Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Wiadomości PN Podkarpacie
Mieleccy juniorzy w półfinale MP zagrają z Arką Gdynia2010-06-25 07:23:00

Zespół juniorów młodszych Stali Mielec awansował do półfinałów mistrzostw kraju. Po bezbramkowym remisie na własnym boisku, wygrał w Białymstoku 3-1 z drużyną Miejskiego Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego współpracującego z Jagiellonią.

Z przebiegu rywalizacji Stal była lepsza. Prowadzenie mielczanie uzyskali w 23. minucie po główce Szewca. W drugiej połowie stalowcy dorzucili jeszcze dwa gole. Najpierw wykorzystali błąd golkipera, który krzyknął "moja", a piłkarz Stali go uprzedził. Trzecia bramka to skuteczna kontra.
W półfinale Stal zagra z Arką Gdynia, która poradziła sobie z Gwarkiem Zabrze 1-0 i 1-0. Pierwszy mecz na wyjeździe 28 czerwca, rewanż w Mielcu 1 lipca.

MOSP Białystok - Stal Mielec 1-3 (0-1)