Strona główna > Mistrzostwa Świata > Grupa B > Grupa B wiadomości
Maradona: Co z tą słynną zasadą fair play?
23.06.2010 16:45 -

Selekcjoner reprezentacji Argentyny, Diego Maradona był bardzo zadowolony z wygranego 2:0 spotkania z Grecją, jednak nie byłby sobą, gdyby nie zaczął narzekać. Tym razem dostało się arbitrom sędziującym ten mecz. - Nie wiem, czy oni nie widzieli tego, co ja widziałem? - irytował się "Boski Diego".

więcej »
Dzielna Nigeria pożegnała się z mundialem
22.06.2010 22:51 - ASInfo

W meczu grupy B piłkarskich mistrzostw świata Nigeria zremisowała na Durban Stadium 2-2 z reprezentacją Korei Południowej. Taki wynik dał awans do 1/8 finału ekipie z Azji (Korea zagra z Urugwajem).

więcej »
Skuteczna końcówka Argentyny
22.06.2010 22:33 - ASInfo

W swoim ostatnim meczu grupowym piłkarskich mistrzostw świata reprezentacja Argentyny pokonała 2-0 Grecję i w 1/8 finału piłkarskich mistrzostw świata spotka się z reprezentacją Meksyku.

więcej »
MŚ 2010 w TV
17.06.2010 20:33 -

XIX Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozgrywane są w Republice Południowej Afryki w dniach od 11 czerwca do 11 lipca  2010 roku i są pierwszymi w historii na kontynencie afrykańskim.

więcej »
Historyczne zwycięstwo Greków, gol Uche
17.06.2010 18:02 - ASInfo

W drugim czwartkowym spotkaniu grupy B piłkarskich mistrzostw świata Grecja wygrała 2-1 z Nigerią. Dla Greków było to pierwsze zwycięstwo w historii ich występów na mistrzostwach świata.

więcej »
Argentyna gromi, hat-trick Higuaina
17.06.2010 15:32 - ASInfo

Reprezentacja Argentyny pokonała 4-1 Koreę Południową w drugiej serii spotkań grupy B piłkarskich mistrzostw świata.

12.06.2010 18:11 - ASInfo

W drugim sobotnim meczu grupy B podczas piłkarskich mistrzostw świata w RPA Argentyna pokonała 1-0 Nigerię. Jedyną bramkę już na początku spotkania zdobył Gabriel Heinze.

więcej »
Koreańczycy upokorzyli pewnych Greków
12.06.2010 15:18 -

Korea Płd. pokonała Grecję 2-0 w pierwszym meczu grupy B piłkarskich mistrzostw świata. Na Nelson Mandela Bay Stadium Koreańczycy prowadzili już po 7 minutach i golu Jung-Soo Lee. W drugiej połowie podwyższył Ji-Sung Park .

Rehhagel: Porażka zawsze rozczarowuje