Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > A klasa (Krosno II)
To będzie ciekawa kolejka - wyniki typuje Piotr Cieniek2009-10-03 09:42:00 Pawlo

Nie ma już w lidze drużyny, która może się pochwalić kompletem zwycięstw. Każda przynajmniej raz zainkasowała komplet punktów. Najbliższa kolejka może wiele zmienić, w środkowej części tabeli, gdzie różnice punktowe są minimalne. Dotychczasowego lidera - dukielską Przełęcz czeka bardzo trudne zadanie na zawsze ciężkim terenie w Głowience. Czarni II Jasło zmierzą się z Zamczyskiem Mrukowa, które z nowym trenerem wyraźnie odbija się od dna. Z kolei Ostoja Kołaczyce jedzie do Jasionki na mecz z dobrze grającym, ale mało skutecznym Huraganem. Zapowiada się zatem bardzo ciekawa kolejka. Specjalnie dla portalu sportowetempo.pl wyniki najbliższej serii spotkań typuje Piotr Cieniek - grający trener ORŁA Bieździedza.

 


Orzeł Bieździedza-Orzeł Faliszówka

TYP: 2-0 - zmierzą się ze sobą dwie drużyny, które po dobrym początku sezonu grają nieco słabiej. Orzeł Bieździedza po trzech porażkach z zespołami z czołówki będzie podwójnie zmotywowany, żeby wygrać i przerwać fatalną serię.

Zamczysko Mrukowa-Gamrat/Czarni II Jasło

0-1- Zamczysko z nowym trenerem nie przegrało od trzech kolejek. Małe i nierówne boisko w Pielgrzymce nie ułatwi zadania drugiej drużynie Czarnych Jasło. Stawiam jednak na minimalną wygraną jasielskiego zespołu.

Huragan Jasionka-Ostoja Kołaczyce

1-1- mimo, że będzie to mecz ostatniej drużyny z wiceliderem, emocji nie powinno zabraknąć. Jasionka jest w trudnej sytuacji i potrzebuje punktów. Spotka się jednak z trudnym i doświadczonym zespołem. Stawiam na remis.

Głowienka-Przełęcz Dukla

2-1- lider może mieć duże kłopoty w Głowience, która do tej pory zanotowała tylko jedną wpadkę u siebie. W pojedynku z liderem będzie podwójnie zmotywowana. Dukla na wyjazdach gra ze zmiennym szczęściem.

Jasiołka Świerzowa -Victoria Kobylany

1-1- najtrudniejszy mecz jeśli chodzi o typowanie wyniku. Mocniejszą drużyną wydaję się być Victoria, ale w ostatnich kolejkach nie grała najlepiej. Zadecyduje dyspozycja dnia lub będzie remis.

Gaudium Łężyny - Burza Rogi

3-1- Gaudium potrafi wykorzystać atut własnego boiska i mimo, że w tym sezonie gra nierówno to powinno sobie spokojnie poradzić z Burzą.

Sobniów Jasło-Krościenko Pustyny

3-0- Sobniów u siebie gra bardzo dobrze, a Krościenku nie wiedzie się w lidze. Zdecydowanym faworytem są gospodarze.

 

współpraca: Grzegorz Lisowski


Pawlo


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty