Strona główna > PULS DNIA
CZARNA LISTA RYSZARDA NIEMCA 2018: Połowa miejsc dla tych, którzy doprowadzili Wisłę na skraj upadku
12.01.2019 20:49 - Ryszard Niemiec

LEKCJA GIMNASTYKI (484)

45. CZARNA LISTA SPORTU POLSKIEGO (2018)

więcej »
Jakub Błaszczykowski na treningu Wisły (FOTO)
09.01.2019 23:00 -

Dziś w Myślenicach odbył się pierwszy w tym roku trening piłkarzy Wisły Kraków. Wziął w nim udział 105-krotny reprezentant Polski Jakub Błaszczykowski, który ostatnio trenował w zespołem Białej Gwiazdy w 2007 r., zanim przeszedł do Borussii Dortmund.

więcej »
Kobayashi do historii, Kubacki na podium i tuż za
06.01.2019 21:59 -

22-letni Japończyk Ryoyu Kobayashi wygrał wszystkie cztery konkursy 67. Turnieju Czterech Skoczni, kopiując wyczyn,którego dokonało do tej pory dwóch sportowców: Niemiec Sven Hannawald (2002) i Kamil Stoch (2018). W dzisiejszych, ostatnich, zawodach drugi był Dawid Kubacki, zajmując w łącznej klasyfikacji czwarte miejsce.

więcej »
Bartosz Kurek najlepszym sportowcem Polski 2018
05.01.2019 23:32 -

Triumfatorem 84. Plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski w 2018 roku został Bartosz Kurek. Drugie miejsce zajął Kamil Stoch, a trzecie Michał Kubiak.

więcej »
Dawid Kubacki na podium w Ga-Pa
01.01.2019 16:48 -

Dawid Kubacki po raz pierwszy w tym sezonie stanął na podium PŚ w skokach narciarskich, zajmując w drugim konkursie 67. Turnieju Czterech Skoczni, w Garmisch-Partenkirchen, trzecie miejsce. Triumfował Japończyk Ryoyu Kobayashi, to jego 6. zwycięstwo w tej edycji pucharowej.

22.12.2018 23:00 -

W 20. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia odniosła czwarte kolejne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Zagłębie Lubin 2-1. Pasy udają się na przerwę zimową na 9. miejscu, zaledwie 2 punkty za krakowską Wisłą.

więcej »
Porażka Białej Gwiazdy na koniec roku
21.12.2018 22:41 -

W 20. kolejce piłkarskiej ekstraklasy, na koniec roku, Wisła Kraków przegrała z Lechem Poznań 0-1. Mecz oglądało ponad 22 tysiące kibiców, obecni byli potencjalni nowi właściciele Białej Gwiazdy.

więcej »
Pasy w pogoni za ósemką
16.12.2018 18:38 -

W 19. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Cracovia odniosła trzecie kolejne zwycięstwo, tym razem nad Pogonią Szczecin 2-1. Pasy przybliżyły się do pierwszej ósemki. Oba gole zdobyli zawodnicy rezerwowi.

więcej »
Wiślacy wygrywają i oczekują na dobre wieści
14.12.2018 21:13 -

Piłkarze krakowskiej Wisły, mimo dramatycznej sytuacji klubu, grają i wygrywają. W 19. kolejce ekstraklasy pokonali w Płocku swą imienniczkę 2-1 i oczekują na dobre wieści w sprawie dalszych losów Białej Gwiazdy.