Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
Koniec roku szkolnego nie mógł ominąć Akademii Młodych Orłów. Uroczystość miała miejsce na Orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 3 w Krakowie, przy ul. Strąkowej 3a.
Zakończono drugi rok szkoleniowy zawodników w wieku 10-11 lat. Młodych adeptów piłkarstwa odwiedzili przedstawiciele MZPN: wiceprezes Zdzisław Kapka i przewodniczący Wydziału Szkolenia Lucjan Franczak. Licznie stawili się rodzice młodych graczy.
Nie zabrakło szkoleniowców AMO: Dariusza Wójtowicza (trener koordynator), Rafała Kotuli (II trener), Magdaleny Syty (asystent) i Henryka Sokoła (asystent).
- Nie tak dawno powstała Akademia, a już żegnamy drugi rocznik. Każdy z was występuje, bądź będzie występował w klubie sportowym. Mocno pracowaliście i to z pewnością będzie procentować. Chciałbym, aby cała grupa z rocznika 2005 występowała w niedalekiej przyszłości w reprezentacji Małopolskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział trener Franczak.
Absolwenci AMO otrzymali Certyfikaty ukończenia szkolenia w Akademii Młodych Orłów, a wszyscy Dyplomy za udział w Akademii Młodych Orłów w sezonie 2015/2016.
Po orlikach rok szkolny zakończyły żaki i skrzaty.
(ag)