Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Wiadomości PN Podkarpacie
Kibice proszą o zmniejszenie kary2010-04-08 13:19:00 MIŁ

Kibice Stali Rzeszów wysłali do Polskiego Związku Piłki Nożnej pismo, w którym proszą o zmniejszenie kary za zamieszki, które miały miejsce podczas meczu ligowego z Sokołem Aleksandrów Łódzki.


"Jako przedstawiciele środowisk kibicowskich Zakładowego Klubu Sportowego „STAL”, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zmniejszenie wymiaru kary nałożonej na Nasz Klub w związku z wydarzeniami, które miały miejsce podczas meczu 23 kolejki II ligi wschodniej; Stal Rzeszów – Sokół Aleksandrów Łódzki.

 

Prośbę swoją motywujemy tym, że nałożona przez Wydział Dyscypliny PZPN kara oddziałuje negatywnie przede wszystkim na Kibiców szczerze zainteresowanych rywalizacją sportową , nie zaś na osoby winne naruszenia porządku podczas tychże zawodów.

 

Nałożona kara oddziałuje ponadto na posiadaczy karnetów na rundę wiosenną sezonu 2009/2010, ta grupa ludzi stanowi dla nas jako Klubu szczególnie istotny element budowy takiej kultury kibicowskiej, która z powodzeniem funkcjonuje w krajach Europy Zachodniej.

 

Pragniemy nadmienić, że jako organizacja odcinamy się od wszelkich zachowań agresywnych, a w podejmowanych przez nas wieloaspektowych działaniach promujemy jedynie pozytywne wzorce.

 

Zapewniamy, że podejmiemy stosowne działania mające zapobiec podobnym incydentom w przyszłości, bowiem godzą one bezpośrednio w dobry wizerunek ZKS „STAL" Rzeszów - czytamy w piśmie wysłanym przez SKS Rzeszowska Elita, które ukazało się na stronie www.hetmanska69.pl.


MIŁ


WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty