Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa B2 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 AP Kmita II Zabierzów 9 23 31:4 7 2 0 4 10 15:2 3 1 0 5 13 16:2 4 1 0
2 Płomień Jerzmanowice 8 20 30:5 6 2 0 4 8 10:4 2 2 0 4 12 20:1 4 0 0
3 Wisła Rząska 8 18 28:8 5 3 0 2 6 4:1 2 0 0 6 12 24:7 3 3 0
4 Niegoszowianka Niegoszowice 9 17 21:15 5 2 2 5 10 16:11 3 1 1 4 7 5:4 2 1 1
5 Orzeł II Bębło 9 15 25:25 5 0 4 4 6 7:11 2 0 2 5 9 18:14 3 0 2
6 Iskra Radwanowice 9 13 31:25 4 1 4 3 7 17:7 2 1 0 6 6 14:18 2 0 4
7 Novi Narama 10 10 31:34 3 1 6 6 7 18:18 2 1 3 4 3 13:16 1 0 3
8 Górzanka Nawojowa Góra 8 7 12:20 2 1 5 5 6 7:8 2 0 3 3 1 5:12 0 1 2
9 Orlęta II Rudawa 9 7 17:29 2 1 6 4 3 9:16 1 0 3 5 4 8:13 1 1 3
10 Fitball Szklary 9 6 16:30 2 0 7 5 6 12:9 2 0 3 4 0 4:21 0 0 4
11 Topór Aleksandrowice 8 1 5:52 0 1 7 6 1 5:40 0 1 5 2 0 0:12 0 0 2
12 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 0 0:0 0 0 0
kolejka 1:
1 Fitball Szklary 0:3 Orzeł II Bębło 2021-08-2211:00
2 Novi Narama 0:3 AP Kmita II Zabierzów 2021-08-2217:00
3 Niegoszowianka Niegoszowice Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
4 Topór Aleksandrowice 1:13 Wisła Rząska 2021-08-2117:30
5 Górzanka Nawojowa Góra 4:2 Orlęta II Rudawa 2021-08-2214:00
6 Płomień Jerzmanowice 3:0 Iskra Radwanowice 2021-08-2218:00
kolejka 2:
7 Orzeł II Bębło 3:2 Iskra Radwanowice 2021-08-2817:30
8 Orlęta II Rudawa 0:9 Płomień Jerzmanowice 2021-08-2817:00
9 Wisła Rząska Górzanka Nawojowa Góra 2021-11-0614:00
10 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Topór Aleksandrowice -
11 AP Kmita II Zabierzów 2:0 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-08-2817:00
12 Fitball Szklary 4:3 Novi Narama 2021-08-2915:00
kolejka 3:
13 Novi Narama 9:4 Orzeł II Bębło 2021-09-0514:00
14 Niegoszowianka Niegoszowice 5:1 Fitball Szklary 2021-09-0417:00
15 Topór Aleksandrowice 0:4 AP Kmita II Zabierzów 2021-09-0517:00
16 Górzanka Nawojowa Góra Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
17 Płomień Jerzmanowice 3:3 Wisła Rząska 2021-09-0517:00
18 Iskra Radwanowice 4:3 Orlęta II Rudawa 2021-09-0512:00
kolejka 4:
19 Orzeł II Bębło 3:0 Orlęta II Rudawa 2021-09-1217:00
20 Wisła Rząska 2:1 Iskra Radwanowice 2021-09-1117:00
21 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Płomień Jerzmanowice -
22 AP Kmita II Zabierzów 8:2 Górzanka Nawojowa Góra 2021-09-1217:00
23 Fitball Szklary 7:0 Topór Aleksandrowice 2021-09-1213:30
24 Novi Narama 1:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-09-1217:00
kolejka 5:
25 Niegoszowianka Niegoszowice 5:2 Orzeł II Bębło 2021-09-1916:00
26 Topór Aleksandrowice 1:8 Novi Narama 2021-09-1817:00
27 Górzanka Nawojowa Góra 2:0 Fitball Szklary 2021-09-1916:00
28 Płomień Jerzmanowice 1:1 AP Kmita II Zabierzów 2021-09-1816:30
29 Iskra Radwanowice Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
30 Orlęta II Rudawa 0:3 Wisła Rząska 2021-09-1817:00
kolejka 6:
31 Orzeł II Bębło 1:3 Wisła Rząska 2021-09-2616:00
32 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Orlęta II Rudawa -
33 AP Kmita II Zabierzów 5:0 Iskra Radwanowice 2021-09-2516:00
34 Fitball Szklary 0:1 Płomień Jerzmanowice 2021-09-2615:00
35 Novi Narama 3:2 Górzanka Nawojowa Góra 2021-09-2613:30
36 Niegoszowianka Niegoszowice 5:0 Topór Aleksandrowice 2021-09-2516:00
kolejka 7:
37 Topór Aleksandrowice 0:8 Orzeł II Bębło 2021-10-0316:30
38 Górzanka Nawojowa Góra 0:2 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-0315:00
39 Płomień Jerzmanowice 3:0 Novi Narama 2021-10-0216:00
40 Iskra Radwanowice 12:3 Fitball Szklary 2021-10-0213:00
41 Orlęta II Rudawa 1:2 AP Kmita II Zabierzów 2021-10-0314:00
42 Wisła Rząska Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
kolejka 8:
43 Orzeł II Bębło Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
44 AP Kmita II Zabierzów 0:0 Wisła Rząska 2021-10-1016:00
45 Fitball Szklary 1:2 Orlęta II Rudawa 2021-10-1015:00
46 Novi Narama 3:5 Iskra Radwanowice 2021-10-1016:00
47 Niegoszowianka Niegoszowice 0:7 Płomień Jerzmanowice 2021-10-0914:00
48 Topór Aleksandrowice 1:1 Górzanka Nawojowa Góra 2021-10-1012:00
kolejka 9:
49 Górzanka Nawojowa Góra 0:1 Orzeł II Bębło 2021-10-1715:00
50 Płomień Jerzmanowice Topór Aleksandrowice 2021-11-0614:00
51 Iskra Radwanowice 1:1 Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-1713:00
52 Orlęta II Rudawa 8:2 Novi Narama 2021-10-1716:00
53 Wisła Rząska 2:0 Fitball Szklary 2021-10-1713:00
54 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) AP Kmita II Zabierzów -
kolejka 10:
55 Orzeł II Bębło 0:6 AP Kmita II Zabierzów 2021-10-2415:00
56 Fitball Szklary Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) -
57 Novi Narama 2:2 Wisła Rząska 2021-10-2315:00
58 Niegoszowianka Niegoszowice 1:1 Orlęta II Rudawa 2021-10-2414:00
59 Topór Aleksandrowice 2:6 Iskra Radwanowice 2021-10-2415:00
60 Górzanka Nawojowa Góra 1:3 Płomień Jerzmanowice 2021-10-2414:00
kolejka 11:
61 Płomień Jerzmanowice Orzeł II Bębło 2021-10-3114:00
62 Iskra Radwanowice Górzanka Nawojowa Góra 2021-10-3113:00
63 Orlęta II Rudawa Topór Aleksandrowice 2021-10-3111:00
64 Wisła Rząska Niegoszowianka Niegoszowice 2021-10-3014:00
65 Pauza (Maszycanka II Maszyce-rezygnacja) Novi Narama -
66 AP Kmita II Zabierzów Fitball Szklary 2021-10-3114:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty