Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa A1 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Orzeł Iwanowice 10 26 39:9 8 2 0 6 14 23:8 4 2 0 4 12 16:1 4 0 0
2 Skała 2004 10 21 27:10 6 3 1 6 11 18:9 3 2 1 4 10 9:1 3 1 0
3 Galicja Raciborowice 10 20 33:20 6 2 2 5 8 16:12 2 2 1 5 12 17:8 4 0 1
4 Partyzant Dojazdów 10 17 30:11 5 2 3 4 9 17:4 3 0 1 6 8 13:7 2 2 2
5 Błękitni II Modlnica 10 17 20:17 5 2 3 4 7 7:7 2 1 1 6 10 13:10 3 1 2
6 Juvenia Prandocin 10 15 25:17 4 3 3 6 7 8:10 2 1 3 4 8 17:7 2 2 0
7 Ekler Baranówka 10 15 32:23 4 3 3 4 7 14:10 2 1 1 6 8 18:13 2 2 2
8 Bibiczanka Bibice 10 12 15:28 3 3 4 4 7 6:5 2 1 1 6 5 9:23 1 2 3
9 Słomniczanka II Słomniki 10 11 16:25 3 2 5 6 8 12:11 2 2 2 4 3 4:14 1 0 3
10 Czarni 03 Grzegorzowice 9 10 15:25 3 1 5 3 6 9:3 2 0 1 6 4 6:22 1 1 4
11 Maszycanka Maszyce 10 9 14:45 3 0 7 6 6 9:30 2 0 4 4 3 5:15 1 0 3
12 Szreniawa Koszyce 9 9 20:18 2 3 4 4 2 6:10 0 2 2 5 7 14:8 2 1 2
13 Michałowianka Michałowice 10 6 14:34 2 0 8 6 6 8:18 2 0 4 4 0 6:16 0 0 4
14 Płomień Kościelec 10 5 16:34 1 2 7 5 3 6:20 1 0 4 5 2 10:14 0 2 3
kolejka 1:
1 Orzeł Iwanowice 1:1 Skała 2004 2021-08-2018:00
2 Słomniczanka II Słomniki 1:3 Galicja Raciborowice 2021-08-2214:00
3 Michałowianka Michałowice 0:5 Szreniawa Koszyce 2021-08-2214:30
4 Maszycanka Maszyce 2:9 Ekler Baranówka 2021-08-2118:00
5 Juvenia Prandocin 4:1 Bibiczanka Bibice 2021-08-2217:00
6 Błękitni II Modlnica 1:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-08-2217:00
7 Płomień Kościelec 0:6 Partyzant Dojazdów 2021-08-2117:00
kolejka 2:
8 Skała 2004 2:2 Partyzant Dojazdów 2021-08-2817:30
9 Czarni 03 Grzegorzowice 2:1 Płomień Kościelec 2021-08-2917:00
10 Bibiczanka Bibice 2:0 Błękitni II Modlnica 2021-08-2817:00
11 Ekler Baranówka 1:3 Juvenia Prandocin 2021-08-2915:00
12 Szreniawa Koszyce 2:3 Maszycanka Maszyce 2021-08-2917:30
13 Galicja Raciborowice 4:0 Michałowianka Michałowice 2021-08-2917:00
14 Orzeł Iwanowice 7:0 Słomniczanka II Słomniki 2021-08-2915:00
kolejka 3:
15 Skała 2004 2:3 Słomniczanka II Słomniki 2021-09-0517:00
16 Michałowianka Michałowice 0:6 Orzeł Iwanowice 2021-09-0517:00
17 Maszycanka Maszyce 1:6 Galicja Raciborowice 2021-09-0516:00
18 Juvenia Prandocin 1:1 Szreniawa Koszyce 2021-09-0517:00
19 Błękitni II Modlnica 0:3 Ekler Baranówka 2021-09-0417:00
20 Płomień Kościelec 2:3 Bibiczanka Bibice 2021-09-0517:00
21 Partyzant Dojazdów 8:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-0416:00
kolejka 4:
22 Skała 2004 3:0 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-1216:30
23 Bibiczanka Bibice 0:0 Partyzant Dojazdów 2021-09-1216:00
24 Ekler Baranówka 3:3 Płomień Kościelec 2021-09-1116:00
25 Szreniawa Koszyce 3:3 Błękitni II Modlnica 2021-09-1217:00
26 Galicja Raciborowice 5:5 Juvenia Prandocin 2021-09-1117:00
27 Orzeł Iwanowice 6:1 Maszycanka Maszyce 2021-09-1116:00
28 Słomniczanka II Słomniki 5:3 Michałowianka Michałowice 2021-09-1111:00
kolejka 5:
29 Michałowianka Michałowice 0:3 Skała 2004 2021-09-1917:00
30 Maszycanka Maszyce 3:1 Słomniczanka II Słomniki 2021-09-1916:00
31 Juvenia Prandocin 0:4 Orzeł Iwanowice 2021-09-1916:00
32 Błękitni II Modlnica 3:2 Galicja Raciborowice 2021-09-1917:00
33 Płomień Kościelec 0:4 Szreniawa Koszyce 2021-09-1916:00
34 Partyzant Dojazdów 5:1 Ekler Baranówka 2021-09-1815:00
35 Czarni 03 Grzegorzowice 6:0 Bibiczanka Bibice 2021-09-1816:00
kolejka 6:
36 Skała 2004 7:1 Bibiczanka Bibice 2021-09-2516:45
37 Ekler Baranówka 5:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-09-2516:00
38 Szreniawa Koszyce 0:3 Partyzant Dojazdów 2021-09-2516:00
39 Galicja Raciborowice 5:3 Płomień Kościelec 2021-09-2516:30
40 Orzeł Iwanowice 4:2 Błękitni II Modlnica 2021-09-2516:00
41 Słomniczanka II Słomniki 0:0 Juvenia Prandocin 2021-09-2515:00
42 Michałowianka Michałowice 4:0 Maszycanka Maszyce 2021-09-2616:30
kolejka 7:
43 Maszycanka Maszyce 0:4 Skała 2004 2021-10-0316:00
44 Juvenia Prandocin 3:0 Michałowianka Michałowice 2021-10-0316:00
45 Słomniczanka II Słomniki 0:2 Błękitni II Modlnica 2021-10-0315:00
46 Płomień Kościelec 0:4 Orzeł Iwanowice 2021-10-0215:30
47 Partyzant Dojazdów 2:3 Galicja Raciborowice 2021-10-0215:30
48 Czarni 03 Grzegorzowice Szreniawa Koszyce 2021-11-1114:00
49 Bibiczanka Bibice 3:2 Ekler Baranówka 2021-10-0315:00
kolejka 8:
50 Skała 2004 2:2 Ekler Baranówka 2021-10-1016:00
51 Szreniawa Koszyce 1:1 Bibiczanka Bibice 2021-10-0915:30
52 Galicja Raciborowice 1:3 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-10-0916:00
53 Orzeł Iwanowice 2:1 Partyzant Dojazdów 2021-10-0911:00
54 Słomniczanka II Słomniki 2:2 Płomień Kościelec 2021-10-0914:00
55 Michałowianka Michałowice 1:3 Błękitni II Modlnica 2021-10-1016:00
56 Maszycanka Maszyce 1:9 Juvenia Prandocin 2021-10-1016:00
kolejka 9:
57 Juvenia Prandocin 0:1 Skała 2004 2021-10-1715:00
58 Błękitni II Modlnica 3:1 Maszycanka Maszyce 2021-10-1716:00
59 Płomień Kościelec 4:3 Michałowianka Michałowice 2021-10-1615:30
60 Partyzant Dojazdów 2:0 Słomniczanka II Słomniki 2021-10-1614:30
61 Czarni 03 Grzegorzowice 1:2 Orzeł Iwanowice 2021-10-1615:00
62 Bibiczanka Bibice 1:3 Galicja Raciborowice 2021-10-1715:00
63 Ekler Baranówka 5:3 Szreniawa Koszyce 2021-10-1614:30
kolejka 10:
64 Skała 2004 2:1 Szreniawa Koszyce 2021-10-2415:30
65 Galicja Raciborowice 1:1 Ekler Baranówka 2021-10-2415:00
66 Orzeł Iwanowice 3:3 Bibiczanka Bibice 2021-10-2415:00
67 Słomniczanka II Słomniki 4:1 Czarni 03 Grzegorzowice 2021-10-2411:00
68 Michałowianka Michałowice 3:1 Partyzant Dojazdów 2021-10-2414:00
69 Maszycanka Maszyce 2:1 Płomień Kościelec 2021-10-2415:30
70 Juvenia Prandocin 0:3 Błękitni II Modlnica 2021-10-2414:00
kolejka 11:
71 Błękitni II Modlnica Skała 2004 2021-10-3114:30
72 Płomień Kościelec Juvenia Prandocin 2021-10-3015:00
73 Partyzant Dojazdów Maszycanka Maszyce 2021-10-3014:00
74 Czarni 03 Grzegorzowice Michałowianka Michałowice 2021-10-3114:00
75 Bibiczanka Bibice Słomniczanka II Słomniki 2021-10-3014:30
76 Ekler Baranówka Orzeł Iwanowice 2021-10-3015:00
77 Szreniawa Koszyce Galicja Raciborowice 2021-10-3114:30
kolejka 12:
78 Skała 2004 Galicja Raciborowice 2021-11-0714:15
79 Orzeł Iwanowice Szreniawa Koszyce 2021-11-0614:00
80 Słomniczanka II Słomniki Ekler Baranówka 2021-11-0711:30
81 Michałowianka Michałowice Bibiczanka Bibice 2021-11-0714:00
82 Maszycanka Maszyce Czarni 03 Grzegorzowice 2021-11-0714:00
83 Juvenia Prandocin Partyzant Dojazdów 2021-11-0713:00
84 Błękitni II Modlnica Płomień Kościelec 2021-11-0714:00
kolejka 13:
85 Płomień Kościelec Skała 2004 2021-11-1314:00
86 Partyzant Dojazdów Błękitni II Modlnica 2021-11-1314:00
87 Czarni 03 Grzegorzowice Juvenia Prandocin 2021-11-1414:00
88 Bibiczanka Bibice Maszycanka Maszyce 2021-11-1314:00
89 Ekler Baranówka Michałowianka Michałowice 2021-11-1313:00
90 Szreniawa Koszyce Słomniczanka II Słomniki 2021-11-1314:00
91 Galicja Raciborowice Orzeł Iwanowice 2021-11-1314:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty