Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Bądź jak Twój piłkarski idol i wygraj koszulkę reprezentacji Polski2018-04-16 11:55:00

Pasjonujesz się futbolem? Kibicujesz reprezentacji Polski? To wiadomość właśnie dla Ciebie! Wystartował konkurs dla dzieci, które w reprezentantach Polski widzą swoich piłkarskich idoli. Zabawę organizuje Polski Związek Piłki Nożnej, który wraz ze sponsorami firmą Tymbark i Electrolux ufundował fantastyczne nagrody. Co zrobić by wygrać? Daj się ponieść piłkarskim emocjom, na zdjęciu lub filmie pokaż nam, do którego z kadrowiczów potrafisz się w największym stopniu upodobnić i napisz za co cenisz wybranego piłkarza.


„Bądź jak Twój piłkarski idol” to konkurs dla najmłodszych fanów piłki nożnej, dzieci, które nie ukończyły 13. roku życia, którzy trzymają mocno kciuki za „biało-czerwonych”. By wygrać komplet gadżetów oraz koszulkę reprezentacji Polski, należy zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie konkurs.zpodworkanastadion.pl. Wystarczy, że miną, gestem, ubiorem lub w inny kreatywny sposób upodobnisz się do wybranego członka piłkarskiej reprezentacji Polski oraz napiszesz za co cenisz wybranego piłkarza. Następnie, zdjęcie bądź filmik przedstawiające propozycję stylizacji prześlesz wypełniając z rodzicem formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu. 


Tym, którzy w najbardziej kreatywny sposób upodobnią się do swojego idola, co tydzień rozdamy zestawy piłkarskich gadżetów. Pierwszych laureatów wybierzemy już 18 kwietnia. Spośród wszystkich zgłoszeń przesłanych do 15 maja wybierzemy najciekawsze, nagrodzone koszulką reprezentacji Polski oraz zestawem upominków od firm Tymbark i Electrolux, sponsorów Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej zawody to największe tego typu rozgrywki w Europie.


Turniej daje szansę na spełnianie dziecięcych marzeń. Dla wielu z uczestników jednym z nich jest możliwość zagrania na murawie stadionu PGE Narodowego. Taką okazję będą miały drużyny, które dojdą do Wielkiego Finału, który odbędzie się już 2 maja i transmitowany będzie na żywo w otwartych kanałach telewizji Polsat.


Nie czekaj i już dziś daj swojemu dziecku szansę poczuć się jak Lewandowski i spółka! Szczegóły dotyczące konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz galerie z najciekawszymi zgłoszeniami znajdują się na stronie: konkurs.zpodworkanastadion.pl


Agata Lewandowska

arskom.pl


badz_jak_twoj_pilkarski_idol.jpg
infografika_jak_sie_zglosic2.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty