Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > IV liga (Podkarpacka)

JKS Jarosław – Błękitni Ropczyce 3-2 (2-0)

2-0 Hołub 35
2-1 Zatorski 46
3-1 Hołub 56
3-2 Ogrodnik 69

Sędziował Tomasz Giżka (Stalowa Wola). Żółte kartki: Goetz, Zajchowski, Jurczak, Hołub, Żelazny – Cichosz, Róg, Sulisz Kosiba, Paśko. Widzów 300.

JKS: Stecura – Goetz, Perczyk, Noga, Syty – Soczek, Mikłasz (90 Mazurkiewicz), Zajechowski, Jurczak – Hołub (82 Bartnik), Żelazny (75 Litwin).
BŁĘKITNI: D. Kosiba – Kramarz, Proczek, Cichosz, Róg - Orzech (46 Paśko), Kot, Sulisz, Rachwał (46 Zatorski) - Ł. Kosiba, Ogrodnik.

Gola pierwsi powinni strzelić goście, ale Ogrodnik w 15 min. meczu fatalnie przestrzelił. Gospodarze bardzo szybko odpowiedzieli. Najpierw Zajchowski strzałem głową nie dał szans bramkarzowi Błękitnych, a kilka minut później Hołub sfinalizował celnym strzałem dobrze przeprowadzoną kontrę przez swoich kolegów. Od mocnego uderzenia II połowę meczu rozpoczęli Błękitni. Zatorski wykorzystał podanie z głębi pola i było 2-1. Hołub postanowił jednak wziąć sprawy w swoje ręce i 10 minut później z bliskiej odległości strzelił swojego drugiego gola w spotkaniu. Przyjezdni zdołali odpowiedzieć już tylko jedną bramką i komplet punktów został w Jarosławiu