Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > A klasa (Krosno II)
Burza Rogi z nowym napastnikiem - typujemy wyniki z Wojciechem Patlą2009-08-28 12:28:00 Pawlo

Komplet zwycięstw na swoim koncie ma tylko jeden zespół. Orzeł Faliszówka, bo o nim mowa, tym razem będzie musiał się  napracować, aby wygrać kolejny mecz. Najbliższy jego rywal to Victoria, a spotkanie rozgrywane będzie na boisku w Kobylanach.


Poniżej zamieszczamy przewidywania rozstrzygnięć meczów najbliższej kolejki sportowegotempa.pl i
Wojciecha Patli, kierownika zespołu Burza Rogi. Kto zwycięży w pojedynku na typy, przekonamy się w niedzielne popołudnie.  

ST: sportowetempo.pl
WP: Wojciech Patla (kierownik zespołu Burza Rogi).

Głowienka - Orzeł Bieździedza

WP: 1-0: Głowienka gra u siebie, co stawia ją w uprzywilejowanej sytuacji. Gospodarze odnoszą jednak zwykle skromne zwycięstwa.
ST: 0-0: Głowienka dobrze spisuje się na własnym terenie, Orzeł lepiej gra na wyjazdach. Naszym zdaniem będzie remis.

Huragan Jasionka - Mrukowa

WP: 3-0: Zmierzą się zespoły, które jeszcze nie mają punktu na sowim koncie. Huragan odniesie przekonujące zwycięstwo.
ST: 3-0: Spotkanie drużyn, które nie zdobyły jeszcze punktu. Goście tracą dużo goli, dlatego typujemy wyraźną wygraną Huraganu.

Victoria Kobylany - Orzeł Faliszówka

WP: 1-1: Mecz na szczycie tabeli. Choć w tej chwili Orzeł jest na pierwszym miejscu, w tym spotkaniu o zwycięstwo gościom będzie niezwykle ciężko.
ST: 1-1: Orzeł to jedyna drużyna w lidze, która do tej pory nie straciła punktu. Bilans Victorii do dwa zwycięstwa i jeden remis. To drugi mecz, w którym obstawiamy remis, tym razem bramkowy.

Gamrat-Czarni Jasło - Burza Rogi

WP: 1-1: W naszym zespole zagra już nowy nabytek Marek Kozubal. To napastnik, który ma dopiero 19 lat, ale już posiada spore umiejętności. Pozyskaliśmy go z Jasiołki Świerzowa. Będziemy się cieszyć z remisu.  
ST: 0-1: Burza powinna poradzić sobie z rywalem, choć będzie to bardzo zacięte spotkanie.

Jasiołka Świerzowa - Gaudium Łężyny

WP: 1-4: Bez większych promlemów goście powinni, zdobyć komplet punktów.
ST: 0-1: Gaudium jeszcze nie przegrał, a Jasiołka bardzo dobrze spisuje się na własnym terenie. Typujemy minimalną wygraną gości.

Przełęcz Dukla - Jasło-Sobniów

WP: 3-0: Przełęcz w roli gospodarza, to zawsze bardzo ciężki do pokonania rywal. Do tego boisko ze sztuczną murawą w Dukli, na którym drużyny przyjezdne sobie nie radzą. Gospodarze powinni wygrać.
ST: 2-0: Pojedynek zespołów, które mają taką samą ilość punktów. Przełęcz wygrała dwa ostanie spotkania a Jasło-Sobniów słabo gra na wyjazdach. Naszym zdaniem gospodarze wygrają.

Ostoja Kołaczyce - Krościenko Wyżne-Pustyny II

WP: 1-1: Oba zespoły grają przeciętnie, zatem będzie bramowy remis.

ST: 2-3: Krościenko wygrało tylko raz, ale strzela dużo goli. Ostoja ma 6 punktów, ale trzy oczka to walkower za mecz z Czarnymi  Jasło. To będzie zacięty mecz. Komplet punktów pojedzie do Krościenka.


Pawlo


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty