Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Ekstraklasa
Legia wygrała z Lechem i jest bliska tytułu mistrzowskiego
18.05.2013 15:28 -

W meczu na szczycie T-Mobile Ekstraklasy, rozegranym w sobotę w Warszawie, Legia wygrała z Lechem Poznań 1-0. Jedynego gola strzelił Ivica Vrdoljak w 87 minucie z rzutu karnego podyktowanego za faul na Koseckim.

Zwycięstwo legionistów znacznie ich przybliżyło do tytułu mistrzowskiego.

więcej »
Kamil Kosowski ostro do młodych w Wiśle: Za wcześnie na gwiazdorzenie...
17.05.2013 23:02 -

- Młodzi zawodnicy, którzy w mediach już zostali wykreowani na jakieś tam gwiazdy, muszą się uderzyć w pierś i zdać sobie sprawę, że na koszulce mają Białą Gwiazdę - ostro ocenił młodszych kolegów z zespołu Kamil Kosowski, najlepszy piłkarz w słabej we Wrocławiu Wiśle.

więcej »
Nieznośna lekkość wygrywania Śląska z Wisłą
17.05.2013 22:47 -

Śląsk ma tej wiosny nieznośną lekkość wygrywania z Wisłą... Wrocławianie zwyciężyli dwukrotnie w półfinale Pucharu Polski, a dziś, w meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, gładko i łatwo pokonali Białą Gwiazdę 3-0.

więcej »
Zdzisław Kapka dyrektorem sportowym Wisły
15.05.2013 09:01 -
więcej »
Akademia Piłkarska 2011 Zabierzów partnerem Wisły
14.05.2013 16:23 -

Wisła Kraków SA podpisała w dniu dzisiejszym bezterminową umowę partnerską z Akademią Piłkarską 2011 z Zabierzowa.  

więcej »
Kluby Ekstraklasy rekomendują system z podziałem punktów
14.05.2013 16:20 -
więcej »
Bohater Wisły: To ja trafiłem do bramki ...?
11.05.2013 22:29 -

Sobotnie popołudnie przyniosło wiele emocji na stadionie przy Reymonta. Wisła nie dała szans przeciwnikowi, pokonując kielecką Koronę aż 3-0. Jednym z bohaterów meczu został Michał Chrapek, strzelec dwóch bramek dla Białej Gwiazdy.

więcej »
Jest gra, są punkty, Wisła pokonała Koronę
11.05.2013 17:44 -

Wisła Kraków pokonała Koronę Kielce 3-0 w meczu 26. kolejce Ekstraklasy po dwóch trafieniach Michała Chrapka, przedzielonych bramką Patryka Małeckiego. Poważny wkład do tego zwycięstwa wniósł także bramkarz Michał Miśkiewicz.

więcej »
Oświadczenie Wisły Kraków
09.05.2013 18:30 -

Poniżej prezentujemy treść oświadczenia, jakie Wisła Kraków wystosowała w związku z wydarzeniami, które miały miejsce 4.05.2013 roku w trakcie i po meczu Lech Poznań – Wisła Kraków.

więcej »
Komisja Dyscyplinarna ukarała Legię i Śląsk
09.05.2013 18:13 -
więcej »
2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty