Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Futbol mlodzieżowy
Grali juniorzy młodsi Garbarni i Wisły (FOTO)2013-03-01 18:45:00

Na sztucznej nawierzchni boiska SMS przy ul. Szablowskiego zmierzyli się w meczu sparingowym juniorzy młodsi Garbarni i Wisły Kraków.


GARBARNIA (JM) - WISŁA (JM) 2-2 (1-2)

0-1 Jakub Dziubas

0-2 Jakub Dziubas

1-2 Karol Jędrzejczyk

2-2 Paweł Pasionek

GARBARNIA (I połowa): Paździor - Łatka, Onderka, Tomaszewski, Piszczek - Jędrzejczyk, Pilch, Kozik, Ząbek, Matyasik - Palczewski.

GARBARNIA (II połowa): Ropek - Jaroszyński, Onderka, Budek, Przybyszewski - Pasionek, Waś, Ciesielski, Głuchaczka, Biernacik - Szeląg.


Oba zespoły spotkają się w niedzielę 3 marca w finałach Halowych Mistrzostw Małopolski w Skotnikach, z tym, że bezpośrednie spotkanie między nimi może nastąpić dopiero o złoto" lub o "brąz" - w zależności od miejsca jakie zajmą w swoich grupach eliminacyjnych.


Na boisku padł remis 2-2, Garbarze przegrywali różnicą dwóch goli, ale zdołali doprowadzić do remisu.

 

AB (www.garbarnia.krakow.pl)


Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
.

Opis fotki
Zdjęcia: Urszula Rymarczyk (garbarnia.krakow.pl)




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty