Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Klasa Okręgowa Kraków III
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Górnik Wieliczka 26 57 62-27 18 3 5 13 29 29-12 9 2 2 13 28 33-15 9 1 3
2 Czarni Staniątki 26 52 67-35 16 4 6 13 29 47-15 9 2 2 13 23 20-20 7 2 4
3 LKS Mogilany 26 50 68-29 14 8 4 13 24 37-16 7 3 3 13 26 31-13 7 5 1
4 Orzeł Myślenice 26 49 61-33 13 10 3 13 30 31-13 9 3 1 13 19 30-20 4 7 2
5 Raba Dobczyce 26 44 58-51 13 5 8 13 20 27-28 6 2 5 13 24 31-23 7 3 3
6 Pasternik Ochojno 26 37 58-57 10 7 9 13 21 31-23 5 6 2 13 16 27-34 5 1 7
7 Gościbia Sułkowice 26 34 54-55 10 4 12 13 12 22-23 3 3 7 13 22 32-32 7 1 5
8 Wolni Kłaj 26 34 64-67 10 4 12 13 13 28-34 4 1 8 13 21 36-33 6 3 4
9 Targowianka Targowisko 26 32 43-48 8 8 10 13 17 25-28 5 2 6 13 15 18-20 3 6 4
10 Karpaty Siepraw 26 32 53-50 8 8 10 13 20 26-20 6 2 5 13 12 27-30 2 6 5
11 Tempo Rzeszotary 26 28 40-56 8 4 14 13 15 28-33 4 3 6 13 13 12-23 4 1 8
12 Gdovia Gdów 26 26 40-67 7 5 14 13 12 22-32 3 3 7 13 14 18-35 4 2 7
13 LKS Rudnik 26 17 36-82 4 5 17 13 11 17-32 2 5 6 13 6 19-50 2 0 11
14 Wieliczanka Wieliczka 26 15 30-77 4 3 19 13 8 15-40 2 2 9 13 7 15-37 2 1 10
Rozgrywki prowadzi Podokręg Piłki Nożnej Myślenice. Wieliczanka rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku Górnika Wieliczka.
kolejka 1 (13-08-2016/14-08-2016):
1 Wolni Kłaj 2-3 Czarni Staniątki 2016-08-14 17:00
2 Gdovia Gdów 2-3 Wieliczanka Wieliczka 2016-08-13 18:00
3 Gościbia Sułkowice 2-3 Tempo Rzeszotary 2016-08-13 11:00
4 Karpaty Siepraw 2-2 Targowianka Targowisko 2016-08-13 17:00
5 Pasternik Ochojno 3-3 Górnik Wieliczka 2016-08-13 16:00
6 Orzeł Myślenice 7-1 LKS Rudnik 2016-08-13 13:00
7 Raba Dobczyce 2-3 LKS Mogilany 2016-08-13 16:00
kolejka 2 (20-08-2016/21-08-2016):
8 LKS Mogilany 6-1 Wolni Kłaj 2016-08-21 17:00
9 LKS Rudnik 2-4 Raba Dobczyce 2016-08-21 17:00
10 Górnik Wieliczka 1-0 Orzeł Myślenice 2016-08-20 17:00
11 Targowianka Targowisko 2-1 Pasternik Ochojno 2016-08-20 17:00
12 Tempo Rzeszotary 3-3 Karpaty Siepraw 2016-08-20 17:00
13 Wieliczanka Wieliczka 0-6 Gościbia Sułkowice 2016-08-21 17:00
14 Czarni Staniątki 7-1 Gdovia Gdów 2016-08-20 17:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
15 Wolni Kłaj 0-1 Gdovia Gdów 2016-08-27 17:00
16 Gościbia Sułkowice 1-2 Czarni Staniątki 2016-08-27 17:00
17 Karpaty Siepraw 3-0 Wieliczanka Wieliczka 2016-08-27 17:00
18 Pasternik Ochojno 1-3 Tempo Rzeszotary 2016-08-28 17:00
19 Orzeł Myślenice 2-2 Targowianka Targowisko 2016-08-28 17:00
20 Raba Dobczyce 2-1 Górnik Wieliczka 2016-08-26 18:00
21 LKS Mogilany 3-0 LKS Rudnik 2016-08-27 17:00
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 LKS Rudnik 1-8 Wolni Kłaj 2016-09-04 16:30
23 Górnik Wieliczka 0-1 LKS Mogilany 2016-09-03 17:00
24 Targowianka Targowisko 0-3 Raba Dobczyce 2016-09-03 11:00
25 Tempo Rzeszotary 2-4 Orzeł Myślenice 2016-09-03 17:00
26 Wieliczanka Wieliczka 3-2 Pasternik Ochojno 2016-09-04 17:00
27 Czarni Staniątki 0-0 Karpaty Siepraw 2016-09-03 17:00
28 Gdovia Gdów 2-4 Gościbia Sułkowice 2016-09-03 17:00
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 Wolni Kłaj 2-3 Gościbia Sułkowice 2016-09-11 16:00
30 Karpaty Siepraw 5-1 Gdovia Gdów 2016-09-10 11:00
31 Pasternik Ochojno 2-0 Czarni Staniątki 2016-09-10 16:30
32 Orzeł Myślenice 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-09-10 16:30
33 Raba Dobczyce 1-1 Tempo Rzeszotary 2016-09-10 15:00
34 LKS Mogilany 2-0 Targowianka Targowisko 2016-09-11 17:00
35 LKS Rudnik 1-5 Górnik Wieliczka 2016-09-10 17:00
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 Górnik Wieliczka 6-3 Wolni Kłaj 2016-09-17 16:00
37 Targowianka Targowisko 4-3 LKS Rudnik 2016-09-18 16:00
38 Tempo Rzeszotary 2-2 LKS Mogilany 2016-09-17 16:00
39 Wieliczanka Wieliczka 1-1 Raba Dobczyce 2016-09-18 16:00
40 Czarni Staniątki 3-2 Orzeł Myślenice 2016-09-17 16:00
41 Gdovia Gdów 1-3 Pasternik Ochojno 2016-09-17 16:00
42 Gościbia Sułkowice 1-3 Karpaty Siepraw 2016-09-17 11:00
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 Wolni Kłaj 3-2 Karpaty Siepraw 2016-09-25 15:30
44 Pasternik Ochojno 2-2 Gościbia Sułkowice 2016-09-25 15:30
45 Orzeł Myślenice 2-0 Gdovia Gdów 2016-09-24 15:00
46 Raba Dobczyce 1-2 Czarni Staniątki 2016-09-24 16:00
47 LKS Mogilany 7-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-09-25 16:00
48 LKS Rudnik 0-2 Tempo Rzeszotary 2016-09-24 16:00
49 Górnik Wieliczka 4-1 Targowianka Targowisko 2016-09-24 16:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 Targowianka Targowisko 1-2 Wolni Kłaj 2016-10-02 16:00
51 Tempo Rzeszotary 2-1 Górnik Wieliczka 2016-10-01 16:00
52 Wieliczanka Wieliczka 2-3 LKS Rudnik 2016-10-01 16:00
53 Czarni Staniątki 1-1 LKS Mogilany 2016-10-01 16:00
54 Gdovia Gdów 1-3 Raba Dobczyce 2016-10-05 16:00
zmiana z 1.10 na 5.10.2016
55 Gościbia Sułkowice 1-1 Orzeł Myślenice 2016-10-01 15:00
56 Karpaty Siepraw 4-2 Pasternik Ochojno 2016-10-01 13:00
zmiana godziny z 15:00 na 13:00
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Wolni Kłaj 1-2 Pasternik Ochojno 2016-10-09 15:00
58 Orzeł Myślenice 3-2 Karpaty Siepraw 2016-10-08 15:00
59 Raba Dobczyce 2-3 Gościbia Sułkowice 2016-10-08 15:00
60 LKS Mogilany 1-1 Gdovia Gdów 2016-10-09 15:00
61 LKS Rudnik 2-1 Czarni Staniątki 2016-10-09 15:00
62 Górnik Wieliczka 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-10-08 15:00
63 Targowianka Targowisko 0-2 Tempo Rzeszotary 2016-10-08 15:00
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 Tempo Rzeszotary 1-5 Wolni Kłaj 2016-10-15 15:00
65 Wieliczanka Wieliczka 0-2 Targowianka Targowisko 2016-10-15 15:00
66 Czarni Staniątki 0-4 Górnik Wieliczka 2016-10-15 15:00
67 Gdovia Gdów 2-1 LKS Rudnik 2016-10-16 15:00
68 Gościbia Sułkowice 1-4 LKS Mogilany 2016-10-15 15:00
69 Karpaty Siepraw 3-1 Raba Dobczyce 2016-10-15 15:00
70 Pasternik Ochojno 1-1 Orzeł Myślenice 2016-10-16 15:30
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Wolni Kłaj 3-3 Orzeł Myślenice 2016-10-23 15:00
72 Raba Dobczyce 2-4 Pasternik Ochojno 2016-10-22 15:00
73 LKS Mogilany 2-3 Karpaty Siepraw 2016-11-11 14:00
23.10 mecz odwołany, nowu termin: 11.11.2016
74 LKS Rudnik 0-2 Gościbia Sułkowice 2016-11-11 14:30
zmiana z 23.10 na 22.10; mecz odwołany, nowy termin: 11.11.2016
75 Górnik Wieliczka 3-1 Gdovia Gdów 2016-11-11 14:00
22.10 mecz odwołany; nowy termin: 11.11.2016
76 Targowianka Targowisko 2-4 Czarni Staniątki 2016-10-22 15:00
77 Tempo Rzeszotary 2-1 Wieliczanka Wieliczka 2016-10-22 15:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Wieliczanka Wieliczka 1-5 Wolni Kłaj 2016-10-29 15:00
79 Czarni Staniątki 3-0 Tempo Rzeszotary 2016-10-29 15:00
80 Gdovia Gdów 2-0 Targowianka Targowisko 2016-10-30 14:00
81 Gościbia Sułkowice 1-2 Górnik Wieliczka 2016-10-29 15:00
82 Karpaty Siepraw 2-1 LKS Rudnik 2016-10-29 15:00
83 Pasternik Ochojno 0-0 LKS Mogilany 2016-10-30 14:00
84 Orzeł Myślenice 1-2 Raba Dobczyce 2016-10-29 15:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 Wolni Kłaj 4-6 Raba Dobczyce 2016-11-06 13:30
86 LKS Mogilany 3-3 Orzeł Myślenice 2016-11-06 14:00
87 LKS Rudnik 1-3 Pasternik Ochojno 2016-11-05 14:00
88 Górnik Wieliczka 1-1 Karpaty Siepraw 2016-11-05 14:00
89 Targowianka Targowisko 5-3 Gościbia Sułkowice 2016-11-05 14:00
90 Tempo Rzeszotary 5-2 Gdovia Gdów 2016-11-05 14:00
91 Wieliczanka Wieliczka 2-3 Czarni Staniątki 2016-11-06 14:00
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 Czarni Staniątki 8-1 Wolni Kłaj 2017-04-12 17:00
Mecz w pierwotnym terminie odwołany ze względu na zły stan murawy
93 Wieliczanka Wieliczka 1-2 Gdovia Gdów 2017-03-26 13:00
Na sztucznej trawie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce.
94 Tempo Rzeszotary 1-2 Gościbia Sułkowice 2017-03-25 15:00
95 Targowianka Targowisko 4-2 Karpaty Siepraw 2017-03-26 16:00
96 Górnik Wieliczka 4-0 Pasternik Ochojno 2017-03-25 16:00
Na sztucznej trawie Małopolskiej Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce.
97 LKS Rudnik 1-1 Orzeł Myślenice 2017-03-26 15:00
98 LKS Mogilany 1-1 Raba Dobczyce 2017-03-26 16:00
Na boisku J&J Sport Center, ul. Winnicka 40, Kraków.
kolejka 15 (01-04-2017):
99 Wolni Kłaj 0-4 LKS Mogilany 2017-04-02 15:00
100 Raba Dobczyce 4-2 LKS Rudnik 2017-04-01 16:00
101 Orzeł Myślenice 2-1 Górnik Wieliczka 2017-04-01 17:00
102 Pasternik Ochojno 1-1 Targowianka Targowisko 2017-04-02 16:00
103 Karpaty Siepraw 3-0 Tempo Rzeszotary 2017-04-01 17:00
104 Gościbia Sułkowice 0-2 Wieliczanka Wieliczka 2017-04-01 16:00
105 Gdovia Gdów 1-1 Czarni Staniątki 2017-04-01 16:00
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 Gdovia Gdów 2-2 Wolni Kłaj 2017-04-09 17:00
107 Czarni Staniątki 8-1 Gościbia Sułkowice 2017-04-09 16:00
108 Wieliczanka Wieliczka 2-2 Karpaty Siepraw 2017-04-09 17:00
109 Tempo Rzeszotary 4-3 Pasternik Ochojno 2017-04-08 17:00
110 Targowianka Targowisko 2-2 Orzeł Myślenice 2017-04-09 17:00
111 Górnik Wieliczka 1-2 Raba Dobczyce 2017-04-08 17:00
112 LKS Rudnik 1-1 LKS Mogilany 2017-04-08 17:00
kolejka 17 (15-04-2017/16-04-2017):
113 Wolni Kłaj 5-1 LKS Rudnik 2017-04-15 14:00
114 LKS Mogilany 0-1 Górnik Wieliczka 2017-04-15 15:00
115 Raba Dobczyce 2-1 Targowianka Targowisko 2017-04-15 13:30
116 Orzeł Myślenice 1-0 Tempo Rzeszotary 2017-04-15 15:00
117 Pasternik Ochojno 5-1 Wieliczanka Wieliczka 2017-04-15 15:00
118 Karpaty Siepraw 0-1 Czarni Staniątki 2017-04-15 15:00
119 Gościbia Sułkowice 1-2 Gdovia Gdów 2017-04-15 11:00
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 Gościbia Sułkowice 3-0 Wolni Kłaj 2017-04-22 11:00
121 Gdovia Gdów 3-3 Karpaty Siepraw 2017-04-22 18:00
122 Czarni Staniątki 4-1 Pasternik Ochojno 2017-04-22 17:00
123 Wieliczanka Wieliczka 1-4 Orzeł Myślenice 2017-04-23 18:00
124 Tempo Rzeszotary 2-3 Raba Dobczyce 2017-04-22 16:00
125 Targowianka Targowisko 2-2 LKS Mogilany 2017-05-10 18:00
Zmiana z 19.04 na 10.05.2017
126 Górnik Wieliczka 3-1 LKS Rudnik 2017-04-22 18:00
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Wolni Kłaj 1-3 Górnik Wieliczka 17:00
mecz z 29.04.2017 przełożony na inny termin
128 LKS Rudnik 0-0 Targowianka Targowisko 2017-04-29 18:00
129 LKS Mogilany 3-1 Tempo Rzeszotary 17:00
mecz z 29.04.2017 przełożony na inny termin
130 Raba Dobczyce 3-2 Wieliczanka Wieliczka 2017-05-31 18:00
mecz z 29.04.2017 przełożony na inny termin
131 Orzeł Myślenice 2-0 Czarni Staniątki 2017-04-29 15:00
na sztucznej nawierzchni w Myślenicach, ul. Zdrojowa
132 Pasternik Ochojno 3-3 Gdovia Gdów
mecz z 30.04.2017 przełożony na inny termin
133 Karpaty Siepraw 1-4 Gościbia Sułkowice 2017-04-29 11:30
na sztucznej nawierzchni w Myślenicach, ul. Zdrojowa
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 Karpaty Siepraw 1-1 Wolni Kłaj 2017-05-31 18:00
Mecz odwołany z powodu złego stanu boiska; nowy termin to 31.05.2017
135 Gościbia Sułkowice 4-1 Pasternik Ochojno 2017-05-06 17:00
136 Gdovia Gdów 0-4 Orzeł Myślenice 2017-05-06 18:00
137 Czarni Staniątki 2-1 Raba Dobczyce 2017-05-06 17:00
138 Wieliczanka Wieliczka 0-6 LKS Mogilany 2017-05-06 12:30
139 Tempo Rzeszotary 2-3 LKS Rudnik 2017-05-06 17:00
140 Targowianka Targowisko 1-2 Górnik Wieliczka 2017-05-06 12:00
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 Wolni Kłaj 2-4 Targowianka Targowisko 2017-05-14 17:00
142 Górnik Wieliczka 2-0 Tempo Rzeszotary 2017-05-13 18:30
143 LKS Rudnik 1-1 Wieliczanka Wieliczka 2017-05-13 18:00
144 LKS Mogilany 4-0 Czarni Staniątki 2017-05-14 17:00
145 Raba Dobczyce 3-2 Gdovia Gdów 2017-05-13 17:30
146 Orzeł Myślenice 4-0 Gościbia Sułkowice 2017-05-13 17:00
147 Pasternik Ochojno 2-1 Karpaty Siepraw 2017-05-14 16:00
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 Pasternik Ochojno 1-3 Wolni Kłaj 2017-05-21 17:00
149 Karpaty Siepraw 0-3 Orzeł Myślenice 2017-05-20 17:00
150 Gościbia Sułkowice 1-1 Raba Dobczyce 2017-05-20 11:00
151 Gdovia Gdów 2-5 LKS Mogilany 2017-05-21 18:00
152 Czarni Staniątki 6-1 LKS Rudnik 2017-05-20 17:00
153 Wieliczanka Wieliczka 0-4 Górnik Wieliczka 2017-05-20 13:00
154 Tempo Rzeszotary 1-1 Targowianka Targowisko 2017-05-20 17:00
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 Wolni Kłaj 1-0 Tempo Rzeszotary 2017-05-28 18:00
156 Targowianka Targowisko 1-0 Wieliczanka Wieliczka 2017-05-28 18:00
157 Górnik Wieliczka 0-0 Czarni Staniątki 2017-05-27 18:00
158 LKS Rudnik 3-0 Gdovia Gdów 2017-05-27 18:00
Na boisku 0-7, po weryfikacji walkower 3-0 dla Rudnika.
159 LKS Mogilany 3-1 Gościbia Sułkowice 2017-05-27 17:00
160 Raba Dobczyce 2-1 Karpaty Siepraw 2017-05-27 17:30
161 Orzeł Myślenice 2-2 Pasternik Ochojno 2017-05-28 18:00
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 Orzeł Myślenice 1-1 Wolni Kłaj 2017-06-03 17:00
163 Pasternik Ochojno 4-3 Raba Dobczyce 2017-06-04 17:00
164 Karpaty Siepraw 0-1 LKS Mogilany 2017-06-03 17:00
165 Gościbia Sułkowice 4-0 LKS Rudnik 2017-06-03 17:00
166 Gdovia Gdów 0-3 Górnik Wieliczka 2017-06-04 18:00
167 Czarni Staniątki 0-2 Targowianka Targowisko 2017-06-04 18:00
168 Wieliczanka Wieliczka 2-0 Tempo Rzeszotary 2017-06-03 18:00
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 Wolni Kłaj 4-2 Wieliczanka Wieliczka 2017-06-11 17:00
170 Tempo Rzeszotary 1-3 Czarni Staniątki 2017-06-10 17:00
171 Targowianka Targowisko 1-2 Gdovia Gdów 2017-06-11 18:00
172 Górnik Wieliczka 2-1 Gościbia Sułkowice 2017-06-10 18:00
173 LKS Rudnik 4-4 Karpaty Siepraw 2017-06-10 18:00
174 LKS Mogilany 2-3 Pasternik Ochojno 2017-06-11 17:30
175 Raba Dobczyce 2-2 Orzeł Myślenice 2017-06-10 18:00
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 Raba Dobczyce 1-4 Wolni Kłaj 2017-06-17 17:00
177 Orzeł Myślenice 2-1 LKS Mogilany 2017-06-17 17:00
178 Pasternik Ochojno 6-2 LKS Rudnik 2017-06-17 17:00
179 Karpaty Siepraw 2-3 Górnik Wieliczka 2017-06-17 17:00
180 Gościbia Sułkowice 2-2 Targowianka Targowisko 2017-06-17 17:00
181 Gdovia Gdów 4-0 Tempo Rzeszotary 2017-06-17 17:00
182 Czarni Staniątki 5-0 Wieliczanka Wieliczka 2017-06-17 17:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty