Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > III liga
Wisła Kraków zagra w maju z Unią Tarnów2012-05-10 17:59:00

29 maja 2012 roku o godzinie 18 na Stadionie Miejskim w Tarnowie piłkarze tarnowskiej Unii zmierzą się  z Wisłą Kraków. Tarnowski zespół uzupełnił stawkę majowych sparingpartnerów wiślaków.


Pojedynek z 13-krotnym Mistrzem Polski będzie niepowtarzalną okazją dla piłkarskich fanów z Tarnowa i regionu, by na żywo zobaczyć w akcji między innymi takich zawodników jak: Patryk Małecki, Cezary Wilk, Ivica Iliev czy Łukasz Garguła.

Pojedynek tarnowskiej Unii z Wisłą Kraków będzie miał charakter towarzysko-charytatywny, wesprze piłkarską drużynę "Jaskółek".

Tydzień wcześniej Wisła zagra z Podbeskidziem Bielsko – Biała w Dankowicach o godzinie 15. W maj zagra także z Widzewem.

zksunia.pl/wisla.krakow.pl




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty