Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Wielki sukces w ogólnopolskim turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska odniosła reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach, zajmując piąte miejsce. Na ośmiu zawodników występujących w drużynie tylko jeden nie trenował w szkółce Orliki Myślenice!
Orliki, pod opieką nauczyciela Tadeusza Szlachetki, przebrnęli najpierw eliminacje gminne i powiatowe, potem nie mieli sobie równych w rejonie i województwie, dzięki czemu mogli pojechać na finał ogólnopolski do Warszawy, gdzie przebywali aż 3 dni.
Skład drużyny Szkoły Podstawowej nr 2: Antoni Matejczyk (bramkarz), Sławomir Chmiel, Kamil Depta, Wiktor Grochal, Adam Malisz, Radosław Ostrowski, Piotr Rusek, Kacper Sopiak.
Tak wyraża radość Sławomir Chmiel
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach wygrała finał małopolski
Finał małopolski w Kamienicy
Finał małopolski w Kamienicy
Drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach
Orliki z Myślenic na Stadionie Narodowym
Orliki z Myślenic na Stadionie Narodowym
Zdjęcia: turniejorlika.pl, SP 2 Myślenice, orzelmyslenice.pl
Do udziału w III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska zaproszone zostały reprezentacje szkół lub klas, drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, drużyny reprezentujące Orliki (np. wyłonione spośród dzieci uczestniczących w zajęciach sportowych na danym obiekcie), jak również tzw. „dzikie drużyny”. Turniej jest organizowany oddzielnie dla dziewcząt i chłopców, w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat (roczniki 2002-2001) i 12-13 lat (roczniki 2000-1999). Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników. W całym turnieju grają zespoły sześcioosobowe – 5 zawodników na boisku + bramkarz. Do finału Turnieju Orlika awansują najlepsze zespoły z finałów wojewódzkich, tzn. po 16 zespołów dziewcząt i 16 zespołów chłopców w każdej kategorii wiekowej – łącznie 64 zespoły. Turniej finałowy został rozegrany w dniach 12-15 października w Warszawie.
W krajowym finale myśleniczanie, startujący w młodszej kategorii wiekowej, trafili do grupy C, w której zajęli drugie miejsce, przegrywając 1:3 z zwycięzcą grupy - SP 2 Żnin oraz remisując 0:0 z SP 77 Gdańsk i wygrywając 5:2 z SP Daszewice. W ćwierćfinale lepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 z Morąga (3:2) i to ona przeszła do półfinału, który przegrała z Orlik Team Zduńska Wola. Mistrzem Polski został natomiast UKS Sprint Katowice pokonując Orlik Team ze Zduńskiej Woli. Trzecie miejsce zajęła ekipa SP 2 Żnin, a czwarte SP 3 Morąg.
Wszystkie zespoły, które wyszły z grupy eliminacyjnej na krajowych finałach miały możliwość zwiedzenia Stadionu Narodowego w Warszawie. W galerii przedstawiamy kilka zdjęć z finałów wojewódzkich w Kamienicy oraz zwiedzania Stadionu Narodowego.
www.orzelmyslenice.pl
Reportaż z TVP Kraków
Flesz z kraju i ze świata
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- Wieczysta w I lidze! (FOTO)
- ME U21: Klęska z Portugalią (FOTO)
- JERZY CIERPIATKA: Afery towarzyszące meczom z Finami zaczęły się przed sześćdziesięciu laty...
- ME U21: Porażka z Gruzją (FOTO 2)
- Oświadczenie selekcjonera Michała Probierza
- ME U21: Porażka z Gruzją (FOTO)
- Porażka biało-czerwonych w Helsinkach (FOTO)
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Zwycięstwo nad Mołdawią, pożegnanie Grosickiego
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- JERZY CIERPIATKA podsumowuje piłkarską Ligę Mistrzów
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- Liga Konferencji UEFA: Triumf Chelsea (FOTO)
Sportowa Małopolska
- Wieczysta w I lidze! (FOTO)
- Zostań uczniem Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Sportowej Piłki Nożnej w Nowej Hucie
- Sandecja awansowała do II ligi
- Aleksander Kobyliński nie żyje. Makino: odejście legendy
- Małopolskie ćwierćfinały PP: bez niespodzianek
- JAKO IV liga: 11 bramek w Bochni
- Marciniak sędzią, a... Krzysztyniak delegatem
- Puszcza - Pogoń 4-5 (FOTO)
- Małopolska gra 26 kwietnia
- Wisła - Pogoń 1-0 (FOTO)
- Puchar Polski dla siatkarzy Jastrzębskiego Węgla (FOTO 2)
- TAURON Puchar Polski dla siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Klątwa została zdjęta (FOTO)
- Siatkarze z Jastrzębia i Zawiercia w finale TAURON Pucharu Polski: krakowskie deja vu
- Finałowy turniej Pucharu Polski siatkarzy w Krakowie: 30 tysięcy widzów na trybunach, doborowy kwartet pretendentów
- Puszcza - Raków (FOTO)
- Wisła - Kotwica (FOTO 2)
- Wisła - Kotwica (FOTO)
- 1-0 z Rumunią w Niecieczy
- Podokręg Piłki Nożnej Olkusz punktuje red. Migę
- Hutnik - Wieczysta (FOTO)