Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Aktualności
Jeremy Sochan w TOP10! Co za wsad!2023-01-12 22:34:00

Minionej nocy San Antonio Spurs znów grali w Memphis i mimo że walczyli do końca, to musieli jednak uznać wyższość Grizzlies 129:135.


Jeremy Sochan spędził na boisku 29 minut i zdobył 11 punktów (5/9 z gry i 1/1 z osobistych). Dołożył do tego trzy zbiórki, pięć asyst i dwa przechwyty.


Sochan popisał się też jedną z najefektowniejszych akcji meczu.


W czwartej minucie spotkania zakończył wjazd efektownym wsadem nad Jarenem Jacksonem Jr., jednym z najlepszych defensorów i najlepiej blokujących zawodników w całej NBA.


- Zobaczcie to! Wsad prawą ręką po minięciu w lewo nad próbującym go zablokować rywalem! Niewiarygodne! - stwierdził Matt Bonner, były gracz Spurs, a obecnie komentator telewizyjny.


Jeremy próbował już wsadu nad Jarenem Jacksonem Jr. w poprzednim meczu przeciwko Grizzlies. Josh Richardson powiedział wtedy: podoba mi się to. Czasami trzeba być trochę szalonym.


- Niewielu jest zawodników w NBA, którzy są w stanie zapakować nad Jarenem Jacksonem Jr.’em. To jeden z najlepszych obrońców w strefie podkoszowej w całej NBA. Prawdopodobnie wygra nagrodę dla najlepszego defensora w tym sezonie, albo w jednym z kolejnych. Jeremiemu należy się duże uznanie za to, że nie obawiał się takiego zagrania przeciwko niemu - przyznał po meczu Doug McDermott, skrzydłowy Spurs.


NBA doceniła zagranie Polaka i umieściła jego wsad na 6. miejscu w zestawieniu TOP10 minionej nocy.


PROBASKET Media
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty