Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > III liga (Rzeszów-Lublin)

Stal Sanok - Podlasie Biała Podlaska 1-0 (0-0)

1-0 Spaliński 74
Sędziował Gerard Żurawski (Mielec). Widzów 600.
STAL:
Psioda - Sumara, Szałankiewicz, Jaracz, Węgrzyn - Kuzicki, Zajdel, Borowczyk, Tabisz (67 Spaliński) - Nikody, Niemczyk (60 Kosiba).
PODLASIE: Ekimow - Szendel, Bojarczuk, Bożyk (63 Komar), Jarzynka - Piotrowicz, Borysiuk (83 Mirończuk), Maksymiuk, Guzek - Stonio (46 Sobiczewski), Litwińczuk (67 Litwiniuk).

Bardzo wyrównane spotkanie, które toczyło się przede wszystkim w środkowych rejonach boiska. Na pierwszą groźną akcję kibice musieli czekać do 35 minuty, kiedy Łukasz Tabisz dośrodkował w pole karne i Rafał Nikody huknął tuż nad bramką. Gospodarze po przerwie podkręcili tempo gry, ale o mały włos nie przegrywali: w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Marek Węgrzyn, który tym razem z konieczności występował w obronie. Grę sanoczan ożywiło dopiero pojawienie się na murawie Piotra Spalińskiego. To właśnie on zapewnił Stali trzy punkty. W 74 minucie otrzymał idealne podanie od Węgrzyna i uderzeniem z 7 metrów nie dał szans golkiperowi Podlasia. W końcówce przyjezdni przecisnęli, ale defensywa gospodarzy zachowała czyste konto.

(PM)

WIADOMOŚCI

REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty