Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Materiały filmowe
Pogoń Miechów znów skrzywdzona przez sędziego? (ZOBACZ FILM)2011-04-03 23:54:00

Tropiciel sędziowskich błędów, Krzysztof Porębski, przed tygodniem sfilmował jak podczas meczu A klasy krakowskiej Bibiczanka - Pogoń Miechów arbiter skrzywdził drużynę gości.


Wczoraj zapisał na taśmie inną pomyłkę innego arbitra, tym razem w trakcie spotkania Pogoń Miechów - Błękitni Modlnica. Zakończyło się ono remisem 0-0, ale - jak widać na filmie - wynik mógł być inny, gdyby sędzia Marek Kokoszka odgwizdał karnego za rękę zawodnika Błękitnych (w niebieskiej koszulce) we własnym polu karnym. Sytuacja została zignorowana przez rozjemcę, o co gospodarze mogą mieć do niego chyba słuszne pretensje.

Zobacz czy była ręka! (Autor filmu: Krzysztof Porębski)

 




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty