Strona główna > PULS DNIA
Biało-czerwoni w finałach EURO (FOTO)
13.10.2019 23:07 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała na PGE Narodowym w Warszawie Macedonię Północną 2-0 i zapewniła sobie awans do finałów UEFA EURO 2020.

więcej »
PŚ siatkarzy: Brazylia mocniejsza
13.10.2019 11:51 -

Polscy siatkarze doznali drugiej porażki podczas Pucharu Świata w Japonii. Biało-czerwoni ulegli liderującej Brazylii 2-3.

10.10.2019 23:56 -

Ryga łatwo zdobyta. Piłkarska reprezentacja Polski pokonała w eliminacjach ME Łotwę 3-0, a hat-trick zanotował Robert Lewandowski.

07.10.2019 10:16 -

Cracovia nie wykorzystała już drugiej szansy, by zostać liderem piłkarskiej ekstraklasy. Niedawno w meczu z Legią, a w niedzielę w spotkaniu z Górnikiem Zabrze, zremisowanym 1-1.

więcej »
Srebro w sztafecie i brąz Lewandowskiego
06.10.2019 22:43 -

Reprezentacja Polski zdobyła na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Doha (Katar) sześć medali (1-2-3). Ostatnie dwa wywalczyli dziś Marcin Lewandowski w biegu na 1500 m (brąz) i sztafeta pań 4x400 m (srebro).

więcej »
Paweł Fajdek po raz czwarty mistrzem świata
02.10.2019 22:15 -

Mamy złoto na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Doha (Katar). Paweł Fajdek po raz czwarty z rzędu został mistrzem świata w rzucie młotem!

więcej »
Piotr Lisek z brązowym medalem
01.10.2019 22:25 -

Piotr Lisek zdobył brązowy medal w skoku o tyczce podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Doha (Katar). Uzyskał 5.87, ale wyżej - 5.97 - skoczyli Amerykanin Sam Kendricks i Szwed Armand Duplantis.