Nowym napastnikiem I-ligowej Sandecji Nowy Sącz został 25-letni Sebastian Brocki.
Piłkarz ten przybył z III-ligowego Izolatora Boguchwała, wcześniej grał również w Strugu Tyczyn i Stali Rzeszów. W trakcie rundy jesiennej Brocki zdobył dla swojego klubu 9 bramek i znajduje się w czołówce strzelców III ligi lubelsko-podkarpackiej.
W Sandecji przebywał na testach (było zresztą to już jego drugie podejście do biało-czarnych barw), tym razem znalazł uznanie w oczach trenera Ryszarda Kuźmy.
Kontrakt z Sandecją podpisał również Słowak Richard Kačala. Kolejny piłkarz zza naszej południowej granicy może występować zarówno w formacji defensywnej, jak i pełniąc na boisku rolę pomocnika. Ten mający obecnie 22 lata zawodnik jest byłym reprezentantem swojego kraju w kategoriach młodzieżowych U-16 i U-18. Jego ostatnim klubem był FC Tatran Presov, gdzie zaliczył 4 mecze na najwyższym szczeblu rozgrywek. W przeszłości grał również na zasadzie rocznego wypożyczenia w drugoligowej drużynie FK Spišská Nová Ves.
sandecja.org