Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > I liga

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice 1-3 (1-0)

1-0 Kołodziej 34
1-1 Kamiński 54
1-2 Cholerzyński 60
1-3 Goncerz 72

Sędziował Sebastian Jarzębak (Bytom). Żółte kartki: Świerblewski, Konieczny - Siedlarz, Cholerzyński

Początek spotkania był bardzo słaby, a drużyny nie stwarzały sobie żadnych dogodnych sytuacji. Dopiero w 34. minucie Kołodziej dał prowadzenie gospodarzom. Druga część spotkania zaczęła się lepiej dla gości. Niespełna 10 minut po wznowieniu gry wyrównał Kamiński, po błędzie Miklera. Chwilę później na 2-1 dla gości podwyższył Cholerzyński. W 72. minucie bramkarz gospodarzy ponownie popełnił fatalny błąd i nie zdołał obronić strzału-dośrodkowania z rzutu rożnego, który wykonywał Goncerz. Katowiczanie dzięki dobrej grze w drugiej połowie odnieśli zasłużone zwycięstwo.