Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Ekstraklasa
Nowe krzesełka na stadionie Wisły2015-04-15 17:34:00

Na początku bieżącego tygodnia na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana w Krakowie rozpoczęła się wymiana krzesełek.


Wymianie zostaną poddane uszkodzone czerwone siedziska trybuny wschodniej oraz te, które straciły swą barwę na skutek oddziaływania warunków atmosferycznych. W sumie zostanie zamontowanych ok. 1710 nowych krzesełek. Ponadto na trybunie zachodniej wymieniona będzie numeracja siedzisk. Plastikowe tabliczki zostaną zastąpione laserowym grawerem, odpowiadającym danemu miejscu na tejże trybunie. 


- Wymiana siedzisk i numeracji jest prowadzona w ramach gwarancji producenta. Prace mają zostać przeprowadzone do końca maja; nie wpłyną one na przebieg imprez masowych odbywających się na stadionie, dlatego na czas meczów Białej Gwiazdy będą przerywane, a każdy kibic będzie mógł bez przeszkód korzystać ze swojego miejsca - powiedział Zbigniew Przygoda z Działu Zarządzania i Utrzymania Obiektów Sportowych krakowskiego ZIS-u.


A. Koprowski (Biuro Prasowe Wisły Kraków SA)




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty