Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Wiadomości PN Podkarpacie
24 zawodników na pierwszym treningu Stali Rzeszów2010-06-30 11:02:00

We wtorek, punktualnie o godzinie 16 piłkarze Stali Sandeco Rzeszów rozpoczęli przygotowania do rudny jesiennej sezonu 2010/11. Na boisku pojawiło się 24 zawodników. Oprócz piłkarzy z podstawowego składu w treningu wzięli udział: występujący ostatnio w rezerwach Taras Mazur, powracający z wypożyczenia do Kolbuszowianki Kolbuszowa - Mateusz Jędryas, a także trenujący gościnnie ze Stalą Sandeco Łukasz Szczoczarz.


Nową twarzą na treningu był pochodzący z Serbii 21-letni lewy pomocnik - Andreja Prokić. W zeszłym sezonie zawodnik reprezentował barwy 3-ligowej Turbiny Lazarevac. W trakcie rozgrywek Prokić 18 razy wpisał się na listę strzelców. Na boisku zabrakło zaś przebywających jeszcze na urlopach Wojciecha Krauze i Tomasza Wietechy. Mają oni dołączyć do drużyny w ciągu kilku najbliższych dni.

W środę trener Andrzej Szymański obserwował będzie mecz juniorów. Dopiero wtedy podejmie decyzję o dołączeniu nowych zawodników do pierwszego zespołu.

Prawdopodobnie do końca tego tygodnia wyjaśni się także sytuacja ze wzmocnieniami w drużynie Stali Sandeco. Póki co prowadzone są rozmowy z zawodnikami. Na pewno wzmocniona zostanie linia obrony. Również w najbliższym czasie powinna wyjaśnić się sytuacja z przebywającymi na wypożyczeniu w Stali Sandeco Mateuszem Orzechowskim i Januszem Iwanickim. Obaj zawodnicy zadeklarowali chęć do dalszej gry w naszej drużynie. Jedynym zawodnikiem, który opuścił szeregi biało-niebieskich jest Artur Chałas. Trener Szymański planuje ostatecznie zamknąć kadrę za dwa tygodnie.

W środę piłkarze Stali Sandeco Rzeszów rozegrają pierwszy mecz kontolny. Spotkanie rozegrane zostanie w Nowym Sączu, zaś przeciwnikiem będzie 1-ligowa Sandecja.

Plan sparingów:
30 czerwca - Sandecja Nowy Sącz
1 lipca - Kolbuszowianka
3 lipca - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
7 lipca - Kolejarz Stróże
10 lipca - Podbeskidzie Bielsko-Biała
14 lipca - Stal Stalowa Wola
17 lipca - Partyzant Targowiska
17 lipca - Izolator Boguchwała
24 lipca - Karpaty Krosno


źródło: (Futrzak) pilka.stal.rzeszow.pl
WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty