Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > IV liga
Z Hutnika do Słomniczanki2021-02-10 23:50:00

Patryk Matysek i Mateusz Reczulski zostali wypożyczeni z Hutnika Kraków do Słomniczanki. Obaj pomocnicy będą występowali w IV-ligowym zespole do końca bieżącego sezonu.


Matysek rozegrał jesienią w II lidze 10 meczów, natomiast Reczulski 8. W sumie Matysek barwy Hutnika reprezentował w 33 meczach (1 gol), a Reczulski w 57 (3 gole). 


nh2010.pl




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty