Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2023/2024 > V liga zachód 2023/2024
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 WIECZYSTA II KRAKÓW 24 60 101:25 19 3 2 12 32 66:13 10 2 0 12 28 35:12 9 1 2
2 PCIMIANKA PCIM 25 60 65:26 18 6 1 12 28 32:10 8 4 0 13 32 33:16 10 2 1
3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 26 49 57:31 14 7 5 13 26 33:17 8 2 3 13 23 24:14 6 5 2
4 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 25 47 58:38 15 2 8 12 18 25:18 6 0 6 13 29 33:20 9 2 2
5 TEMPO BIAŁKA 25 47 70:40 13 8 4 13 27 38:16 8 3 2 12 20 32:24 5 5 2
6 GARBARNIA II KRAKÓW 27 45 57:58 14 3 10 13 22 32:27 7 1 5 14 23 25:31 7 2 5
7 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 25 41 54:43 12 5 8 12 23 29:18 7 2 3 13 18 25:25 5 3 5
8 KS CHEŁMEK 25 40 57:49 12 4 9 14 24 30:20 7 3 4 11 16 27:29 5 1 5
9 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 25 38 55:57 12 2 11 12 22 37:26 7 1 4 13 16 18:31 5 1 7
10 SKAWA WADOWICE 26 37 48:53 11 4 11 13 23 25:17 7 2 4 13 14 23:36 4 2 7
11 KS OLKUSZ 26 36 45:49 10 6 10 14 21 25:29 6 3 5 12 15 20:20 4 3 5
12 BŁĘKITNI MODLNICA 26 25 42:66 7 4 15 12 16 26:31 5 1 6 14 9 16:35 2 3 9
13 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 25 20 30:61 5 5 15 13 13 19:25 3 4 6 12 7 11:36 2 1 9
14 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 26 18 37:62 5 3 18 13 6 13:23 1 3 9 13 12 24:39 4 0 9
15 KARPATY SIEPRAW 30 13 26:92 4 1 24 15 7 15:41 2 1 11 15 6 11:51 2 0 13
16 WIŚLANKA GRABIE 30 12 15:73 3 3 23 15 7 9:35 2 1 12 15 5 6:38 1 2 11
kolejka 1:
WIŚLANKA GRABIE 2:1 (0:0) BŁĘKITNI MODLNICA 2023-08-1317:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 (3:0) KS CHEŁMEK 2023-08-1216:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 3:2 (1:1) KARPATY SIEPRAW 2023-08-1317:00
TEMPO BIAŁKA 3:3 (1:1) GARBARNIA II KRAKÓW 2023-08-1217:00
SKAWA WADOWICE 2:0 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-08-1217:00
PCIMIANKA PCIM 0:0 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-08-1215:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2:1 (1:0) KS OLKUSZ 2023-08-1211:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 0:1 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-08-1211:00
kolejka 2:
KS OLKUSZ 1:1 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-08-1917:30
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1:1 (0:0) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-08-1917:00
KARPATY SIEPRAW 1:3 (0:0) PCIMIANKA PCIM 2023-08-1917:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:2 TEMPO BIAŁKA 2023-08-1918:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 5:2 (4:0) KS CHEŁMEK 2023-08-1916:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 0:3 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-08-1917:00
SKAWA WADOWICE 2:1 (0:0) WIŚLANKA GRABIE 2023-08-1917:00
GARBARNIA II KRAKÓW 3:2 (1:1) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-08-2014:30
kolejka 3:
KS CHEŁMEK 3:1 (1:0) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-08-2616:00
WIŚLANKA GRABIE 0:1 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-08-2717:00
TEMPO BIAŁKA 5:1 SKAWA WADOWICE 2023-08-2612:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 3:2 (1:0) KS OLKUSZ 2023-08-2611:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2:2 (1:1) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-08-2617:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 7:0 KARPATY SIEPRAW 2023-08-2611:00
PCIMIANKA PCIM 8:1 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-08-2611:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 4:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-08-2618:00
kolejka 4:
WIŚLANKA GRABIE 2:2 (1:1) TEMPO BIAŁKA 2023-09-0217:00
GARBARNIA II KRAKÓW 1:3 (0:1) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-09-0312:30
KS OLKUSZ 1:0 KS CHEŁMEK 2023-09-0215:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 4:3 (1:1) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-09-0316:00
SKAWA WADOWICE 2:2 (0:1) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-09-0216:00
KARPATY SIEPRAW 4:0 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-09-0217:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2:1 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-09-0212:00
BŁĘKITNI MODLNICA 1:4 PCIMIANKA PCIM 2023-09-0312:00
kolejka 5:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 5:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-09-0911:00
TEMPO BIAŁKA 1:1 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-09-1016:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 8:0 KARPATY SIEPRAW 2023-09-1016:00
KS CHEŁMEK 0:0 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-09-0911:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2023-09-0917:00
PCIMIANKA PCIM 4:3 (2:1) SKAWA WADOWICE 2023-09-1016:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 1:2 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-09-0917:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 1:1 KS OLKUSZ 2023-09-0917:00
kolejka 6:
BŁĘKITNI MODLNICA 3:2 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-09-1616:30
KARPATY SIEPRAW 2:4 (1:2) KS CHEŁMEK 2023-09-1616:00
GARBARNIA II KRAKÓW 2:0 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-09-1712:30
TEMPO BIAŁKA 1:1 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-09-1616:00
WIŚLANKA GRABIE 0:3 PCIMIANKA PCIM 2023-09-1716:30
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 5:0 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-09-1612:00
SKAWA WADOWICE 2:3 (1:2) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-09-1616:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2:1 KS OLKUSZ 2023-09-1612:00
kolejka 7:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 0:5 SKAWA WADOWICE 2023-09-2316:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-09-2418:00
KS CHEŁMEK 3:2 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-09-2316:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2:3 (0:1) KARPATY SIEPRAW 2023-09-2316:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2:0 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-09-2313:00
KS OLKUSZ 2:2 (1:1) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-09-2316:00
PCIMIANKA PCIM 2:2 (0:0) TEMPO BIAŁKA 2023-09-2415:30
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 1:2 (0:1) WIŚLANKA GRABIE 2023-09-2311:00
kolejka 8:
WIŚLANKA GRABIE 3:0 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-10-0115:00
KARPATY SIEPRAW 1:1 KS OLKUSZ 2023-09-3016:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:3 (0:1) KS CHEŁMEK 2023-09-3015:00
SKAWA WADOWICE 1:2 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-09-3015:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2:2 PCIMIANKA PCIM 2023-09-3011:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2:3 (1:2) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-10-0115:00
GARBARNIA II KRAKÓW 1:5 (0:1) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-10-0112:30
TEMPO BIAŁKA 3:4 (1:3) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-10-0116:00
kolejka 9:
PCIMIANKA PCIM 3:0 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-10-0815:00
KS CHEŁMEK 1:1 SKAWA WADOWICE 2023-10-0715:00
KS OLKUSZ 0:1 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-10-0715:30
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 3:2 (1:1) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-10-0711:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 1:1 WIŚLANKA GRABIE 2023-10-0814:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3:1 KARPATY SIEPRAW 2023-10-0715:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 0:1 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-10-0715:30
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2:2 TEMPO BIAŁKA 2023-10-0715:30
kolejka 10:
BŁĘKITNI MODLNICA 4:2 (2:0) KS OLKUSZ 2023-10-1415:30
PCIMIANKA PCIM 4:2 (1:0) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-10-1515:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 1:2 (0:0) SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-10-1415:00
GARBARNIA II KRAKÓW 0:3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-10-1411:00
WIŚLANKA GRABIE 0:2 KS CHEŁMEK 2023-10-1415:30
SKAWA WADOWICE 3:2 (0:1) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2023-10-1415:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 4:1 (1:0) KARPATY SIEPRAW 2023-10-1515:00
TEMPO BIAŁKA 1:2 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-10-1415:00
kolejka 11:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 1:3 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-10-2111:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3:1 (2:0) BŁĘKITNI MODLNICA 2023-10-2115:00
KS OLKUSZ 1:1 SKAWA WADOWICE 2023-10-2115:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 0:0 PCIMIANKA PCIM 2023-10-2115:00
KARPATY SIEPRAW 1:4 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-10-2111:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 (1:0) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-10-2115:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2:2 WIŚLANKA GRABIE 2023-10-2115:00
KS CHEŁMEK 2:5 (0:2) TEMPO BIAŁKA 2023-10-2115:00
kolejka 12:
SKAWA WADOWICE 0:3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-10-2815:00
TEMPO BIAŁKA 5:0 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-03-0915:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:1 KARPATY SIEPRAW 2023-10-2815:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 6:0 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-10-2814:00
WIŚLANKA GRABIE 1:2 (0:0) KS OLKUSZ 2023-10-2813:00
PCIMIANKA PCIM 1:1 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-10-2914:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 4:6 (0:3) KS CHEŁMEK 2023-10-2815:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 0:1 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-10-2811:00
kolejka 13:
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 3:4 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-11-0413:00
KARPATY SIEPRAW 4:2 (0:1) SKAWA WADOWICE 2023-11-0413:00
GARBARNIA II KRAKÓW 3:3 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-11-0512:30
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 1:0 WIŚLANKA GRABIE 2023-11-0413:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 1:3 (0:2) WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-11-0411:00
KS CHEŁMEK 0:2 PCIMIANKA PCIM 2023-11-0413:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 5:1 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-11-0416:00
KS OLKUSZ 0:5 TEMPO BIAŁKA 2023-11-0413:00
kolejka 14:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 1:6 WIECZYSTA II KRAKÓW 2023-11-1111:00
PCIMIANKA PCIM 2:1 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-03-1711:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 4:4 BŁĘKITNI MODLNICA 2023-11-1113:00
SKAWA WADOWICE 3:0 GARBARNIA II KRAKÓW 2023-11-1113:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2:2 (0:1) KS OLKUSZ 2023-11-1111:00
TEMPO BIAŁKA 3:2 (0:0) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2023-11-1111:00
WIŚLANKA GRABIE 1:3 (0:1) KARPATY SIEPRAW 2023-11-1113:00
KS CHEŁMEK 1:1 (0:0) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-03-1615:00
kolejka 15:
KS OLKUSZ 1:4 PCIMIANKA PCIM 2023-11-1816:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 6:1 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2023-11-1817:00
BŁĘKITNI MODLNICA 2:3 (0:2) SKAWA WADOWICE 2023-11-1813:30
KARPATY SIEPRAW 2:3 (0:1) TEMPO BIAŁKA 2023-11-1813:00
KS CHEŁMEK 6:1 (3:0) SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2023-11-1813:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3:1 (1:0) SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2023-11-1815:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 1:2 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2023-11-1813:00
GARBARNIA II KRAKÓW 4:0 WIŚLANKA GRABIE 2023-11-1912:30
kolejka 16:
KS OLKUSZ 1:4 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-03-2319:00
KARPATY SIEPRAW 0:3 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-03-23
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2:0 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-03-2315:00
BŁĘKITNI MODLNICA 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2024-03-23
GARBARNIA II KRAKÓW 3:4 (0:1) TEMPO BIAŁKA 2024-03-2414:30
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 4:2 (3:1) SKAWA WADOWICE 2024-03-2315:00
KS CHEŁMEK 1:2 (0:0) WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-03-2315:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2:3 (0:1) PCIMIANKA PCIM 2024-03-2315:00
kolejka 17:
TEMPO BIAŁKA 1:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2024-03-3013:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2:0 GARBARNIA II KRAKÓW 2024-03-3013:00
PCIMIANKA PCIM 3:0 KARPATY SIEPRAW 2024-03-30
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 0:2 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-03-3011:00
KS CHEŁMEK 4:0 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-03-3015:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 1:2 KS OLKUSZ 2024-03-3014:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 7:1 (4:0) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-03-2819:00
WIŚLANKA GRABIE 0:3 SKAWA WADOWICE 2024-03-30
kolejka 18:
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 0:2 KS CHEŁMEK 2024-04-0616:00
GARBARNIA II KRAKÓW 3:4 (1:2) PCIMIANKA PCIM 2024-04-0714:30
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 4:2 (2:0) SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-04-0616:00
KS OLKUSZ 2:8 (1:2) WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-04-0713:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2024-04-06
BŁĘKITNI MODLNICA 0:2 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-04-0617:00
KARPATY SIEPRAW 0:3 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-04-06
SKAWA WADOWICE 1:1 TEMPO BIAŁKA 2024-04-0616:00
kolejka 19:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 3:0 KARPATY SIEPRAW 2024-04-13
WIECZYSTA II KRAKÓW 5:1 (3:0) RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-04-1418:30
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 3:1 SKAWA WADOWICE 2024-04-1316:00
TEMPO BIAŁKA 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2024-04-13
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 0:2 GARBARNIA II KRAKÓW 2024-04-1311:00
PCIMIANKA PCIM 2:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2024-04-1416:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 1:2 (0:1) WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-04-1316:00
KS CHEŁMEK 2:5 KS OLKUSZ 2024-04-1315:00
kolejka 20:
GARBARNIA II KRAKÓW 5:1 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-04-2112:30
WIŚLANKA GRABIE 0:3 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-04-20
KARPATY SIEPRAW 0:3 WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-04-20
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 3:3 (0:0) KS CHEŁMEK 2024-04-2017:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 1:3 (0:1) TEMPO BIAŁKA 2024-04-2016:00
BŁĘKITNI MODLNICA 1:4 (0:3) JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-04-2017:00
SKAWA WADOWICE 0:1 PCIMIANKA PCIM 2024-04-2016:00
KS OLKUSZ 4:0 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-04-2017:00
kolejka 21:
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 3:1 (1:0) TEMPO BIAŁKA 2024-04-2716:00
KS CHEŁMEK 3:0 KARPATY SIEPRAW 2024-04-27
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2:2 (1:1) BŁĘKITNI MODLNICA 2024-04-2716:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 3:3 (2:2) GARBARNIA II KRAKÓW 2024-04-2819:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 0:0 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-04-2717:00
KS OLKUSZ 4:3 (3:1) WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-04-2717:00
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2:0 SKAWA WADOWICE 2024-04-2711:00
PCIMIANKA PCIM 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2024-04-27
kolejka 22:
TEMPO BIAŁKA 5:1 PCIMIANKA PCIM 2024-05-0117:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 0:1 KS OLKUSZ 2024-05-0111:00
GARBARNIA II KRAKÓW 3:2 (1:1) KS CHEŁMEK 2024-05-0117:30
BŁĘKITNI MODLNICA 1:4 (0:2) WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-05-0117:30
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 1:4 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-05-0113:00
SKAWA WADOWICE 3:0 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-05-0117:00
KARPATY SIEPRAW 0:3 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-05-01
WIŚLANKA GRABIE 0:3 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-05-01
kolejka 23:
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 6:1 (4:0) WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-05-0411:00
KS CHEŁMEK 1:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2024-05-0415:00
PCIMIANKA PCIM 0:0 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-05-0516:30
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2024-05-04
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 4:2 TEMPO BIAŁKA 2024-05-0517:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 1:2 GARBARNIA II KRAKÓW 2024-05-0517:00
WIECZYSTA II KRAKÓW 10:0 SKAWA WADOWICE 2024-05-0418:30
KS OLKUSZ 3:0 KARPATY SIEPRAW 2024-05-0417:00
kolejka 24:
SOKÓŁ KOCMYRZÓW 0:2 JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-05-1117:00
WIŚLANKA GRABIE 0:3 WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-05-11
BŁĘKITNI MODLNICA 5:4 (1:1) ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-05-1117:30
TEMPO BIAŁKA 4:1 SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-05-1111:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 1:3 (0:2) PCIMIANKA PCIM 2024-05-1115:00
SKAWA WADOWICE 3:2 (2:0) KS CHEŁMEK 2024-05-1117:00
GARBARNIA II KRAKÓW 1:0 KS OLKUSZ 2024-05-1214:30
KARPATY SIEPRAW 0:3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-05-11
kolejka 25:
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 3:0 SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-05-1817:00
KS CHEŁMEK 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2024-05-18
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 0:3 PCIMIANKA PCIM 2024-05-1811:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 0:2 GARBARNIA II KRAKÓW 2024-05-1816:00
KARPATY SIEPRAW 0:3 WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-05-18
KS OLKUSZ 2:0 BŁĘKITNI MODLNICA 2024-05-1817:30
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 0:1 SKAWA WADOWICE 2024-05-1817:00
WIECZYSTA II KRAKÓW TEMPO BIAŁKA 2024-05-1919:00
kolejka 26:
SOKÓŁ KOCMYRZÓW WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-05-2518:00
PCIMIANKA PCIM SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-05-2617:00
BŁĘKITNI MODLNICA RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-05-2517:30
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-05-2517:00
TEMPO BIAŁKA KS CHEŁMEK 2024-05-2517:00
SKAWA WADOWICE KS OLKUSZ 2024-05-2512:00
WIŚLANKA GRABIE 0:3 ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-05-25
GARBARNIA II KRAKÓW 3:0 KARPATY SIEPRAW 2024-05-25
kolejka 27:
WIECZYSTA II KRAKÓW PCIMIANKA PCIM 2024-05-2918:00
KS CHEŁMEK SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-05-2918:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW SKAWA WADOWICE 2024-05-2918:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW TEMPO BIAŁKA 2024-05-2918:00
GARBARNIA II KRAKÓW WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-05-2918:00
KARPATY SIEPRAW 0:3 BŁĘKITNI MODLNICA 2024-05-29
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA JUTRZENKA GIEBUŁTÓW 2024-05-2918:00
KS OLKUSZ 3:0 WIŚLANKA GRABIE 2024-05-2918:00
kolejka 28:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-06-0111:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-06-0116:00
TEMPO BIAŁKA KS OLKUSZ 2024-06-0117:00
WIŚLANKA GRABIE 0:3 RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-06-01
PCIMIANKA PCIM KS CHEŁMEK 2024-06-0217:00
SKAWA WADOWICE 3:0 KARPATY SIEPRAW 2024-06-01
SOKÓŁ KOCMYRZÓW ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-06-0118:00
BŁĘKITNI MODLNICA GARBARNIA II KRAKÓW 2024-06-0118:00
kolejka 29:
WIECZYSTA II KRAKÓW SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA 2024-06-08
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW KS CHEŁMEK 2024-06-0618:00
BŁĘKITNI MODLNICA WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE 2024-06-0818:00
GARBARNIA II KRAKÓW SKAWA WADOWICE 2024-06-0914:30
KARPATY SIEPRAW WIŚLANKA GRABIE 2024-06-08
KS OLKUSZ SOKÓŁ KOCMYRZÓW 2024-06-0818:00
RADZISZOWIANKA RADZISZÓW TEMPO BIAŁKA 2024-06-0817:00
ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW PCIMIANKA PCIM 2024-06-0818:00
kolejka 30:
JUTRZENKA GIEBUŁTÓW ORZEŁ PIASKI WIELKIE KRAKÓW 2024-06-1517:00
WIŚLANKA GRABIE 0:3 GARBARNIA II KRAKÓW 2024-06-1517:00
WĘGRZCANKA WĘGRZCE WIELKIE WIECZYSTA II KRAKÓW 2024-06-1517:00
PCIMIANKA PCIM KS OLKUSZ 2024-06-1517:00
TEMPO BIAŁKA 3:0 KARPATY SIEPRAW 2024-06-1517:00
SPÓJNIA OSIEK ZIMNODÓŁ-ZAWADA KS CHEŁMEK 2024-06-1517:00
SOKÓŁ KOCMYRZÓW RADZISZOWIANKA RADZISZÓW 2024-06-1517:00
SKAWA WADOWICE BŁĘKITNI MODLNICA 2024-06-1517:00

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty