Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowe Podkarpacie
Finał MDMP: rzeszowianie jednak w trójkę
27.08.2009 00:49 - JCZ

Trójka młodych żużlowców Dawid Lampart, Mateusz Szostek i Łukasz Kret stawi czoła trudnemu zadaniu. Mimo osłabienia rzeszowianie nie pozostają bez szans na medalową pozycję w finale Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski, które w czwartek odbędą się na torze w Toruniu. Rywalami reprezentantów Marmy-Hadykówki będą Unibaks Toruń, Stal Gorzów Wlkp. i Unia Leszno.

więcej »
Morawski nie zagra w Resovii
26.08.2009 20:45 -
więcej »
Piłkarze Stali wygrali z Wisłą i awansowali w Pucharze Polski
26.08.2009 19:44 -

Stalowcy zrewanżowali się Wiśle Płock za sobotnią porażkę w lidze i znaleźli się w gronie 32 najlepszych zespołów tegorocznej edycji Pucharu Polski. Zwycięstwo Stali to dobry prognostyk przed arcyważnym spotkaniem ligowym z GKS Katowice.

więcej »
Stal znów gra z Wisłą - tym razem w Pucharze Polski
26.08.2009 10:44 -

Piłkarze Stali Stalowa Wola mają okazję do rewanżu za sobotnią porażkę z Wisłą Płock w meczu ligowym. Dziś o godzinie 17 zmierzą się na własnym boisku z "nafciarzami" w spotkaniu 1/32 finału Pucharu Polski.

więcej »
Li Qian i Paweł Chmiel pojadą na mistrzostwa Europy!
25.08.2009 17:19 - Tomasz Pasternak

Li Qian z KTS Tarnobrzeg i Paweł Chmiel z BAĆ-POL CASH&CARRY AZS Politechnika Rzeszów znaleźli się w dziesięcioosobowym składzie reprezentacji Polski na nadchodzące Drużynowe Mistrzostwa Europy w tenisie stołowym. Turniej będzie rozgrywany w dniach 13-20 września w Stuttgarcie.

więcej »
Szef mieleckich szczypiornistów: zbudowaliśmy zespół na awans
25.08.2009 17:05 - Tomasz Czarnota

Piłkarze ręczni Stali Mielec w pocie czoła przygotowują się do zbliżającego się wielkimi krokami I-ligowego sezonu. Cel jest jeden: powrót w szeregi najlepszych drużyn w kraju.

więcej »
W czwartek finał MDMP: Marma-Hadykówka wystawi tylko trzech żużlowców?
25.08.2009 15:51 - Jacek Czochara

W finałach Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski rzeszowianie niemal zawsze sięgali po medal. Wyjątek to rok 2005. Sezon 2009 będzie kolejnym odstępstwem od scenariusza?

więcej »
Tomasz Walat uważa, że przełamanie przyjdzie w Sanoku
25.08.2009 10:54 -
więcej »
KH Sanok za burtą Pucharu Polski
24.08.2009 22:38 - AnGo
więcej »
Prezes Stali Rzeszów: trener Palik może spać spokojnie
24.08.2009 20:37 -

Rozmowa z JACKIEM SZCZEPANIAKIEM, prezesem piłkarskiej sekcji Stali Sandeco Rzeszów

więcej »

więcej wiadomości >>>
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty