Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Główna środek > I liga
Trenerski powrót do Niecieczy, Radoslav Latal odchodzi2023-06-16 11:31:00

Nowym trenerem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza został Mariusz Lewandowski. Z klubem podpisał dwuletni kontrakt. Wraca do zespołu „Słoni” po dwóch latach, pracował z nimi w latach 2020-21. Za jego kadencji powróciły  do Ekstraklasy w czerwcu 2021 roku.


Jak Termalica wita Mariusza Lewandowskiego

 Mariusz Lewandowski to były piłkarz: Zagłębia Lublin, Groclinu Grodzisk Wielkopolski, Szachtara Donieck czy FK Sewastopol. W tym czasie z Szachtarem zdobył m.in. cztery mistrzostwa i trzy puchary Ukrainy oraz puchar UEFA w 2009 roku. Lewandowski przez lata stanowił o sile polskiej reprezentacji. W biało-czerwonych barwach wystąpił w 66 meczach, strzelił pięć bramek. Zagrał w mistrzostwach świata w 2006 roku i mistrzostwach Europy w 2008. W karierze trenerskiej prowadził też: Zagłębie Lublin i Radomiaka Radom.


Wygasający 30 czerwca 2023 roku kontrakt Radoslava Latala z Bruk-Betem Termalicą nie został przedłużony. - Zarząd klub dziękuje szkoleniowcowi za półtoraroczną pracę. Docenia jego zaangażowanie w walce o utrzymanie w ekstraklasie, a później pełną emocji batalię o powrót do niej, zakończoną finałem z Puszczą Niepołomice. Trenerowi życzymy powodzenia i sukcesów w kolejnych piłkarskich projektach. Wraz z nim zespół „Słoni” opuszcza również Radomir Kucera, który był jego pierwszym asystentem - podaje Bruk-Bet w oficjalnym komunikacie.
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty