Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > III liga
Święto w Myślenicach: Szczęśliwa siódemka Wisły na jubileusz Dalinu (FOTO)
08.10.2011 17:36 -

Wisła Kraków uświetniła swoim występem w towarzyskim meczu jubileusz 90-lecia Dalinu Myślenice. III-ligowiec przegrał  z mistrzem Polski aż 0-7. Na jubileusz przybyło do Myślenic wielu znakomitych gości.

więcej »
Awansem: Dalin wywiózł punkt z Nowego Wiśnicza, Poprad może skorzystać
06.10.2011 22:30 -

Mecz 11. kolejki III ligi rozegrano awansem z najbliższej soboty, kiedy Dalin będzie świętował jubileusz 90-lecia. Szreniawa straciła punkty, a jeśli w niedzielę swój mecz wygra Poprad, straci też fotel lidera III ligi.

więcej »
90 lat Dalinu: W sobotę mecz z Wisłą
03.10.2011 13:54 -

W najbliższą sobotę Wisła Kraków rozegra mecz sparingowy z III-ligowym Dalinem Myślenice. Spotkanie odbędzie się na boisku myślenickiego klubu o godzinie 14. Mecz ten uświetni obchody dziewięćdziesięciolecia Dalinu.

więcej »
Dramatyczny finisz w Maniowach, Gąsiorek w roli ratownika
02.10.2011 20:26 -

Dosłownie w ostatnich sekundach uratował Lubań jeden punkt w dzisiejszym meczu z Naprzodem Jędrzejów. Goście prowadzili do ostatnich sekund, ale wtedy do siatki przyjezdnych trafiła piłka po strzale Gąsiorka.

więcej »
Impet Limanovii nie słabnie
02.10.2011 20:24 -

Podopieczni Mariana Tajdusia odnieśli kolejny sukces. Dziś Limanovia odprawiła z kwitkiem Juventę Starachowice, którą odesłał beniaminek rozgrywek z aż czterobramkowym bagażem w drogę powrotną.

więcej »
Górnik rzutem na taśmę wygrał w Myślenicach!
02.10.2011 20:21 -

W dziesiątej kolejce rundy jesiennej wreszcie doczekali się piłkarze z Wieliczki upragnionego zwycięstwa. Podopieczni Jacka Mroza wywalczyli je w meczu wyjazdowym przeciwko Dalinowi.

więcej »
Powrót Przeboju na dobrą drogę
02.10.2011 20:18 -

Po kilku niepowodzeniach drużyna z Wolbromia odnalazła właściwy rytm. Dowodem tego zdecydowane zwycięstwo w Małogoszczu, gdzie miejscowa Wierna poniosła za sprawą Przeboju bardzo dotkliwe straty.

 

więcej »
Szreniawa pokazała klasę w Andrychowie
01.10.2011 22:53 -
więcej »
Zaczął Snadny, skończył Hejnowski, po drodze był Ząbek, Janina ma trzy punkty
01.10.2011 22:50 -
więcej »
Majstersztyk Biernackiego i radość Popradu w Muszynie, Unia smutna
01.10.2011 22:48 -
więcej »
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty