Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Juniorzy młodsi
Maciej Szczęsny odwiedzi Niechobrz2010-02-26 19:30:00 Miłosz Bieniaszewski

Jutro rozpocznie się II edycja turnieju piłki halowej "IZO PRO JUNIOR CUP". Rozgrywki toczyć się będą w hali w Niechobrzu i potrwają dwa dni. Gościem specjalnym będzie były bramkarz reprezentacji Polski i m.in. Legii Warszawa, Widzewa Łódź i Wisły Kraków Maciej Szczęsny.


W sobotę do rywalizacji przystąpią juniorzy młodsi i starsi, a w niedzielę zmierzą się trampkarze. W pierwszej kategorii wystąpią: Orły Rzeszów, Jedność Niechobrz, Sanovia Lesko, Kolbuszowianka Kolbuszowa, Resovia oraz Izolator Boguchwała. W kategorii juniorów starszych rywalizować będą natomiast Herman Hermanowa, Start Lubenia, Resovia, Junak Rzeszów, Głogovia i Izolator Boguchwała, a wśród trampkarzy Resovia, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Błażowianka Błażowa, Kmita Zabierzów oraz Izolator Boguchwała.

Największą atrakcją będzie na pewno dla młodych piłkarzy obecność Macieja Szczęsnego, który weźmie udział w konkursie strzelania i wystąpi rzecz jasna na pozycji bramkarza. Organizatorzy przewidzieli dla zwycięzców nagrody, które ufundowała firma Fotohurt.


Miłosz Bieniaszewski


2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty