Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > IV liga
Okocimski lepszy w sparingu od piaszczan2013-04-03 20:18:00

W środę na sztucznej trawie boiska w Myślenicach rozegrany został mecz kontrolny Okocimskiego Brzesko z Orłem Piaski Wielkie. Wygrali I-ligowcy, którzy przygotowują się do niedzielnego spotkania ligowego z Termaliką Bruk-Betem Nieciecza. 

Okocimski Brzesko (I) - Orzeł Piaski Wielkie (IV) 3-1 (2-1)

Bramki: Baliga, Chyła, Darmochwał - Chachlowski

OKOCIMSKI: Mieczkowski - Wieczorek, Kucharski, Byrtek, Wawryka - Pyciak, Chyła, Koman, Flis, Darmochwał - Smółka. 

II połowa: Kozioł - Zając, Jacek, Cegliński, Niechciał - Kowalski, Jeromienko, Baliga, Termanowski, Litwiniuk - Ogar (75 Sosnowski).

ORZEŁ: Papież (46 Szymacha) - Kubera, Ciepły, Załęga (46 Radwański), Zygmunt - Chachlowski (46 Płoskonka), Mróz, Petho, Adamczyk (70 Boroń) - Sieradzki (65 Kapera), Czyżowski.


- Kolejny fajny mecz z silnym przeciwnikiem i kolejna nauka. Pewnymi okresami graliśmy jak równy z równym, ale trzeba przyznać, że Okocimski to dobry zespół i zasłużenie wygrał. W mojej drużynie zabrakło dwóch znaczących zawodników - Gołosia i Myśkowa, a Radwański pojawił się dopiero po przerwie - podsumował trener Orła, Marek Holocher.

(gst)




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty