Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > ML Trampkarzy (2002)
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 TS Wisła Kraków 26 73 153-11 24 1 1 13 36 76-6 12 0 1 13 37 77-5 12 1 0
2 Sandecja Nowy Sącz 26 66 73-14 21 3 2 13 30 36-9 9 3 1 13 36 37-5 12 0 1
3 Cracovia 26 61 86-20 20 1 5 13 28 52-9 9 1 3 13 33 34-11 11 0 2
4 Tarnovia Tarnów 26 52 45-21 15 7 4 13 23 22-13 7 2 4 13 29 23-8 8 5 0
5 AS Progres Kraków 26 50 82-36 16 2 8 13 27 44-11 9 0 4 13 23 38-25 7 2 4
6 Akademia Piłkarska 21 Kraków 26 41 54-47 13 2 11 13 18 25-25 6 0 7 13 23 29-22 7 2 4
7 Limanovia Limanowa 26 34 50-63 11 1 14 13 24 34-29 8 0 5 13 10 16-34 3 1 9
8 Orzeł Myślenice 26 31 40-59 8 7 11 13 22 23-27 6 4 3 13 9 17-32 2 3 8
9 Unia Tarnów 26 27 36-50 7 6 13 13 18 20-16 5 3 5 13 9 16-34 2 3 8
10 Krakus Nowa Huta 26 25 41-59 8 1 17 13 12 21-32 4 0 9 13 13 20-27 4 1 8
11 UKS Górnik Libiąż 26 24 49-95 7 3 16 13 14 29-43 4 2 7 13 10 20-52 3 1 9
12 PUKS Karol Wadowice 26 23 39-104 7 2 17 13 11 19-54 3 2 8 13 12 20-50 4 0 9
13 MOSiR Bochnia 26 13 37-95 4 1 21 13 9 26-43 3 0 10 13 4 11-52 1 1 11
14 Dalin Myślenice 26 6 14-125 1 3 22 13 6 11-44 1 3 9 13 0 3-81 0 0 13
Limanovia rozgrywa mecze na boisku Olimpii w Pisarzowej. Karol Wadowice rozgrywa mecze na boisku Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Skawcach. AP 21 Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na sztucznym boisku J&J Sport Center (Kraków, ul. Winnicka 40).
kolejka 1 (20-08-2016/21-08-2016):
1 Unia Tarnów 1-2 UKS Górnik Libiąż 2016-09-07 18:00
2 PUKS Karol Wadowice 2-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-14 17:00
3 TS Wisła Kraków 6-1 AS Progres Kraków 2016-09-14 17:00
4 Tarnovia Tarnów 1-1 Krakus Nowa Huta 2016-09-21 16:00
5 Sandecja Nowy Sącz 8-0 Dalin Myślenice 2016-08-20 17:00
Zmiana z godziny 10:00 na 15:00, a następnie z 15:00 na 17:00
6 Orzeł Myślenice 0-4 Cracovia 2016-08-20 10:00
7 MOSiR Bochnia 2-3 Limanovia Limanowa 2016-08-20 10:00
kolejka 2 (27-08-2016/28-08-2016):
8 UKS Górnik Libiąż 4-3 Limanovia Limanowa 2016-08-27 12:00
9 Cracovia 7-1 MOSiR Bochnia 2016-08-27 15:00
10 Dalin Myślenice 1-1 Orzeł Myślenice 2016-08-28 10:00
11 Krakus Nowa Huta 1-5 Sandecja Nowy Sącz 2016-08-27 10:00
12 AS Progres Kraków 0-1 Tarnovia Tarnów 2016-09-07 18:00
13 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-8 TS Wisła Kraków 2016-08-27 10:00
14 Unia Tarnów 3-0 PUKS Karol Wadowice 2016-08-26 12:00
kolejka 3 (31-08-2016):
15 PUKS Karol Wadowice 2-5 UKS Górnik Libiąż 2016-08-31 17:00
16 TS Wisła Kraków 8-0 Unia Tarnów 2016-08-30 12:00
Zmiana z 31.08 na 30.08.2016
17 Tarnovia Tarnów 2-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-11-12 11:00
18 Sandecja Nowy Sącz 1-1 AS Progres Kraków 2016-09-01 16:00
19 Orzeł Myślenice 2-1 Krakus Nowa Huta 2016-08-31 10:00
20 MOSiR Bochnia 6-1 Dalin Myślenice 2016-08-31 10:00
21 Limanovia Limanowa 3-4 Cracovia 2016-08-30 17:00
Zmiana z 31.08 na 30.08.2016
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 UKS Górnik Libiąż 0-1 Cracovia 2016-09-03 12:00
23 Dalin Myślenice 0-1 Limanovia Limanowa 2016-09-04 12:00
24 Krakus Nowa Huta 1-3 MOSiR Bochnia 2016-09-03 10:00
25 AS Progres Kraków 4-0 Orzeł Myślenice 2016-09-03 13:30
26 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-03 10:00
27 Unia Tarnów 0-1 Tarnovia Tarnów 2016-09-04 13:00
28 PUKS Karol Wadowice 0-17 TS Wisła Kraków 2016-09-04 11:00
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 TS Wisła Kraków 7-2 UKS Górnik Libiąż 2016-11-12 10:00
Zaplanowany na 10.09.2016 mecz został przełożony na inny termin z powodu powołania do reprezentacji Polski 8 zawodników Wisły; ustalony nowy termin to 12.11.2016, godz. 10:00, stadion KS Nadwiślan, ul. Koletek 20
30 Tarnovia Tarnów 8-1 PUKS Karol Wadowice 2016-09-10 10:30
Zmiana godziny z 13:00 na 10:30
31 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Unia Tarnów 2016-09-10 10:00
32 Orzeł Myślenice 0-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-10 11:00
33 MOSiR Bochnia 3-5 AS Progres Kraków 2016-09-11 10:00
34 Limanovia Limanowa 5-4 Krakus Nowa Huta 2016-09-10 10:30
35 Cracovia 10-0 Dalin Myślenice 2016-09-11 15:00
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 UKS Górnik Libiąż 7-0 Dalin Myślenice 2016-09-18 12:00
Zmiana z 17.09 na 18.09.2016
37 Krakus Nowa Huta 0-2 Cracovia 2016-09-17 13:30
38 AS Progres Kraków 4-0 Limanovia Limanowa 2016-09-17 10:00
39 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-0 MOSiR Bochnia 2016-09-17 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30 i boiska z J&J w Skotnikach na SMS przy ul. Szablowskiego 1
40 Unia Tarnów 1-1 Orzeł Myślenice 2016-09-17 12:00
41 PUKS Karol Wadowice 0-5 Sandecja Nowy Sącz 2016-09-19 17:00
Zmiana z 18.09 na 19.09.2016
42 TS Wisła Kraków 1-2 Tarnovia Tarnów 2016-09-17 11:00
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 Tarnovia Tarnów 0-1 UKS Górnik Libiąż 2016-09-25 10:30
44 Sandecja Nowy Sącz 1-1 TS Wisła Kraków 2016-09-24 11:00
Zmiana godziny z 10:00 na 11:00
45 Orzeł Myślenice 6-1 PUKS Karol Wadowice 2016-09-24 11:00
46 MOSiR Bochnia 5-2 Unia Tarnów 2016-09-22 17:00
Zmiana z 25.09 na 22.09.2016
47 Limanovia Limanowa 1-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-09-24 10:30
48 Cracovia 2-0 AS Progres Kraków 2016-09-24 11:00
49 Dalin Myślenice 1-2 Krakus Nowa Huta 2016-09-25 15:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 UKS Górnik Libiąż 3-2 Krakus Nowa Huta 2016-10-01 12:00
51 AS Progres Kraków 8-0 Dalin Myślenice 2016-10-01 10:00
52 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-3 Cracovia 2016-10-01 10:00
53 Unia Tarnów 3-3 Limanovia Limanowa 2016-10-02 12:30
zmiana z 1.10 na 2.10.2016
54 PUKS Karol Wadowice 3-2 MOSiR Bochnia 2016-10-01 13:00
55 TS Wisła Kraków 5-1 Orzeł Myślenice 2016-10-01 10:00
56 Tarnovia Tarnów 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-10-02 10:30
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Sandecja Nowy Sącz 2-0 UKS Górnik Libiąż 2016-10-08 10:00
na boisku w Zawadzie
58 Orzeł Myślenice 1-1 Tarnovia Tarnów 2016-10-08 11:00
Mecz na sztucznej trawie w Myślenicach
59 MOSiR Bochnia 0-4 TS Wisła Kraków 2016-10-09 10:00
60 Limanovia Limanowa 4-2 PUKS Karol Wadowice 2016-10-08 10:30
61 Cracovia 5-0 Unia Tarnów 2016-10-07 15:00
zmiana z 8.10 na 7.10.2016
62 Dalin Myślenice 0-5 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-09 15:00
63 Krakus Nowa Huta 0-4 AS Progres Kraków 2016-10-09 16:30
zmiana godziny z 15:30 na 16:30
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 UKS Górnik Libiąż 2-5 AS Progres Kraków 2016-10-15 16:00
zmiana godziny z 12:00 na 16:00
65 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-3 Krakus Nowa Huta 2016-10-15 10:00
66 Unia Tarnów 5-0 Dalin Myślenice 2016-10-20 15:00
zmiana z 15.10 na 20.10.2016 r.
67 PUKS Karol Wadowice 0-3 Cracovia 2016-10-14 16:00
zmiana z 15.10 na 16.10.2016, a następnie z 16.10 na 14.10.2016 - boisko w Skawcach
68 TS Wisła Kraków 5-0 Limanovia Limanowa 2016-10-15 12:30
mecz na sztucznej trawie Nadwiślanu Kraków
69 Tarnovia Tarnów 3-1 MOSiR Bochnia 2016-10-15 10:00
70 Sandecja Nowy Sącz 2-1 Orzeł Myślenice 2016-10-17 16:00
zmiana z 15.10 na 17.10.2016
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Orzeł Myślenice 3-2 UKS Górnik Libiąż 2016-10-23 11:00
72 MOSiR Bochnia 0-3 Sandecja Nowy Sącz 2016-10-23 10:00
73 Limanovia Limanowa 0-1 Tarnovia Tarnów 2016-10-22 10:30
74 Cracovia 0-2 TS Wisła Kraków 2016-10-22 15:00
zmiana z 23.10 na 22.10.201
75 Dalin Myślenice 2-6 PUKS Karol Wadowice 2016-10-23 10:00
76 Krakus Nowa Huta 1-0 Unia Tarnów 2016-10-25 15:30
zmiana z 22.10 na 25.10.2016
77 AS Progres Kraków 5-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2016-10-22 10:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Akademia Piłkarska 21 Kraków 5-2 UKS Górnik Libiąż 2016-11-09 17:30
zmiana z 29.10 na 27.10.2016, a następnie zmiana gospodarza i terminu z 27.10 na 9.11.2016; mecz przeniesiony ze Skotnik na boisko SMS przy ul. Szablowskiego 1.
79 Unia Tarnów 2-3 AS Progres Kraków 2016-10-31 11:00
zmiana z 29.10 na 31.10.2016
80 PUKS Karol Wadowice 1-2 Krakus Nowa Huta 2016-10-29 11:00
zmiana z dnia 30.10 na 29.10.2016
81 TS Wisła Kraków 11-0 Dalin Myślenice 2016-10-30 12:00
zmiana z 29.10 na 30.10.2016; mecz na boisku Nadwiślanu
82 Tarnovia Tarnów 0-2 Cracovia 2016-10-30 10:00
zmiana z 29.10 na 30.10.2016
83 Sandecja Nowy Sącz 2-0 Limanovia Limanowa 2016-10-29 10:00
84 Orzeł Myślenice 1-1 MOSiR Bochnia 2016-10-29 11:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 MOSiR Bochnia 5-1 UKS Górnik Libiąż 2016-11-05 10:00
86 Limanovia Limanowa 1-0 Orzeł Myślenice 2016-11-05 10:30
87 Cracovia 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2016-11-07 15:00
zmiana z 5.11 na 7.11.2016
88 Dalin Myślenice 1-5 Tarnovia Tarnów 2016-11-06 10:00
89 Krakus Nowa Huta 1-5 TS Wisła Kraków 2016-11-06 12:30
Zmiana godziny z 10:00 na 12:00
90 AS Progres Kraków 5-0 PUKS Karol Wadowice 2016-11-05 10:00
91 Akademia Piłkarska 21 Kraków 1-2 Unia Tarnów 2016-11-04 17:30
zmiana z 5.11 na 4.11.2016 (boisko SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1)
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 UKS Górnik Libiąż 2-2 Unia Tarnów 2017-03-26 13:30
Zmiana z 25.3 na 26.3.2017, a następnie godziny z 10:00 na 13:30
93 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-1 PUKS Karol Wadowice 2017-03-25 14:30
sztuczna trawa w Skotnikach, ul. Winnicka 40
94 AS Progres Kraków 1-3 TS Wisła Kraków 2017-03-24 17:00
95 Krakus Nowa Huta 0-3 Tarnovia Tarnów 2017-05-09 17:30
Mecz odwołany z powodu zalania boiska - nowy termin 5.04, następnie zmieniony na 9.05.2017
96 Dalin Myślenice 0-6 Sandecja Nowy Sącz 2017-04-26 17:00
mecz przełożony z 25.3 na 27.3.2017, sztuczne boisko w Myślenicach, ul. Zdrojowa. 27 marca mecz się nie odbył, bowiem w drodze na spotkanie ekipa Sandecji uczestniczyła w wypadku samochodowym. Ustalony termin 26.4
97 Cracovia 6-1 Orzeł Myślenice 2017-03-25 15:00
98 Limanovia Limanowa 3-0 MOSiR Bochnia 2017-03-28 16:00
Zmiana z 25.3 na 28.3.2017; boisko Olimpii Pisarzowa
kolejka 15 (01-04-2017/02-04-2017):
99 Limanovia Limanowa 4-3 UKS Górnik Libiąż 2017-04-01 10:00
100 MOSiR Bochnia 0-5 Cracovia 2017-04-01 10:00
101 Orzeł Myślenice 2-0 Dalin Myślenice 2017-03-31 17:00
Zmiana z 1.4 na 31.3.2017 (Orzeł gra w play-off halowych mistrzostw Krakowa) - sztuczne boisko, ul. Zdrojowa w Myślenicach
102 Sandecja Nowy Sącz 4-1 Krakus Nowa Huta 2017-04-01 11:00
103 Tarnovia Tarnów 2-1 AS Progres Kraków 2017-04-01 13:30
Zmiana godziny z 12:30 na 13:30
104 TS Wisła Kraków 4-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-04-01 12:30
Na boisku SMS Kraków, ul. Szablowskiego 1
105 PUKS Karol Wadowice 1-4 Unia Tarnów 2017-04-02 10:00
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 UKS Górnik Libiąż 1-2 PUKS Karol Wadowice 2017-04-08 10:00
107 Unia Tarnów 0-4 TS Wisła Kraków 2017-04-09 10:00
Zmiana z 6.04 na 9.04.2017
108 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-1 Tarnovia Tarnów 2017-04-09 14:30
sztuczna trawa, boisko przy ul. Szablowskiego 1
109 AS Progres Kraków 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2017-04-09 10:00
110 Krakus Nowa Huta 5-0 Orzeł Myślenice 2017-04-08 10:00
111 Dalin Myślenice 1-0 MOSiR Bochnia 2017-04-08 10:00
Mecz na boisku ze sztuczną trawą
112 Cracovia 3-1 Limanovia Limanowa 2017-04-08 15:00
kolejka 17 (13-04-2017):
113 Cracovia 7-0 UKS Górnik Libiąż 2017-04-13 10:00
Zmiana godziny z 17:00 na 10:00
114 Limanovia Limanowa 6-0 Dalin Myślenice 2017-04-13 10:00
115 MOSiR Bochnia 0-2 Krakus Nowa Huta 2017-04-13 12:00
116 Orzeł Myślenice 1-1 AS Progres Kraków 2017-04-13 12:00
117 Sandecja Nowy Sącz 3-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-04-13 16:00
Mecz na boisku w Nowym Sączu-Zawadzie, ul. Sportowa 12
118 Tarnovia Tarnów 1-1 Unia Tarnów 2017-04-13 12:30
119 TS Wisła Kraków 6-0 PUKS Karol Wadowice 2017-04-13 12:30
Mecz na boisku SMS w Krakowie, ul. Szablowskiego 1
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 UKS Górnik Libiąż 0-12 TS Wisła Kraków 2017-04-22 10:00
121 PUKS Karol Wadowice 1-1 Tarnovia Tarnów 2017-04-22 11:00
122 Unia Tarnów 0-1 Sandecja Nowy Sącz 2017-04-22 10:00
123 Akademia Piłkarska 21 Kraków 3-1 Orzeł Myślenice 2017-04-23 14:30
sztuczna trawa, boisko w Myślenicach, ul. Zdrojowa 7a
124 AS Progres Kraków 3-0 MOSiR Bochnia 2017-04-22 10:00
125 Krakus Nowa Huta 0-3 Limanovia Limanowa 2017-04-22 10:00
126 Dalin Myślenice 0-4 Cracovia 2017-04-22 10:00
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Dalin Myślenice 2-2 UKS Górnik Libiąż 2017-04-30 10:00
128 Cracovia 4-1 Krakus Nowa Huta 2017-04-29 15:00
129 Limanovia Limanowa 4-1 AS Progres Kraków 2017-04-29 10:00
Stadion Limanovii, ul. Józefa Marka 34
130 MOSiR Bochnia 3-6 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-05-24 17:30
Zmiana z 30.04 na 24.05.2017
131 Orzeł Myślenice 2-0 Unia Tarnów 2017-06-15 17:00
Zmiana z 30.04 na 18.05.2017, a następnie z 18.05 na 15.06.2017
132 Sandecja Nowy Sącz 2-0 PUKS Karol Wadowice 2017-04-29 11:00
133 Tarnovia Tarnów 0-2 TS Wisła Kraków 2017-04-29 12:30
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 UKS Górnik Libiąż 2-2 Tarnovia Tarnów 2017-05-06 10:00
135 TS Wisła Kraków 2-0 Sandecja Nowy Sącz 2017-04-19 10:30
Zmiana godziny z 16:00 na 10:30 i boiska; mecz na sztucznej trawie Nadwiślanu, ul. Koletek 20
136 PUKS Karol Wadowice 1-1 Orzeł Myślenice 2017-05-06 16:00
137 Unia Tarnów 2-1 MOSiR Bochnia 2017-05-08 16:30
Zmiana z 6.05 na 8.05.2017
138 Akademia Piłkarska 21 Kraków 4-1 Limanovia Limanowa 2017-05-06 14:30
sztuczna trawa, boisko przy ul. Dekerta 21
139 AS Progres Kraków 1-3 Cracovia 2017-05-09 17:00
140 Krakus Nowa Huta 5-1 Dalin Myślenice 2017-05-07 10:00
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 Krakus Nowa Huta 5-0 UKS Górnik Libiąż 2017-05-13 10:00
142 Dalin Myślenice 1-6 AS Progres Kraków 2017-05-13 13:30
Zmiana godziny z 10:00 na 13:30
143 Cracovia 0-1 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-05-15 16:00
Zmiana z 13.05 na 15.05.2017
144 Limanovia Limanowa 2-1 Unia Tarnów 2017-06-01 16:30
Z powodu zalania boiska w Limanowej mecz za zgodą obu klubów przełożony z 13.05.2017, godz. 10:00 na 1.06.2017
145 MOSiR Bochnia 1-4 PUKS Karol Wadowice 2017-05-14 10:00
146 Orzeł Myślenice 1-11 TS Wisła Kraków 2017-05-13 11:00
zmiana z 14.05 na 13.05.2017; mecz na boisku Hejnału Krzyszkowice
147 Sandecja Nowy Sącz 1-1 Tarnovia Tarnów 2017-05-17 17:00
zmiana z 13.05.2017 na 17.05.2017
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 UKS Górnik Libiąż 1-3 Sandecja Nowy Sącz 2017-05-23 18:00
Zmiana z 20.05 na 23.05.2017
149 Tarnovia Tarnów 2-1 Orzeł Myślenice 2017-05-20 13:30
150 TS Wisła Kraków 15-0 MOSiR Bochnia 2017-05-19 16:00
Zmiana z 20.05.2017 na 19.05.2017
151 PUKS Karol Wadowice 2-0 Limanovia Limanowa 2017-05-20 11:00
152 Unia Tarnów 2-0 Cracovia 2017-05-22 16:30
Zmiana z 20.05 na 18.05.2017, a następnie z 18.05 na 22.05.2017
153 Akademia Piłkarska 21 Kraków 7-0 Dalin Myślenice 2017-05-21 14:30
sztuczna trawa, boisko przy ul. Dekerta 21
154 AS Progres Kraków 2-1 Krakus Nowa Huta 2017-05-20 16:00
Zmiana godziny z 10:00 na 16:00
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 AS Progres Kraków 9-0 UKS Górnik Libiąż 2017-05-27 10:00
156 Krakus Nowa Huta 0-3 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-05-27 10:00
157 Dalin Myślenice 2-2 Unia Tarnów 2017-05-28 10:00
158 Cracovia 7-0 PUKS Karol Wadowice 2017-05-27 15:00
159 Limanovia Limanowa 1-4 TS Wisła Kraków 2017-04-05 16:00
160 MOSiR Bochnia 0-3 Tarnovia Tarnów 2017-05-30 17:00
Zmiana z 27.5 na 30.5.2017
161 Orzeł Myślenice 1-4 Sandecja Nowy Sącz 2017-05-27 11:00
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 UKS Górnik Libiąż 0-5 Orzeł Myślenice 2017-06-03 10:00
163 Sandecja Nowy Sącz 7-0 MOSiR Bochnia 2017-06-03 11:00
164 Tarnovia Tarnów 2-0 Limanovia Limanowa 2017-06-03 10:00
165 TS Wisła Kraków 3-0 Cracovia 2017-06-15 10:00
Zmiana z 4.06 na 15.06.2017
166 PUKS Karol Wadowice 5-1 Dalin Myślenice 2017-06-03 17:00
167 Unia Tarnów 1-0 Krakus Nowa Huta 2017-06-04 10:00
168 Akademia Piłkarska 21 Kraków 0-2 AS Progres Kraków 2017-06-03 14:30
sztuczna trawa, boisko przy ul. Dekerta 21
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 UKS Górnik Libiąż 2-4 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-06-10 14:30
Zmiana godziny z 10:00 na 14:30
170 AS Progres Kraków 2-1 Unia Tarnów 2017-06-10 10:00
171 Krakus Nowa Huta 2-3 PUKS Karol Wadowice 2017-06-11 10:00
Mecz na boisku Com-Com Zone w Nowej Hucie, ul. Ptaszyckiego 6
172 Dalin Myślenice 0-4 TS Wisła Kraków 2017-06-11 10:00
173 Cracovia 1-1 Tarnovia Tarnów 2017-06-09 17:00
zmiana z 10.06 na 9.06.2017
174 Limanovia Limanowa 0-6 Sandecja Nowy Sącz 2017-06-10 10:00
175 MOSiR Bochnia 1-4 Orzeł Myślenice 2017-06-10 10:00
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 UKS Górnik Libiąż 5-2 MOSiR Bochnia 2017-06-18 11:00
177 Orzeł Myślenice 3-1 Limanovia Limanowa 2017-06-18 11:00
178 Sandecja Nowy Sącz 1-3 Cracovia 2017-06-18 11:00
179 Tarnovia Tarnów 1-0 Dalin Myślenice 2017-06-18 11:00
180 TS Wisła Kraków 3-0 Krakus Nowa Huta 2017-06-18
Krakus 16 czerwca 2017 r. poinformował Wydział Gier MZPN, że oddaje mecz walkowerem
181 PUKS Karol Wadowice 1-8 AS Progres Kraków 2017-06-18 11:00
182 Unia Tarnów 0-0 Akademia Piłkarska 21 Kraków 2017-06-18 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty