Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Małopolska 2016/2017 > IV liga kobiet, gr. 1
ogółem
M PKT BR Z R P dom wyjazd
1 Rysy II Bukowina Tarz. 18 41 56-18 13 2 3 9 24 37-7 8 0 1 9 17 19-11 5 2 2
2 Puszcza Niepołomice 18 38 42-25 12 2 4 9 24 26-5 8 0 1 9 14 16-20 4 2 3
3 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 18 30 43-42 10 0 8 9 18 27-15 6 0 3 9 12 16-27 4 0 5
4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 26 44-31 7 5 6 9 17 28-13 5 2 2 9 9 16-18 2 3 4
5 Tarnovia II 18 25 36-37 8 1 9 9 10 17-18 3 1 5 9 15 19-19 5 0 4
6 Starówka II Nowy Sącz 18 23 25-17 5 8 5 9 11 14-8 2 5 2 9 12 11-9 3 3 3
7 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 18 23 40-38 7 2 9 9 14 23-16 4 2 3 9 9 17-22 3 0 6
8 Dąb Zabierzów Bocheński 18 18 23-39 5 3 10 9 14 16-18 4 2 3 9 4 7-21 1 1 7
9 Olimpia II Osieczany 18 18 25-53 6 0 12 9 12 17-17 4 0 5 9 6 8-36 2 0 7
10 Piast Łapanów 18 15 11-45 4 3 11 9 10 6-17 3 1 5 9 5 5-28 1 2 6
10 marca 2017 r. Olimpia II Osieczany została przez zarząd klubu wycofana z rozgrywek - przeciwnicy będą otrzymywać walkowery.
kolejka 1 (27-08-2016/28-08-2016):
1 Dąb Zabierzów Bocheński 1-1 Piast Łapanów 2016-08-27 11:00
2 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2-2 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-08-27 17:00
3 Tarnovia II 1-4 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-08-27 14:00
4 Starówka II Nowy Sącz 2-4 Olimpia II Osieczany 2016-08-31 17:00
5 Puszcza Niepołomice 3-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-08-28 17:00
kolejka 2 (03-09-2016/04-09-2016):
6 Piast Łapanów 1-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-09-03 17:00
7 Olimpia II Osieczany 4-0 Puszcza Niepołomice 2016-09-04 11:00
8 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 0-2 Starówka II Nowy Sącz 2016-09-04 13:00
9 Rysy II Bukowina Tarz. 1-4 Tarnovia II 2016-09-03 16:00
10 Dąb Zabierzów Bocheński 3-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-09-04 13:00
kolejka 3 (10-09-2016/11-09-2016):
11 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2-0 Piast Łapanów 2016-09-06 17:00
12 Tarnovia II 5-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-09-10 17:00
13 Starówka II Nowy Sącz 2-2 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-09-10 16:30
14 Puszcza Niepołomice 0-2 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-09-11 13:00
15 Szreniawa Nowy Wiśnicz 8-0 Olimpia II Osieczany 2016-09-10 17:00
kolejka 4 (17-09-2016/18-09-2016):
16 Piast Łapanów 3-1 Olimpia II Osieczany 2016-09-17 17:00
17 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-09-18 16:00
18 Rysy II Bukowina Tarz. 6-1 Puszcza Niepołomice 2016-09-18 12:00
19 Dąb Zabierzów Bocheński 3-1 Starówka II Nowy Sącz 2016-09-17 15:00
20 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1-3 Tarnovia II 2016-09-16 17:00
kolejka 5 (24-09-2016/25-09-2016):
21 Tarnovia II 3-0 Piast Łapanów 2016-09-24 12:30
22 Starówka II Nowy Sącz 4-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-09-24 16:00
23 Puszcza Niepołomice 2-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-09-25 16:00
24 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-09-25 11:00
25 Olimpia II Osieczany 5-0 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-09-25 11:00
kolejka 6 (01-10-2016/02-10-2016):
26 Piast Łapanów 1-0 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-10-01 15:30
27 Rysy II Bukowina Tarz. 10-0 Olimpia II Osieczany 2016-10-02 12:00
28 Dąb Zabierzów Bocheński 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-10-02 13:00
29 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1-2 Puszcza Niepołomice 2016-10-01 16:00
30 Tarnovia II 0-1 Starówka II Nowy Sącz 2016-10-01 14:00
kolejka 7 (08-10-2016/09-10-2016):
31 Starówka II Nowy Sącz 0-0 Piast Łapanów 2016-10-08 14:00
32 Puszcza Niepołomice 4-2 Tarnovia II 2016-10-09 15:00
33 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-10-09 11:00
34 Olimpia II Osieczany 3-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-10-08 11:00
35 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 0-3 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-10-09 15:00
Gospodarze oddali mecz walkowerem
kolejka 8 (15-10-2016/16-10-2016):
36 Piast Łapanów 0-1 Rysy II Bukowina Tarz. 2016-10-15 15:00
37 Dąb Zabierzów Bocheński 1-5 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2016-10-16 15:00
38 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1-3 Olimpia II Osieczany 2016-10-16 16:00
39 Tarnovia II 3-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2016-10-14 13:30
zmiana z 15.10 na 14.10.2016
40 Starówka II Nowy Sącz 0-0 Puszcza Niepołomice 2016-10-15 13:00
kolejka 9 (22-10-2016/23-10-2016):
41 Puszcza Niepołomice 6-0 Piast Łapanów 2016-10-23 11:30
zmiana godziny z 15:00 na 11:30
42 Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 Starówka II Nowy Sącz 2016-10-23 11:00
43 Olimpia II Osieczany 5-2 Tarnovia II 2016-10-22 11:00
44 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 5-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2016-10-23 15:00
45 Rysy II Bukowina Tarz. 3-2 Dąb Zabierzów Bocheński 2016-10-22 13:00
kolejka 10 (08-04-2017/09-04-2017):
46 Piast Łapanów 0-2 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-04-08 17:00
47 Rysy II Bukowina Tarz. 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-04-09 12:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
48 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 3-0 Tarnovia II 2017-04-08 12:00
Boisko Moszczanki Moszczenica; na boisku 2-1, a po weryfikacji (nieuprawniona zawodniczka) walkower 3-0
49 Olimpia II Osieczany 0-3 Starówka II Nowy Sącz
walkower, Olimpia II wycofała się
50 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-2 Puszcza Niepołomice 2017-04-09 11:00
kolejka 11 (22-04-2017/23-04-2017):
51 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Piast Łapanów 2017-04-23 16:00
Zmiana z 23.04 na 22.04.2017, a następnie powrót do 23.04.2017
52 Puszcza Niepołomice 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
53 Starówka II Nowy Sącz 5-0 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2017-04-23 11:00
54 Tarnovia II 2-3 Rysy II Bukowina Tarz. 2017-04-22 14:30
55 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-05-31 17:00
kolejka 12 (29-04-2017/30-04-2017):
56 Piast Łapanów 0-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-05-06 11:00
Mecz się nie odbył, bowiem sędzia stwierdził, że zalana murawa nie nadawała się do gry. Nowy termin 6.05.2017
57 Dąb Zabierzów Bocheński 2-0 Tarnovia II 2017-04-29 11:00
Zmiana z 30.04 godz. 14:00 na 29.04.2017 godz.11:00
58 Rysy II Bukowina Tarz. 1-0 Starówka II Nowy Sącz 2017-04-30 13:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
59 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 6-0 Puszcza Niepołomice 2017-04-30 12:00
zmiana miejsca - Stadion Akademii Kolejarz, Stróże 735 k. Nowego Sącza (sztuczna trawa)
60 Olimpia II Osieczany 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
walkower
kolejka 13 (06-05-2017/07-05-2017):
61 Olimpia II Osieczany 0-3 Piast Łapanów
walkower
62 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-4 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2017-05-31 17:30
Mecz się nie odbył; nowy termin 31 maja 2017
63 Puszcza Niepołomice 1-0 Rysy II Bukowina Tarz. 2017-05-06 17:00
Zmiana z 7.05 na 6.05.2017; mecz w Sułkowie
64 Starówka II Nowy Sącz 0-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-05-07 11:00
65 Tarnovia II 0-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-04-12 17:00
Zmiana z 6.05 godz. 14:30 na 5.05.2017, a następnie na 12.04.2017
kolejka 14 (13-05-2017/14-05-2017):
66 Piast Łapanów 1-4 Tarnovia II 2017-05-13 17:30
67 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2-2 Starówka II Nowy Sącz 2017-05-14 17:00
Zmiana godziny z 11:00 na 17:00
68 Dąb Zabierzów Bocheński 1-4 Puszcza Niepołomice 2017-06-07 18:00
Mecz się nie odbył, bowiem sędzia uznał, że murawa nie nadaje się do gry. Nowy termin - 7.06.2017
69 Rysy II Bukowina Tarz. 2-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2017-05-13 16:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
70 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
kolejka 15 (20-05-2017/21-05-2017):
71 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 4-0 Piast Łapanów 2017-05-20 14:00
Boisko Moszczanki Moszczenica
72 Olimpia II Osieczany 0-3 Rysy II Bukowina Tarz.
walkower
73 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-0 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-05-20 17:00
Zmiana z 21.05 na 20.05.2017
74 Puszcza Niepołomice 5-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2017-05-20 17:00
75 Starówka II Nowy Sącz 0-1 Tarnovia II 2017-05-21 11:00
kolejka 16 (27-05-2017/28-05-2017):
76 Piast Łapanów 0-0 Starówka II Nowy Sącz 2017-05-27 17:30
77 Tarnovia II 0-3 Puszcza Niepołomice 2017-05-27 17:00
walkower
78 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 5-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2017-05-28 15:00
79 Dąb Zabierzów Bocheński 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
80 Rysy II Bukowina Tarz. 3-0 UKS 3 Staszkówka-Jelna II
mecz zaplanowany na 28.05.2017, godz. 16:00 nie odbędzie się, bowiem UKS 3 oddaje spotkanie walkowerem
kolejka 17 (03-06-2017/04-06-2017):
81 Rysy II Bukowina Tarz. 9-0 Piast Łapanów 2017-06-04 16:00
Boisko Dunajca Ostrowsko
82 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 4-3 Dąb Zabierzów Bocheński 2017-06-04 11:00
Boisko Moszczanki Moszczenica
83 Olimpia II Osieczany 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarn.
walkower
84 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-3 Tarnovia II 2017-06-04 10:00
85 Puszcza Niepołomice 2-1 Starówka II Nowy Sącz 2017-06-04 18:00
kolejka 18 (10-06-2017/11-06-2017):
86 Piast Łapanów 0-4 Puszcza Niepołomice 2017-06-10 11:00
87 Starówka II Nowy Sącz 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 2017-06-10 11:00
88 Tarnovia II 3-0 Olimpia II Osieczany
walkower
89 Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 8-1 UKS 3 Staszkówka-Jelna II 2017-06-10 11:00
90 Dąb Zabierzów Bocheński 1-4 Rysy II Bukowina Tarz. 2017-06-10 11:00

więcej wiadomości >>>

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty