Strona główna > Inne > Tenis stołowy
Bronowianka ma mistrzynie Polski!
30.06.2013 23:28 -

Trzy złote medale zdobyły pingpongistki z Małopolski podczas rozegranej w Radomsku Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski kadetów (14 i 15-latków) w tenisie stołowym. Alicja Śliwa i Sara Pytel z Bronowianki Kraków sprawiły ogromną niespodziankę triumfując w turnieju drużynowym. Mistrzynią Polski w singlu i deblu została zaś Katarzyna Galus (LUKS Skrzyszów).

więcej »
Bronowianka Kraków wraca do ekstraklasy
02.06.2013 21:30 -

Pingpongistki Bronowianki awansowały do ekstraklasy! W drugim meczu barażowym ponownie pokonały Chrobrego Międzyzdroje 7-3 i po dwóch latach wracają do najwyższej klasy rozgrywkowej.

więcej »
Bronowianka blisko powrotu do ekstraklasy
27.05.2013 09:10 -

Tenisistki stołowe Bronowianki są blisko powrotu do ekstraklasy. W pierwszym meczu barażowym o awans do najwyższej ligi w Polsce pokonały Chrobrego Międzyzdroje 7-3. Kropkę nad i muszą postawić 1 czerwca w rewanżu na swoim parkiecie.

więcej »
Mistrzostwa juniorów, a afery jak u dorosłych
12.05.2013 20:02 -

Jakub Dyjas i Natalia Bajor zostali mistrzami Polski juniorów w tenisie stołowym w grze pojedynczej. W finale Dyjas (Elektra Toruń) pokonał Adama Dosza (Pogoń Lębork) 4:2, a Bajor (AZS Wrocław) wygrała z Agnieszką Kaczmarek (MRKS Gdańsk) 4:1.

więcej »
Pierwsze medale MP juniorów rozdane
10.05.2013 21:03 -

Juniorki KTS Optima Lublin i juniorzy LKS Odra Głoska zostali w Krakowie drużynowymi mistrzami Polski. Brązowe medale przypadły odpowiednio AZS-owi AE Wrocław  i Pogoni Siedlce.

więcej »
MP juniorów w Krakowie: faworytki nie zagrają o złoto
09.05.2013 21:55 -

Optima Lublin i GKTS Gdańsk zagrają o złoty medal drużynowych mistrzostw Polski w tenisie stołowym w kategorii juniorek.  O złoto w gronie juniorów zagrają Energa Toruń i Odra Głoska. Mistrzostwa Polski juniorów rozpoczęły się w czwartek w hali Bronowianki w Krakowie.

więcej »
Mistrzostwa Polski juniorów trwają w Krakowie
09.05.2013 10:20 -

W hali krakowskiej Bronowianki rozpoczęły się dziś (czwartek 9 maja) mistrzostwa Polski juniorów w tenisie stołowym. Przez cztery dni nadzieje dyscypliny rywalizować będą o tytuły w turniejach drużynowym i indywidualnym. Emocje gwarantowane, bo polska młodzież mocno depcze już po piętach seniorom i prezentuje dorosły poziom gry.

więcej »
Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego świętował jubileusz 85-lecia istnienia
07.04.2013 20:47 -

Krakowski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego hucznie świętował jubileusz 85-lecia istnienia. W hali Bronowianki odbyła się uroczysta gala z udziałem władz samorządowych, zawodników, trenerów, działaczy. Najbardziej zasłużonych oznaczono wysokimi odznaczeniami państwowymi i medalami PZTS.  Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski uhonorował prezesa KOZTS Kazimierza Skrzypka odznaką Honoris Gratia.

więcej »
Pingpongistki KTS-u Tarnobrzeg w finale Pucharu ETTU
23.03.2013 18:05 -

Po najłatwiejszym meczu w historii występów w Pucharze Europejskiej Unii Tenisa Stołowego KTS Zamek Tarnobrzeg pokonał francuski TT Saint Quentin 3:0 i po raz piąty awansował do finału rozgrywek. W pierwszym meczu polski zespól także wygrał 3-0.

więcej »
Nowi mistrzowie Polski w tenisie stołowym
03.03.2013 21:36 -

Antonina Szymańska (GLKS Nadarzyn) i Daniel Górak (Bogoria Grodzisk) to nowi mistrzowie Polski, wyłonieni w 81. MP w Ostródzie.