Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa Okręgowa Kraków III 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Zjednoczeni-Złomex Branice 11 25 27:13 8 1 2 5 12 10:7 4 0 1 6 13 17:6 4 1 1
2 Karpaty Siepraw 11 22 24:12 7 1 3 6 15 19:5 5 0 1 5 7 5:7 2 1 2
3 LKS Śledziejowice 11 21 31:13 6 3 2 5 11 16:4 3 2 0 6 10 15:9 3 1 2
4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 20 29:14 6 2 3 6 10 13:8 3 1 2 5 10 16:6 3 1 1
5 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 11 20 27:20 6 2 3 6 13 19:9 4 1 1 5 7 8:11 2 1 2
6 Raba Dobczyce 11 19 37:16 6 1 4 5 10 14:7 3 1 1 6 9 23:9 3 0 3
7 Nadwiślanka Nowe Brzesko 11 18 21:15 5 3 3 6 16 17:4 5 1 0 5 2 4:11 0 2 3
8 Orzeł Myślenice 11 18 27:20 5 3 3 6 13 18:9 4 1 1 5 5 9:11 1 2 2
9 Wróblowianka Kraków 11 17 22:27 5 2 4 5 11 12:9 3 2 0 6 6 10:18 2 0 4
10 Puszcza II Niepołomice 11 14 20:28 4 2 5 5 10 13:11 3 1 1 6 4 7:17 1 1 4
11 Gdovia Gdów 11 13 13:19 4 1 6 6 12 10:4 4 0 2 5 1 3:15 0 1 4
12 Górnik Wieliczka 11 6 17:37 2 0 9 5 6 7:17 2 0 3 6 0 10:20 0 0 6
13 Wiarusy Igołomia 11 6 9:43 2 0 9 5 3 4:19 1 0 4 6 3 5:24 1 0 5
14 Tempo Rzeszotary 11 1 7:34 0 1 10 6 1 6:20 0 1 5 5 0 1:14 0 0 5
kolejka 1:
1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 5:1 Wiarusy Igołomia 2021-08-1516:00
2 Gdovia Gdów 2:1 Górnik Wieliczka 2021-08-1516:00
3 Tempo Rzeszotary 2:4 Wróblowianka Kraków 2021-08-1416:00
4 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 0:4 Raba Dobczyce 2021-08-1417:00
5 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2:2 Puszcza II Niepołomice 2021-08-1417:30
6 Orzeł Myślenice 3:1 LKS Śledziejowice 2021-08-1411:00
7 Karpaty Siepraw 1:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Wiarusy Igołomia 1:4 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-08-2118:00
9 LKS Śledziejowice 1:1 Karpaty Siepraw 2021-08-2117:00
10 Puszcza II Niepołomice 1:1 Orzeł Myślenice 2021-08-2117:00
11 Raba Dobczyce 3:2 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-08-2117:00
12 Wróblowianka Kraków 3:2 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-08-2116:00
13 Górnik Wieliczka 2:0 Tempo Rzeszotary 2021-08-2117:00
14 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:0 Gdovia Gdów 2021-09-0817:00
kolejka 3:
15 Gdovia Gdów 3:0 Wiarusy Igołomia 2021-08-2817:00
16 Tempo Rzeszotary 2:2 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-08-2816:00
17 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2:1 Górnik Wieliczka 2021-08-2811:00
18 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:5 Wróblowianka Kraków 2021-08-2517:30
19 Orzeł Myślenice 3:0 Raba Dobczyce 2021-08-2817:00
20 Karpaty Siepraw 3:0 Puszcza II Niepołomice 2021-08-28
21 Zjednoczeni-Złomex Branice 2:1 LKS Śledziejowice 2021-08-2817:30
kolejka 4:
22 Wiarusy Igołomia 0:5 LKS Śledziejowice 2021-09-0417:00
23 Puszcza II Niepołomice 0:6 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-09-0411:00
24 Raba Dobczyce 0:2 Karpaty Siepraw 2021-09-0417:00
25 Wróblowianka Kraków 2:2 Orzeł Myślenice 2021-09-0416:00
26 Górnik Wieliczka 2:3 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-09-0416:00
27 Nadwiślanka Nowe Brzesko 1:1 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-09-0516:00
28 Gdovia Gdów 1:0 Tempo Rzeszotary 2021-09-0417:00
kolejka 5:
29 Tempo Rzeszotary 1:2 Wiarusy Igołomia 2021-09-1116:00
30 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5:0 Gdovia Gdów 2021-09-1117:00
31 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 1:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-09-1111:00
32 Orzeł Myślenice 3:1 Górnik Wieliczka 2021-09-1116:30
33 Karpaty Siepraw 3:0 Wróblowianka Kraków 2021-09-1116:30
34 Zjednoczeni-Złomex Branice 2:1 Raba Dobczyce 2021-09-1117:00
35 LKS Śledziejowice 7:1 Puszcza II Niepołomice 2021-09-1117:00
kolejka 6:
36 Wiarusy Igołomia 1:4 Puszcza II Niepołomice 2021-09-1915:30
37 Raba Dobczyce 3:3 LKS Śledziejowice 2021-09-1811:00
38 Wróblowianka Kraków 2:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-09-1814:00
39 Górnik Wieliczka 2:0 Karpaty Siepraw 2021-09-1816:00
40 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:1 Orzeł Myślenice 2021-09-1916:00
41 Gdovia Gdów 0:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-09-1817:00
42 Tempo Rzeszotary 1:7 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-09-1816:00
kolejka 7:
43 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 4:0 Wiarusy Igołomia 2021-09-2613:00
44 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 3:0 Tempo Rzeszotary 2021-09-2616:00
45 Orzeł Myślenice 2:2 Gdovia Gdów 2021-09-2516:30
46 Karpaty Siepraw 2:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-09-2516:00
47 Zjednoczeni-Złomex Branice 4:2 Górnik Wieliczka 2021-09-2613:00
48 LKS Śledziejowice 4:1 Wróblowianka Kraków 2021-09-2516:00
49 Puszcza II Niepołomice 3:1 Raba Dobczyce 2021-09-2616:00
kolejka 8:
50 Wiarusy Igołomia 0:6 Raba Dobczyce 2021-10-0216:00
51 Wróblowianka Kraków 1:0 Puszcza II Niepołomice 2021-10-0215:00
52 Górnik Wieliczka 0:3 LKS Śledziejowice 2021-10-0213:00
53 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2:1 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-0211:00
54 Gdovia Gdów 3:0 Karpaty Siepraw 2021-10-0216:00
55 Tempo Rzeszotary 0:3 Orzeł Myślenice 2021-10-0216:00
56 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 4:0 Wiarusy Igołomia 2021-10-1016:00
58 Orzeł Myślenice 0:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-10-0915:30
59 Karpaty Siepraw 5:1 Tempo Rzeszotary 2021-10-1015:30
60 Zjednoczeni-Złomex Branice 1:0 Gdovia Gdów 2021-10-0914:00
61 LKS Śledziejowice 1:1 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-10-0915:00
62 Puszcza II Niepołomice 5:2 Górnik Wieliczka 2021-10-0915:00
63 Raba Dobczyce 3:0 Wróblowianka Kraków 2021-10-0915:00
kolejka 10:
64 Wiarusy Igołomia 2:0 Wróblowianka Kraków 2021-10-1715:00
65 Górnik Wieliczka 1:11 Raba Dobczyce 2021-10-1614:00
66 Nadwiślanka Nowe Brzesko 3:0 Puszcza II Niepołomice 2021-10-1611:00
67 Gdovia Gdów 1:2 LKS Śledziejowice 2021-10-1616:00
68 Tempo Rzeszotary 0:2 Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-1616:00
69 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 1:2 Karpaty Siepraw 2021-10-1711:00
70 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 5:2 Orzeł Myślenice 2021-10-1611:00
kolejka 11:
71 Orzeł Myślenice 7:2 Wiarusy Igołomia 2021-10-2315:00
72 Karpaty Siepraw 5:1 JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-10-2415:00
73 Zjednoczeni-Złomex Branice 1:3 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-10-2312:00
74 LKS Śledziejowice 3:0 Tempo Rzeszotary 2021-10-2315:00
75 Puszcza II Niepołomice 4:1 Gdovia Gdów 2021-10-2414:00
76 Raba Dobczyce 5:0 Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-10-2315:00
77 Wróblowianka Kraków 4:3 Górnik Wieliczka 2021-10-2315:00
kolejka 12:
78 Wiarusy Igołomia Górnik Wieliczka 2021-10-3011:00
79 Nadwiślanka Nowe Brzesko Wróblowianka Kraków 2021-10-3111:00
80 Gdovia Gdów Raba Dobczyce 2021-10-3115:00
81 Tempo Rzeszotary Puszcza II Niepołomice 2021-10-3015:00
82 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie LKS Śledziejowice 2021-10-3014:00
83 JORDAN-SUM ZAKLICZYN Zjednoczeni-Złomex Branice 2021-10-3114:00
84 Orzeł Myślenice Karpaty Siepraw 2021-10-3015:00
kolejka 13:
85 Karpaty Siepraw Wiarusy Igołomia 2021-11-0614:00
86 Zjednoczeni-Złomex Branice Orzeł Myślenice 2021-11-0613:00
87 LKS Śledziejowice JORDAN-SUM ZAKLICZYN 2021-11-0613:30
88 Puszcza II Niepołomice Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 2021-11-06
89 Raba Dobczyce Tempo Rzeszotary 2021-11-0614:00
90 Wróblowianka Kraków Gdovia Gdów 2021-11-0614:00
91 Górnik Wieliczka Nadwiślanka Nowe Brzesko 2021-11-0612:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty