Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Sportowe Podkarpacie
Zmarł tragicznie młody piłkarz Resovii2015-04-07 23:56:00

W Wielką Sobotę zmarł tragicznie 16-letni Piotr Robótka, piłkarz drużyny juniorów Resovii występującej w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych.


Jak poinformowały nowiny24.pl, chłopak pojechał z Rzeszowa (był uczniem SMS) na święta do rodzinnej miejscowości Groble. Gdy w sobotę późnym popołudniem wracał z czuwania w kościele, został potrącony przez samochód. W wypadku doznał ciężkich obrażeń głowy i zmarł w szpitalu.


Był wychowankiem GKS Groble, później grał w Sparcie Jeżowe, a od tego sezonu występował w zespołach juniorów Resovii.


– Nie wiem kiedy dotrze do mnie, że Piotra nie ma wśród nas. Jeszcze w środę walczył z nami o punkty w lidze makroregionalnej w Kielcach – mówi trener juniorów młodszych Resovii, Rafał Rajzer.


nowiny24.pl, cwks-resovia.pl




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty