Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Juniorzy młodsi
Izolator organizował, Resovia zdominowała, a Maciej Szczęsny bronił2010-03-02 12:40:00

W II edycji halowego turnieju piłki nożnej "IZO PRO JUNIOR CUP" wystartowało 19 drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Gościem specjalnym był natomiast były bramkarz reprezentacji Polski i m.in. Legii Warszawa, Widzewa Łódź i Wisły Kraków Maciej Szczęsny.


Turniej odbył się w hali w Niechobrzu, a organizatorem był Izolator Boguchwała. W każdej kategorii wiekowej drużyny rywalizowały na zasadzie każdy z każdym i o końcowej pozycji decydowała liczba zdobytych punktów. Wśród juniorów starszych najlepsza okazała się Resovia, która wyprzedziła Jedność Niechobrz i Orły Rzeszów. W młodszym roczniku również zwyciężyli zawodnicy z Rzeszowa, drugą pozycję wywalczył Izolator Boguchwała, a na najniższym stopniu podium uplasował się Junak Słocina/Rzeszów. Kategoria trampkarzy starszych odbywała się natomiast pod dyktando drużyn spoza Podkarpacia. Pierwsza była Tomasovia Tomaszów Lubelski, drugie miejsce zajął Kmita Zabierzów, a dopiero na trzeciej pozycji uplasował się zespół z naszego województwa, którym była Błażowianka Błażowa.

Maciej Szczęsny wziął udział w konkursie rzutów karnych i rzecz jasna wystąpił na pozycji bramkarza. Każdy ze startujących zespołów wytypował swojego reprezentanta, a najlepiej spisał się zawodnik Izolatora Boguchwała Michał Worosz. Nagrody dla wszystkich uczestników turnieju ufundowała firma Fotohurt.

Klasyfikacje końcowe

Juniorzy starsi

1. Resovia
2. Jedność Niechobrz
3. Orły Rzeszów
4. Izolator Boguchwała
5. Sanovia Lesko
6. Kolbuszowianka Kolbuszowa

Juniorzy młodsi

1. Resovia
2. Izolator Boguchwała
3. Junak Słocina (Rzeszów)
4. Start Lubenia
5. Herman Hermanowa
6. Głogovia Głogów Młp.

Trampkarze starsi

1. Tomasovia Tomaszów Lubelski
2. Kmita Zabierzów
3. Błażowianka Błażowa
4. Izolator Boguchwała
5. Resovia
6. Herman Hermanowa
7. Jedność Niechobrz

 

Miłosz Bieniaszewski/zksizolator.eu


_mg_1853.jpg


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty