Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2021/2022 > Klasa Okręgowa Kraków I 2021/2022
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 11 31 34:13 10 1 0 6 18 22:6 6 0 0 5 13 12:7 4 1 0
2 KS Olkusz 11 28 35:10 9 1 1 7 19 20:4 6 1 0 4 9 15:6 3 0 1
3 Przemsza Klucze 11 28 25:9 9 1 1 6 15 12:5 5 0 1 5 13 13:4 4 1 0
4 Piliczanka Pilica 11 20 19:14 6 2 3 6 13 12:6 4 1 1 5 7 7:8 2 1 2
5 Błękitni Modlnica 11 19 38:17 6 1 4 6 10 18:9 3 1 2 5 9 20:8 3 0 2
6 MKS Nowa Proszowianka 11 18 19:13 5 3 3 0 0 0:0 0 0 0 11 18 19:13 5 3 3
7 Bolesław Bukowno 11 17 19:11 5 2 4 6 13 11:4 4 1 1 5 4 8:7 1 1 3
8 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 11 16 19:16 5 1 5 7 10 13:8 3 1 3 4 6 6:8 2 0 2
9 Jastrzębiec Książ Wielki 11 13 23:29 4 1 6 6 6 12:19 2 0 4 5 7 11:10 2 1 2
10 Lot-Balice 11 9 12:18 2 3 6 5 6 8:6 1 3 1 6 3 4:12 1 0 5
11 Zieleńczanka Zielonki 11 9 17:25 2 3 6 5 4 4:10 1 1 3 6 5 13:15 1 2 3
12 Orzeł Bębło 11 6 8:39 2 0 9 5 3 6:16 1 0 4 6 3 2:23 1 0 5
13 Promień Przeginia 11 4 14:43 1 1 9 6 1 9:29 0 1 5 5 3 5:14 1 0 4
14 Niedźwiedź Niedźwiedź 11 3 12:37 1 0 10 6 3 7:18 1 0 5 5 0 5:19 0 0 5
kolejka 1:
1 Jastrzębiec Książ Wielki 4:0 Orzeł Bębło 2021-08-1517:00
2 Piliczanka Pilica 4:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-08-1517:00
3 Błękitni Modlnica 2:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-1417:00
4 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:2 Przemsza Klucze 2021-08-1411:00
5 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 4:3 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-1516:00
6 Bolesław Bukowno 2:1 Lot-Balice 2021-08-1416:00
7 Promień Przeginia 1:5 KS Olkusz 2021-08-1417:00
kolejka 2:
8 Orzeł Bębło 1:6 KS Olkusz 2021-08-2218:00
9 Lot-Balice 4:0 Promień Przeginia 2021-08-2117:30
10 Zieleńczanka Zielonki 1:1 Bolesław Bukowno 2021-08-2111:00
11 Przemsza Klucze 1:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-08-2115:00
12 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-2117:00
13 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:7 Błękitni Modlnica 2021-08-2117:00
14 Jastrzębiec Książ Wielki 2:4 Piliczanka Pilica 2021-08-2217:00
kolejka 3:
15 Piliczanka Pilica 0:2 Orzeł Bębło 2021-08-2917:00
16 Błękitni Modlnica 1:3 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-08-2811:00
17 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:2 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-08-2811:00
18 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-08-2917:00
19 Przemsza Klucze 1:0 Bolesław Bukowno 2021-08-2811:00
20 Promień Przeginia 2:2 Zieleńczanka Zielonki 2021-08-2811:00
21 KS Olkusz 2:0 Lot-Balice 2021-08-2811:00
kolejka 4:
22 Orzeł Bębło 1:2 Lot-Balice 2021-09-0417:00
23 KS Olkusz 4:0 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-0417:00
24 Przemsza Klucze 1:0 Promień Przeginia 2021-09-0417:00
25 Bolesław Bukowno 0:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-0416:00
26 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-09-0515:00
27 Jastrzębiec Książ Wielki 2:3 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-09-0514:00
28 Piliczanka Pilica 1:0 Błękitni Modlnica 2021-09-0517:00
kolejka 5:
29 Błękitni Modlnica 8:0 Orzeł Bębło 2021-09-1111:00
30 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 1:1 Piliczanka Pilica 2021-09-1116:00
31 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2:0 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-09-1116:30
32 Bolesław Bukowno 6:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-09-1116:00
33 Promień Przeginia 0:5 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-1211:00
34 KS Olkusz 2:2 Przemsza Klucze 2021-09-1216:00
35 Lot-Balice 2:2 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1216:00
kolejka 6:
36 Orzeł Bębło 2:1 Zieleńczanka Zielonki 2021-09-1916:30
37 Przemsza Klucze 3:0 Lot-Balice 2021-09-1811:00
38 KS Olkusz 3:1 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-1817:00
39 Niedźwiedź Niedźwiedź 1:3 Promień Przeginia 2021-09-1816:30
40 Jastrzębiec Książ Wielki 0:5 Bolesław Bukowno 2021-09-1916:00
41 Piliczanka Pilica 2:2 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-09-1816:00
42 Błękitni Modlnica 4:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-09-1817:00
kolejka 7:
43 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 3:0 Orzeł Bębło 2021-09-2516:00
44 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Błękitni Modlnica 2021-09-2514:00
45 Bolesław Bukowno 2:1 Piliczanka Pilica 2021-09-2516:00
46 Promień Przeginia 2:4 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-09-2516:00
47 KS Olkusz 4:0 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-09-2511:00
48 Lot-Balice 0:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-09-2616:00
49 Zieleńczanka Zielonki 1:4 Przemsza Klucze 2021-09-2516:00
kolejka 8:
50 Orzeł Bębło 0:3 Przemsza Klucze 2021-10-0313:00
51 Zieleńczanka Zielonki 0:3 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-0316:00
52 Niedźwiedź Niedźwiedź 2:1 Lot-Balice 2021-10-0212:00
53 Jastrzębiec Książ Wielki 3:2 KS Olkusz 2021-10-0214:00
54 Piliczanka Pilica 3:1 Promień Przeginia 2021-10-0316:00
55 Błękitni Modlnica 2:1 Bolesław Bukowno 2021-10-0316:00
56 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-10-0216:00
kolejka 9:
57 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 7:0 Orzeł Bębło 2021-10-0915:30
58 Bolesław Bukowno 0:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-10-0916:00
59 Promień Przeginia 2:10 Błękitni Modlnica 2021-10-0915:30
60 KS Olkusz 3:0 Piliczanka Pilica 2021-10-0917:00
61 Lot-Balice 2:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-10-0916:00
62 Zieleńczanka Zielonki 2:1 Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-10-0916:00
63 Przemsza Klucze 3:0 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-0911:00
kolejka 10:
64 Orzeł Bębło 2:4 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-1615:00
65 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:2 Przemsza Klucze 2021-10-1612:00
66 Jastrzębiec Książ Wielki 1:5 Zieleńczanka Zielonki 2021-10-1615:00
67 Piliczanka Pilica 2:0 Lot-Balice 2021-10-1615:00
68 Błękitni Modlnica 1:2 KS Olkusz 2021-10-1616:00
69 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 5:1 Promień Przeginia 2021-10-1615:00
70 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 3:1 Bolesław Bukowno 2021-10-1615:00
kolejka 11:
71 Bolesław Bukowno 1:0 Orzeł Bębło 2021-10-2315:00
72 Promień Przeginia 2:3 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-10-2315:00
73 KS Olkusz 2:1 WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-10-2319:00
74 Lot-Balice 0:2 Błękitni Modlnica 2021-10-2315:00
75 Zieleńczanka Zielonki 0:1 Piliczanka Pilica 2021-10-2315:00
76 Przemsza Klucze 3:2 Jastrzębiec Książ Wielki 2021-10-2311:00
77 Niedźwiedź Niedźwiedź 0:2 MKS Nowa Proszowianka 2021-10-2311:00
kolejka 12:
78 Orzeł Bębło Niedźwiedź Niedźwiedź 2021-10-3114:00
79 Jastrzębiec Książ Wielki MKS Nowa Proszowianka 2021-10-3114:00
80 Piliczanka Pilica Przemsza Klucze 2021-10-3111:00
81 Błękitni Modlnica Zieleńczanka Zielonki 2021-10-3015:00
82 WKS PRZEBÓJ WOLBROM Lot-Balice 2021-10-3015:00
83 Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada KS Olkusz 2021-10-3015:00
84 Bolesław Bukowno Promień Przeginia 2021-10-3011:00
kolejka 13:
85 Promień Przeginia Orzeł Bębło 2021-11-0614:00
86 KS Olkusz Bolesław Bukowno 2021-11-0619:00
87 Lot-Balice Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada 2021-11-0614:00
88 Zieleńczanka Zielonki WKS PRZEBÓJ WOLBROM 2021-11-0611:00
89 Przemsza Klucze Błękitni Modlnica 2021-11-0614:00
90 Piliczanka Pilica MKS Nowa Proszowianka 2021-11-0713:00
91 Niedźwiedź Niedźwiedź Jastrzębiec Książ Wielki 2021-11-0614:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty