Strona główna > Inne > Tenis stołowy
Co za niespodzianka Bronowianki. Pokonała wicemistrza Polski!
14.09.2014 10:53 -

Wspaniałą niespodziankę sprawiły w 2. kolejce ekstraklasy tenisistki stołowe Bronowianki. We własnej hali pokonały wicemistrza Polski GLKS Nadarzyn i to 3-0! To był jeden z najlepszych występów bronowickiej drużyny w ostatnich latach, do zwycięstwa drużyny prowadziły znakomite indywidualne występy Zhao Xia, Marty Smętek i Aleksandry Falarz.

więcej »
Zwycięstwa Bronowianki na inaugurację nowego sezonu
07.09.2014 21:39 - MAS

W pierwszym meczu nowego sezonu ekstraklasy pingpongistki Bronowianki pokonały AZS AJD Częstochowa 3-1. Punkty dla krakowianek zdobyły Chinka Zhao Xia i Marta Smętek.

więcej »
Natalia Partyka w Tarnobrzegu, wzmocni mistrza Polski!
26.06.2014 17:59 -

Najbardziej znana w świecie polska tenisistka stołowa Natalia Partyka będzie w nowym sezonie reprezentować barwy KTS-u Tarnobrzeg, wielokrotnego mistrza Polski. KTS to pierwszy polski zespół, który wystąpił w prestiżowej Lidze Mistrzyń.

więcej »
Bronowianka zdobyła pięć medali mistrzostw Polski
16.06.2014 20:36 -
więcej »
W Tarnobrzegu znów mają mistrzynie
24.05.2014 21:42 -

Pingpongistki KTS-u Zamek-SPAR Tarnobrzeg obronił tytuł mistrzyń Polski.

więcej »
Bronowianka jest już medalistą mistrzostw Polski
27.03.2014 22:14 -

W zaległym meczu 11. kolejki ekstraklasy tenisa stołowego kobiet Bronowianka pokonała AZS UE Wrocław 3-1.  Krakowski zespół jest już pewien miejsca w czołowej czwórce ligi po sezonie zasadniczym, a to oznacza, że ma już przynajmniej brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski!

więcej »
Skandal w finale mistrzostw Małopolski
24.03.2014 16:18 -

Skandalem zakończyły się rozgrywane w hali Bronowianki w Krakowie mistrzostwa Małopolski w tenisie stołowym. Nie wyłoniono mistrzów męskiego singla i debla, bo zawodnicy odmówili gry w finałach, po tym jak organizatorzy zażądali od nich przenosin do innej hali niż ta, w której od rana toczyła się najważniejsza impreza sezonu.

więcej »
Mistrz mocny w Krakowie, Bronowianka powalczyła
20.03.2014 00:18 -

Mistrz Polski - KTS Zamek-Spar Tarnobrzeg - pokazał klasę w Krakowie. W rozegranym awansem meczu 17. kolejki ekstraklasy tenisistek stołowych pokonał Bronowiankę 3-0.

więcej »
Mistrz Polski zagra dziś w Krakowie
19.03.2014 13:28 -

Mistrz Polski KTS Tarnobrzeg wystąpi dziś w Krakowie. O godz. 17 będzie gościem Bronowianki w rozgrywanym awansem meczu ekstraklasy tenistek stołowych.

więcej »
Bronowianka gospodarzem finału Pucharu Polski
07.03.2014 20:56 -

W środę 12 marca odbędzie się w hali krakowskiej Bronowianki turniej finałowy Drużynowego Pucharu Polski Kobiet w tenisie stołowym.  Zagrają Galaxy Białystok (I liga), MRKS Gdańsk (I liga), MKSTS Polkowice (ekstraklasa) i Bronowianka Kraków (ekstraklasa).