Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > Klasa Okręgowa Kraków II
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Clepardia Kraków 26 57 76-36 18 3 5 13 34 44-16 11 1 1 13 23 32-20 7 2 4
2 Prokocim Kraków 26 53 55-26 17 2 7 13 30 36-11 10 0 3 13 23 19-15 7 2 4
3 Kaszowianka Kaszów 26 52 61-37 16 4 6 13 24 30-16 7 3 3 13 28 31-21 9 1 3
4 Nadwiślan Kraków 26 45 57-47 13 6 7 13 26 35-21 8 2 3 13 19 22-26 5 4 4
5 Bronowianka Kraków 26 44 51-38 13 5 8 13 19 26-20 5 4 4 13 25 25-18 8 1 4
6 Garbarnia II Kraków 26 43 58-48 12 7 7 13 22 36-26 6 4 3 13 21 22-22 6 3 4
7 Iskra Radwanowice 26 34 44-53 10 4 12 13 18 19-19 5 3 5 13 16 25-34 5 1 7
8 AP Kmita Zabierzów 26 32 43-53 9 5 12 13 11 20-33 3 2 8 13 21 23-20 6 3 4
9 Wisła Jeziorzany 26 31 31-42 8 7 11 13 22 18-13 6 4 3 13 9 13-29 2 3 8
10 Borek Kraków 26 30 30-38 9 3 14 13 21 19-12 7 0 6 13 9 11-26 2 3 8
11 Świt Krzeszowice 26 26 46-53 7 5 14 13 17 28-25 5 2 6 13 9 18-28 2 3 8
12 Piast Wołowice 26 26 33-51 7 5 14 13 11 14-27 3 2 8 13 15 19-24 4 3 6
13 Tęcza Piekary 26 21 30-68 5 6 15 13 12 20-29 3 3 7 13 9 10-39 2 3 8
14 Podgórze Kraków 26 20 36-61 6 2 18 13 8 14-24 2 2 9 13 12 22-37 4 0 9
Garbarnia II Kraków rozgrywa mecze w roli gospodarza na boisku sztucznym lub trawiastym. Nadwiślan i Podgórze rozgrywają mecze na boiskach sztucznych, na których obowiązuje specjalne obuwie.
kolejka 1 (13-08-2016/14-08-2016):
1 Bronowianka Kraków 4-3 Nadwiślan Kraków 2016-10-05 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00, a następnie zmiana z 12.11 na 5.10.2016
2 Tęcza Piekary 0-3 Prokocim Kraków 2016-08-13 17:30
Zmiana godziny z 17 na 17:30
3 Świt Krzeszowice 2-2 Borek Kraków 2016-08-13 17:30
4 Kaszowianka Kaszów 5-0 Podgórze Kraków 2016-08-14 14:00
5 Piast Wołowice 2-4 Garbarnia II Kraków 2016-08-24 17:30
6 Iskra Radwanowice 1-3 Clepardia Kraków 2016-08-13 17:00
7 Wisła Jeziorzany 1-0 AP Kmita Zabierzów 2016-08-14 17:30
kolejka 2 (20-08-2016/21-08-2016):
8 Nadwiślan Kraków 0-0 AP Kmita Zabierzów 2016-08-20 17:00
9 Wisła Jeziorzany 2-3 Clepardia Kraków 2016-08-20 17:00
Zmiana gospodarza
10 Garbarnia II Kraków 2-5 Iskra Radwanowice 2016-08-20 11:00
11 Kaszowianka Kaszów 3-3 Piast Wołowice 2016-08-21 14:00
12 Borek Kraków 0-1 Podgórze Kraków 2016-08-20 11:00
Zmiana godziny z 17:30 na 11:00
13 Prokocim Kraków 1-0 Świt Krzeszowice 2016-08-20 17:30
14 Bronowianka Kraków 2-2 Tęcza Piekary 2016-08-21 10:00
Zmiana godziny z 11:00 na 10:00
kolejka 3 (27-08-2016/28-08-2016):
15 Tęcza Piekary 1-1 Nadwiślan Kraków 2016-08-27 17:00
16 Świt Krzeszowice 1-2 Bronowianka Kraków 2016-08-27 14:00
Zmiana godziny z 17:00 na 14:00
17 Prokocim Kraków 3-1 Podgórze Kraków 2016-08-27 17:00
18 Piast Wołowice 0-1 Borek Kraków 2016-08-28 16:00
19 Iskra Radwanowice 0-2 Kaszowianka Kaszów 2016-08-27 17:00
20 Wisła Jeziorzany 1-1 Garbarnia II Kraków 2016-08-28 17:00
21 AP Kmita Zabierzów 0-6 Clepardia Kraków 2016-08-27 10:30
kolejka 4 (03-09-2016/04-09-2016):
22 Nadwiślan Kraków 4-1 Clepardia Kraków 2016-09-03 17:00
23 Garbarnia II Kraków 2-4 AP Kmita Zabierzów 2016-09-03 17:00
24 Kaszowianka Kaszów 2-0 Wisła Jeziorzany 2016-09-04 14:00
25 Borek Kraków 3-0 Iskra Radwanowice 2016-09-03 16:30
26 Prokocim Kraków 0-1 Piast Wołowice 2016-09-03 17:00
27 Bronowianka Kraków 2-3 Podgórze Kraków 2016-09-03 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
28 Tęcza Piekary 2-0 Świt Krzeszowice 2016-09-03 17:00
Zmiana godziny z 16:00 na 17:00
kolejka 5 (10-09-2016/11-09-2016):
29 Świt Krzeszowice 1-2 Nadwiślan Kraków 2016-09-10 16:30
30 Tęcza Piekary 5-2 Podgórze Kraków 2016-09-10 16:30
31 Piast Wołowice 0-1 Bronowianka Kraków 2016-09-11 16:00
32 Iskra Radwanowice 1-2 Prokocim Kraków 2016-09-10 16:30
33 Wisła Jeziorzany 0-1 Borek Kraków 2016-09-11 16:30
34 AP Kmita Zabierzów 2-5 Kaszowianka Kaszów 2016-09-10 10:30
35 Clepardia Kraków 3-0 Garbarnia II Kraków 2016-09-10 11:00
kolejka 6 (17-09-2016/18-09-2016):
36 Nadwiślan Kraków 2-3 Garbarnia II Kraków 2016-09-17 16:30
37 Kaszowianka Kaszów 1-1 Clepardia Kraków 2016-09-18 14:00
38 Borek Kraków 3-0 AP Kmita Zabierzów 2016-09-17 16:30
39 Prokocim Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany 2016-09-17 16:30
40 Bronowianka Kraków 1-4 Iskra Radwanowice 2016-09-17 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
41 Tęcza Piekary 2-3 Piast Wołowice 2016-09-17 16:30
Zmiana godziny z 16:00 na 16:30
42 Świt Krzeszowice 0-4 Podgórze Kraków 2016-09-17 16:30
Zmiana z 17.09 na 18.09.2016, po czym powrót na 17.09.2016
kolejka 7 (24-09-2016/25-09-2016):
43 Nadwiślan Kraków 2-1 Podgórze Kraków 2016-09-24 16:00
44 Piast Wołowice 2-3 Świt Krzeszowice 2016-09-25 16:00
45 Iskra Radwanowice 1-1 Tęcza Piekary 2016-09-24 16:00
46 Wisła Jeziorzany 2-1 Bronowianka Kraków 2016-09-25 16:00
47 AP Kmita Zabierzów 1-3 Prokocim Kraków 2016-09-24 16:00
48 Clepardia Kraków 3-0 Borek Kraków 2016-09-24 11:00
49 Garbarnia II Kraków 2-2 Kaszowianka Kaszów 2016-09-25 11:00
kolejka 8 (01-10-2016/02-10-2016):
50 Nadwiślan Kraków 0-3 Kaszowianka Kaszów 2016-10-01 16:00
51 Borek Kraków 0-2 Garbarnia II Kraków 2016-10-01 16:00
52 Prokocim Kraków 3-1 Clepardia Kraków 2016-10-01 16:00
53 Bronowianka Kraków 2-2 AP Kmita Zabierzów 2016-10-01 16:00
Zmiana godziny z 11:00 na 16:00
54 Tęcza Piekary 2-2 Wisła Jeziorzany 2016-10-02 15:00
55 Świt Krzeszowice 2-1 Iskra Radwanowice 2016-10-01 16:00
56 Piast Wołowice 1-5 Podgórze Kraków 2016-10-02 16:00
kolejka 9 (08-10-2016/09-10-2016):
57 Piast Wołowice 0-1 Nadwiślan Kraków 2016-10-09 15:30
58 Iskra Radwanowice 6-0 Podgórze Kraków 2016-10-08 15:30
59 Wisła Jeziorzany 3-0 Świt Krzeszowice 2016-10-09 15:30
60 AP Kmita Zabierzów 1-4 Tęcza Piekary 2016-10-08 15:30
61 Clepardia Kraków 4-2 Bronowianka Kraków 2016-10-08 11:00
62 Garbarnia II Kraków 1-1 Prokocim Kraków 2016-10-09 11:00
63 Kaszowianka Kaszów 1-0 Borek Kraków 2016-11-11 13:00
zmiana z 9.10 na 11.11.2016; zmiana godziny z 13:30 na 13:00; mecz na boisku Nadwiślanu, ul. Koletek 20
kolejka 10 (15-10-2016/16-10-2016):
64 Nadwiślan Kraków 4-2 Borek Kraków 2016-10-15 15:30
65 Prokocim Kraków 4-2 Kaszowianka Kaszów 2016-10-15 15:30
66 Bronowianka Kraków 0-1 Garbarnia II Kraków 2016-10-15 15:30
Zmiana godziny z 11:00 na 15:30
67 Tęcza Piekary 0-4 Clepardia Kraków 2016-10-15 15:30
Zmiana godziny z 15:00 na 15:30
68 Świt Krzeszowice 2-4 AP Kmita Zabierzów 2016-10-15 15:30
69 Wisła Jeziorzany 2-1 Podgórze Kraków 2016-10-16 15:30
70 Piast Wołowice 2-1 Iskra Radwanowice 2016-10-16 15:30
kolejka 11 (22-10-2016/23-10-2016):
71 Iskra Radwanowice 0-0 Nadwiślan Kraków 2016-10-22 15:00
72 Wisła Jeziorzany 2-2 Piast Wołowice 2016-10-23 15:00
73 AP Kmita Zabierzów 2-1 Podgórze Kraków 2016-11-08 19:30
zmiana z 22.10 na 8.11.2016; boisko SMS Krakow, ul. Szablowskiego 1
74 Clepardia Kraków 3-2 Świt Krzeszowice 2016-11-11 11:00
z uwagi na zły stan boiska mecz przełożony; ustalona nowa data na 11.11.2016
75 Garbarnia II Kraków 3-0 Tęcza Piekary 2016-10-23 14:00
76 Kaszowianka Kaszów 0-3 Bronowianka Kraków 2016-10-23 13:00
mecz na Nadwiślanie Kraków
77 Borek Kraków 0-1 Prokocim Kraków 2016-11-19 13:00
zmiana z 22.10 na 2.11.2016, a następnie na 19.11.2016, godz. 13:00; termin rezerwowy 20.11, godz. 11:00
kolejka 12 (29-10-2016/30-10-2016):
78 Nadwiślan Kraków 3-2 Prokocim Kraków 2016-10-29 15:00
79 Bronowianka Kraków 0-0 Borek Kraków 2016-10-29 15:00
Zmiana godziny z 11:00 na 15:00
80 Tęcza Piekary 0-1 Kaszowianka Kaszów 2016-10-30 14:00
81 Świt Krzeszowice 2-2 Garbarnia II Kraków 2016-10-29 15:00
82 Clepardia Kraków 3-2 Podgórze Kraków 2016-10-29 11:00
83 Piast Wołowice 4-2 AP Kmita Zabierzów 2016-10-30 14:00
84 Iskra Radwanowice 2-0 Wisła Jeziorzany 2016-10-29 15:00
kolejka 13 (05-11-2016/06-11-2016):
85 Wisła Jeziorzany 1-1 Nadwiślan Kraków 2016-11-06 13:30
86 AP Kmita Zabierzów 1-2 Iskra Radwanowice 2016-11-05 11:00
zmiana godziny z 13:30 na 11:00
87 Clepardia Kraków 4-1 Piast Wołowice 2016-11-05 11:00
88 Garbarnia II Kraków 6-1 Podgórze Kraków 2016-11-11 12:30
zmiana z 6.11 na 11.11.2016
89 Kaszowianka Kaszów 1-1 Świt Krzeszowice 2016-11-06 16:00
zmiana godziny i boiska z powodu zalania; mecz na sztucznej trawie Com-Com Zone, ul. Ptaszyckiego 6 godz. 16:00
90 Borek Kraków 4-1 Tęcza Piekary 2016-11-05 13:30
91 Prokocim Kraków 2-0 Bronowianka Kraków 2016-11-05 13:30
kolejka 14 (25-03-2017/26-03-2017):
92 Nadwiślan Kraków 3-4 Bronowianka Kraków 2017-03-25 15:00
93 Prokocim Kraków 4-0 Tęcza Piekary 2017-03-25 15:00
94 Borek Kraków 4-1 Świt Krzeszowice 2017-03-25 15:00
95 Podgórze Kraków 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-03-25 11:00
Boisko Bronowianki, ul. Zarzecze
96 Garbarnia II Kraków 2-1 Piast Wołowice 2017-03-26 11:00
97 Clepardia Kraków 6-1 Iskra Radwanowice 2017-03-25 11:00
98 AP Kmita Zabierzów 5-1 Wisła Jeziorzany 2017-03-25 16:00
kolejka 15 (01-04-2017/02-04-2017):
99 AP Kmita Zabierzów 1-3 Nadwiślan Kraków 2017-04-01 16:00
100 Clepardia Kraków 4-2 Wisła Jeziorzany 2017-04-01 11:00
101 Iskra Radwanowice 1-0 Garbarnia II Kraków 2017-04-01 16:00
102 Piast Wołowice 0-2 Kaszowianka Kaszów 2017-04-02 16:00
103 Podgórze Kraków 1-0 Borek Kraków 2017-04-01 16:00
Boisko Borku, ul. Żywiecka; następnie zmiana godziny z 11:00 na 16:00
104 Świt Krzeszowice 3-1 Prokocim Kraków 2017-04-01 16:30
105 Tęcza Piekary 1-2 Bronowianka Kraków 2017-04-01 16:00
kolejka 16 (08-04-2017/09-04-2017):
106 Nadwiślan Kraków 7-0 Tęcza Piekary 2017-04-08 17:00
107 Bronowianka Kraków 2-1 Świt Krzeszowice 2017-04-08 16:30
108 Podgórze Kraków 0-2 Prokocim Kraków 2017-04-08 12:00
Mecz na boisku KS Prokocim, ul. Na Wrzosach 4
109 Borek Kraków 1-0 Piast Wołowice 2017-04-08 16:30
110 Kaszowianka Kaszów 3-4 Iskra Radwanowice 2017-04-09 14:00
Mecz na boisku Iskry w Radwanowicach
111 Garbarnia II Kraków 1-3 Wisła Jeziorzany 2017-04-09 15:00
112 Clepardia Kraków 2-2 AP Kmita Zabierzów 2017-04-08 11:00
kolejka 17 (15-04-2017/16-04-2017):
113 Clepardia Kraków 5-1 Nadwiślan Kraków 2017-04-15 11:00
114 AP Kmita Zabierzów 2-3 Garbarnia II Kraków 2017-04-15 11:00
Zmiana godziny z 17:00 na 11:00
115 Wisła Jeziorzany 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-04-15 14:00
116 Iskra Radwanowice 3-1 Borek Kraków 2017-04-15 11:00
117 Piast Wołowice 1-1 Prokocim Kraków 2017-04-15 15:00
Zmiana z 16.4 na 15.04.2017
118 Podgórze Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 2017-04-15 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00; mecz na boisku Bronowianki, ul. Zarzecze 124a
119 Świt Krzeszowice 4-0 Tęcza Piekary 2017-04-15 14:00
kolejka 18 (22-04-2017/23-04-2017):
120 Nadwiślan Kraków 2-2 Świt Krzeszowice 2017-04-22 15:30
Zmiana godziny z 17:00 na 15:30
121 Podgórze Kraków 1-2 Tęcza Piekary 2017-04-22 11:00
Zmiana godziny z 12:00 na 11:00 i boiska; mecz na sztucznej trawie Garbarni, ul. Rydlówka
122 Bronowianka Kraków 3-0 Piast Wołowice 2017-04-22 17:00
123 Prokocim Kraków 5-0 Iskra Radwanowice 2017-04-22 17:00
124 Borek Kraków 1-0 Wisła Jeziorzany 2017-04-22 17:00
125 Kaszowianka Kaszów 1-0 AP Kmita Zabierzów 2017-04-23 14:00
Mecz na boisku Kmity, a w przypadku trudnych warunków rozegrane zostanie na boisku Wisły Jeziorzany
126 Garbarnia II Kraków 4-0 Clepardia Kraków 2017-04-23 11:00
kolejka 19 (29-04-2017/30-04-2017):
127 Garbarnia II Kraków 4-4 Nadwiślan Kraków 2017-04-30 13:00
Zmiana godziny z 11:00 na 13:00
128 Clepardia Kraków 2-1 Kaszowianka Kaszów 2017-05-09 18:00
Mecz przełożony z 29.04 na 9.05.2017
129 AP Kmita Zabierzów 2-0 Borek Kraków 2017-05-16 18:00
Za zgodą klubów zmiana z 29.04 na 16.05.2017
130 Wisła Jeziorzany 2-0 Prokocim Kraków 2017-04-29 17:00
Zmiana z 30.04 na 29.04.2017
131 Iskra Radwanowice 0-6 Bronowianka Kraków 2017-04-29 17:00
132 Piast Wołowice 2-0 Tęcza Piekary 2017-05-17 18:00
Mecz przełożony na inny termin; ustalony termin to 17.05.2017
133 Podgórze Kraków 2-1 Świt Krzeszowice 2017-04-29 12:00
Mecz na sztucznej trawie boiska przy ul. Dekerta 21
kolejka 20 (06-05-2017/07-05-2017):
134 Podgórze Kraków 0-1 Nadwiślan Kraków 2017-05-06 12:00
135 Świt Krzeszowice 2-3 Piast Wołowice 2017-05-07 17:00
136 Tęcza Piekary 3-3 Iskra Radwanowice 2017-05-06 17:00
137 Bronowianka Kraków 0-0 Wisła Jeziorzany 2017-05-06 17:00
138 Prokocim Kraków 1-2 AP Kmita Zabierzów 2017-05-06 17:30
139 Borek Kraków 0-3 Clepardia Kraków 2017-05-06 17:00
140 Kaszowianka Kaszów 2-0 Garbarnia II Kraków 2017-05-06 16:00
Mecz na boisku Wisły Jeziorzany
kolejka 21 (13-05-2017/14-05-2017):
141 Kaszowianka Kaszów 5-3 Nadwiślan Kraków 2017-05-14 14:00
Mecz na boisku Tęczy Piekary
142 Garbarnia II Kraków 1-1 Borek Kraków 2017-05-14 11:00
143 Clepardia Kraków 1-2 Prokocim Kraków 2017-05-13 11:00
144 AP Kmita Zabierzów 0-0 Bronowianka Kraków 2017-05-13 17:00
145 Wisła Jeziorzany 0-0 Tęcza Piekary 2017-05-13 18:00
Zmiana z 14.05 na 13.05.2017
146 Iskra Radwanowice 2-2 Świt Krzeszowice 2017-05-13 17:30
147 Podgórze Kraków 0-2 Piast Wołowice 2017-05-13 18:00
kolejka 22 (20-05-2017/21-05-2017):
148 Nadwiślan Kraków 2-1 Piast Wołowice 2017-05-20 17:00
149 Podgórze Kraków 2-3 Iskra Radwanowice 2017-05-20 12:00
150 Świt Krzeszowice 5-1 Wisła Jeziorzany 2017-05-03 17:00
151 Tęcza Piekary 0-3 AP Kmita Zabierzów 2017-05-20 17:00
152 Bronowianka Kraków 0-2 Clepardia Kraków 2017-05-20 18:00
153 Prokocim Kraków 4-0 Garbarnia II Kraków 2017-05-20 15:00
154 Borek Kraków 0-2 Kaszowianka Kaszów 2017-05-20 17:00
kolejka 23 (27-05-2017/28-05-2017):
155 Borek Kraków 3-0 Nadwiślan Kraków 2017-05-27 18:00
156 Kaszowianka Kaszów 0-1 Prokocim Kraków 2017-05-28 14:00
Mecz na boisku Tęczy Piekary
157 Garbarnia II Kraków 5-2 Bronowianka Kraków 2017-05-27 14:00
Zmiana godziny z 11:00 na 14:00; sztuczna trawa przy ul. Rydlówka 23
158 Clepardia Kraków 4-0 Tęcza Piekary 2017-05-27 11:00
159 AP Kmita Zabierzów 1-3 Świt Krzeszowice 2017-05-27 17:00
160 Podgórze Kraków 1-2 Wisła Jeziorzany 2017-05-27 12:00
161 Iskra Radwanowice 1-0 Piast Wołowice 2017-05-27 18:00
kolejka 24 (03-06-2017/04-06-2017):
162 Nadwiślan Kraków 3-1 Iskra Radwanowice 2017-06-03 17:00
163 Piast Wołowice 0-0 Wisła Jeziorzany 2017-06-04 16:00
164 Podgórze Kraków 1-2 AP Kmita Zabierzów 2017-06-03 12:00
165 Świt Krzeszowice 3-0 Clepardia Kraków 2017-06-03 18:00
166 Tęcza Piekary 0-3 Garbarnia II Kraków 2017-06-03 15:00
zmiana godziny z 18:00 na 15:00
167 Bronowianka Kraków 8-2 Kaszowianka Kaszów 2017-05-31 18:00
ustalony termin: 31.05.2017
168 Prokocim Kraków 5-1 Borek Kraków 2017-06-03 18:00
kolejka 25 (10-06-2017/11-06-2017):
169 Prokocim Kraków 1-2 Nadwiślan Kraków 2017-06-10 18:00
170 Borek Kraków 0-1 Bronowianka Kraków 2017-06-10 17:00
171 Kaszowianka Kaszów 6-0 Tęcza Piekary 2017-06-11 14:00
172 Garbarnia II Kraków 3-2 Świt Krzeszowice 2017-06-10 11:00
173 Podgórze Kraków 2-2 Clepardia Kraków 2017-06-11 18:00
174 AP Kmita Zabierzów 2-2 Piast Wołowice 2017-06-10 17:00
Mecz na boisku Świtu Krzeszowice, ul. Kulczyckiego 2
175 Wisła Jeziorzany 1-0 Iskra Radwanowice 2017-06-11 18:00
kolejka 26 (17-06-2017/18-06-2017):
176 Nadwiślan Kraków 3-1 Wisła Jeziorzany 2017-06-17 14:00
177 Iskra Radwanowice 1-2 AP Kmita Zabierzów 2017-06-14 18:30
Zmiana z 17.06 na 14.06.2017
178 Piast Wołowice 0-6 Clepardia Kraków 2017-06-17 14:00
179 Podgórze Kraków 3-3 Garbarnia II Kraków 2017-06-17 14:00
180 Świt Krzeszowice 1-3 Kaszowianka Kaszów 2017-06-17 14:00
181 Tęcza Piekary 4-2 Borek Kraków 2017-06-17 14:00
182 Bronowianka Kraków 2-0 Prokocim Kraków 2017-06-17 14:00
Mecz na boisku TS Tramwaj, Kraków, ul. Praska 61a

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty