Strona główna > Mistrzostwa Świata > Faza pucharowa > Faza pucharowa wiadomości
Anelka się tłumaczy z mundialu
05.08.2010 17:11 - ASInfo

Były napastnik reprezentacji Francji, Nicolas Anelka ochłonął już po skandalu, jaki stał się jego udziałem podczas tegorocznych mistrzostw świata w RPA. Piłkarz postanowił poinformować media o tym, co naprawdę się zdarzyło w szatni pomiędzy nim, a ówczesnym szkoleniowcem "Trójkolorowych", Raymondem Domenechem.

więcej »
Casillas: Marzenia czasami się spełniają
12.07.2010 11:25 - ASInfo

Jednym z największych bohaterów niedzielnego finału piłkarskich mistrzostw świata pomiędzy Hiszpanią i Holandią był golkiper "La Furia Roja", Iker Casillas.

więcej »
Bierhoff: Pomożemy
10.07.2010 18:28 - ASInfo

Niemcy kontra Urugwaj w meczu o 3. miejsce MŚ

Menedżer reprezentacji Niemiec, Oliver Bierhoff w szczególny sposób mobilizował piłkarzy przed meczem o 3. miejsce mistrzostw świata. Pomocnik i prawa ręka Joachima Loewa skupił się na osobie Miroslava Klose i zapowiedział, że zespół zrobi wszystko, by napastnik Bayernu wyrównał rekord strzelecki Ronaldo.

więcej »
Nie umie poradzić sobie z dziećmi, ale poprowadzi finał MŚ
09.07.2010 18:50 - ASInfo
więcej »
Lista sędziów na ostatnie cztery spotkania mundialu
05.07.2010 17:17 - ASInfo

Komitet Sędziowski FIFA ogłosił listę dziesięciu sędziów, którzy pozostaną w Republice Południowej Afryki do końca piłkarskich mistrzostw świata.

więcej »
Hiszpania nie wykorzystała karnego, Paragwaj też, ale David Villa niezawodnie trafia!
03.07.2010 22:21 -

Hiszpania pokonała Paragwaj 1-0 w ostatnim meczu ćwierćfinału piłkarskich mistrzostw świata. Oba zespoły miały po rzucie karnym i oba jedenastek nie wykorzystały. Niezawodny okazał się jednak najlepszy strzelec mundialu David Villa, który w 83 minucie zdobył bramkę na wagę hiszpańskiego półfinału.

więcej »
Wielkie Niemcy, Argentyna na kolanach!
03.07.2010 17:48 -

Popisowa partia reprezentacji Niemiec w ćwierćfinale MŚ - rozbiła Argentynę aż 4-0! W trzeciej minucie Thomas Mueller zdobył głową bramkę, dającą Niemcom prowadzeniom i to był cios, który złamał argentyńskiego ducha. W 67 min Diego Maradona zadrżał po raz drugi - Miroslav Klose podwyższył na 2-0, a to nie był koniec koncertu Niemców.

więcej »
1/4 finału: Brazylia przegrała z Holandią!
02.07.2010 16:51 - AnGo

W pierwszym ćwierćfinale mistrzostw świata Holandia pokonała Brazylię 2-1 i zagra w półfinale. Głównymi architektami sukcesu Holendrów zostali Wesley Sneijder, Dirk Kuyt i... Felipe Melo wraz z Carlosem Dungą.

więcej »
Hiszpania ma Villę, więc ma i awans
29.06.2010 22:22 -

Hiszpania zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata. Niezawodny David Villa strzelił jedyną bramkę dla niej w spotkaniu z Portugalią i zapewnił awans. Pary ćwierćfinałowe to: Holandia - Brazylia, Urugwaj - Ghana, Argentyna - Niemcy i Paragwaj - Hiszpania.

więcej »
Koszmarny błąd sędziego z Urugwaju
27.06.2010 17:02 -

Znakomity mecz Niemców, Anglia na kolanach!

W pierwszym niedzielnym meczu 1/8 finału mistrzostw świata  Niemcy okazały się lepsze od Anglii wygrywając 4-1. "Bohaterem" potyczki  był urugwajski sędzia Jorge Larrionda. W 39 minucie po strzale Lamparda nie uznał dla Anglii gola, choć piłka po odbiciu się od poprzeczki o metr minęła linię bramkową.