Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Ekstraklasa
Guzmics piłkarzem Białej Gwiazdy2014-09-10 21:43:00

Sprawdzany przez ostatnie dni Węgier Richard Guzmics pozytywnie przeszedł w Wiśle Kraków testy sprawnościowe i medyczne.


Biała Gwiazda zdecydowała się podpisać umowę z piłkarzem, którego zadaniem jest zasilić wiślacką defensywę. Kontrakt będzie obowiązywał przez rok z opcją przedłużenia o dwa lata.


Richard Guzmics urodził się w Szombathely 16 kwietnia 1987 roku; nominalna pozycja zawodnika to środek obrony. Defensor do tej pory występował w klubie Szombathelyi Haladas oraz w reprezentacji swojego kraju w różnych kategoriach wiekowych jako junior i senior.


Biuro Prasowe Wisły Kraków SA




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty