Strona główna > Aktualności
PP: Karne w Krakowie
26.09.2018 06:30 -

We wtorek odbyło się 9 meczów 1/32 finału Pucharu Polski. Spośród zespołów ekstraklasy odpadła Wisła Kraków, która uległa Lehii Gdańsk w rzutach karnych.

więcej »
Grają o Puchar Polski
25.09.2018 09:50 -

Od wtorku do czwartku odbędą się mecze 1/32 finału Pucharu Polski. Na tym etapie Małopolska ma 7 przedstawicieli: Wisła i Cracovia, Sandecja, Bruk-Bet Termalica, Puszcza i Garbarnia oraz GKS Drwinia.

więcej »
Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku: Zapisy do XIX edycji turnieju przedłużone do 7 października
25.09.2018 07:34 -
więcej »
Modric najlepszym piłkarzem świata
24.09.2018 22:22 -

W Londynie odbyła się gala The Best FIFA Football Awards. Najlepszym piłkarzem świata został wybrany Chorwat Luka Modric.

więcej »
Ekstraklasa (9): Jagiellonia liderem
24.09.2018 20:00 -
więcej »
MŚ siatkarzy: Zagramy z Włochami i Serbią
24.09.2018 12:34 -

W Turynie odbyło się losowanie sześciu najlepszych drużyn Mistrzostw Świata siatkarzy do dwóch grup trzeciej rundy turnieju.

więcej »
Kasperczyk tuż za podium w Rajdzie Polski
24.09.2018 06:58 -
więcej »
Li Qian mistrzynią Europy
23.09.2018 23:49 -

Reprezentantka Polski Li Qian została w hiszpańskim Alicante mistrzynią Europy w tenisie stołowym. W finale singla wygrała z Ukrainką Margarytą Pesocką 4:2 (8:11, 10:12, 11:6, 11:6, 11:2, 11:2). Brązowy medal zdobyła Katarzyna Grzybowska-Franc.

więcej »
MŚ siatkarzy: Biało-czerwoni w szóstce
23.09.2018 23:18 -

Reprezentacja Polski siatkarzy pokonała w Warnie Serbię 3:0 i awansowała do finałowej szóstki mistrzostw świata. To setne zwycięstwo biało-czerwonych w historii MŚ.

więcej »
Żyła i Kubacki na podium w Rumunii
23.09.2018 19:14 -

W rumuńskiej miejscowości Rasnov odbyły się dwa konkursy skoków narciarskich w cyklu FIS Grand Prix. W obu triumfował Niemiec Karl Geiger, a na podium znaleźli się Piotr Żyła i Dawid Kubacki.