Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ligi młodzieżowe > Wiadokosci ligi młodzieżowe
LIGA MŁODZICZEK: TERMINARZ, WYNIKI, TABELA2009-11-15 17:41:00 Pawlo

 

 


GRUPA I, RUNDA I

 

1. MKS V LO I Rzeszów 9 18 18-2
2. Nowa Dęba I
9 17 17-3
3. Wisłoka 9 14 11-8
4. Gimnazjum nr 1 Polonia
9 14 11-10
5. Trójka
9 13 11-11
6. Stal Mielec
9 13 8-11
7. Nowa Dęba II 9 10 3-1
8. MKS V LO II Rzeszów 9 9 0-18

 

1. kolejka - 11 października 2009

MKS V LO I Rzeszów - KS Wisłoka Dębica 2-0 (25-13, 25-14)


MKS V LO II Rzeszów - KPSK Stal Mielec 0-2 (9-25, 19-25)


MKS V LO II Rzeszów - KS Wisłoka Dębica 0-2 (11-25, 21-25)


MKS V LO I Rzeszów - KPSK Stal Mielec 2-0 (25-14, 25-9)


UKS Trójka Leżajsk - KPS Nowa Dęba I 0-2 (17-25, 23-25)


UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - KPS Nowa Dęba II 2-1 (25-22, 23-25, 15-9)


UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - KPS Nowa Dęba I 0-2 (9-25, 16-25)


UKS Trójka Leżajsk - KPS Nowa Dęba II     2-0 (25-11, 25-10)

2. Kolejka - 25 października 2009


MKS V LO II Rzeszów - UKS Trójka Leżajsk 0-2 (16-25, 11-25)


MKS V LO I Rzeszów - UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-0 (27-25, 25-20)


MKS V LO I Rzeszów - UKS Trójka Leżajsk 2-1 (25-19, 20-25, 15-6)


MKS V LO II Rzeszów - UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 0-2 (6-25, 11-25)


KPSK Stal Mielec - KPS Nowa Dęba I 0-2 (0-0, 0-0)


KS Wisłoka Dębica - KPS Nowa Dęba II 2-0 (25-15, 25-18)


KS Wisłoka Dębica - KPS Nowa Dęba I 0-2 (14-25, 25-27)


KPSK Stal Mielec - KPS Nowa Dęba 2-0 (0-0,0-0)

3. kolejka - 8 listopada 2009

UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - KS Wisłoka Dębica 2-1 (17-25, 25-21, 15-12)


UKS Trójka Leżajsk - KPSK Stal Mielec 1-2 (25-11, 23-25, 8-15)


UKS Trójka Leżajsk - KS Wisłoka Dębica     0-2 (25-27, 12-25)


UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - KPSK Stal Mielec 2-0 (25-20, 25-17)


KPS Nowa Dęba II - MKS V LO II Rzeszów 2-0 (25-7, 25-17)


KPS Nowa Dęba I - MKS V LO I Rzeszów 1-2 (12-25, 25-23, 15-17)


KPS Nowa Dęba I - MKS V LO II Rzeszów 2-0 (25-9, 25-7)


KPS Nowa Dęba II - MKS V LO I Rzeszów 0-2 (15-25, 17-25)

4. kolejka - 15 listopada 2009

MKS V L.O. Rzeszów II – MKS V L.O. Rzeszów I 0-2 (15-25, 5-25)


KPS Nowa Dęba I – KPS Nowa Dęba II 2-0 (25-17, 25-18)


KS Wisłoka – KPSK Stal Mielec 2-0 (25-15, 25-17)


UKS Trójka Leżajsk – UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-1 (25-11, 23-25, 15-9)

 

5. kolejka - 29 listopada 2009

 

KS Wisłoka Dębica - MKS V LO I Rzeszów 0-2 (15-25, 27-29)


KPSK Stal Mielec - MKS V LO II Rzeszów 2-0 (25-12 25-9)


KPSK Stal Mielec - MKS V LO I Rzeszów 0-2 (21-25, 14-25)


KS Wisłoka Dębica  MKS V LO II Rzeszów 2-0 (25-6, 25-6)


KPS Nowa Dęba I - UKS Trójka Leżajsk 2-1 (25-15, 19-25, 15-8)


KPS Nowa Dęba II - UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 0-2 16-25, 12-25


KPS Nowa Dęba II  UKS Trójka Leżajsk 0-2 (19-25, 21-25)


KPS Nowa Dęba I - UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-0 (25-15, 25-16)

 

6. kolejka - 12 grudnia 2009

KPS Nowa Dęba II - KPSK Stal Mielec 0-2 (6-25, 21-25)


KPS Nowa Dęba I - KS Wisłoka Dębica 2-0 (25-6, 25-9)


KPS Nowa Dęba I - KPSK Stal Mielec 2-0 (25-20, 25-18)


KPS Nowa Dęba II - KS Wisłoka Dębica 0-2 (9-25, 5-25)

 

UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - MKS V LO II Rzeszów 2-0 (25-8, 25-12)

UKS Trójka Leżajsk - MKS V LO I Rzeszów 0-2 (22-25, 11-25)

UKS Trójka Leżajsk - MKS V LO II Rzeszów 2-0 (25-8, 25-4)

UKS I Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - MKS V LO I Rzeszów 0-2 (15-25, 15-25)

 

 

 

GRUPA II, RUNDA I

 

1. UKS MOSiR Jasło 9 18 18-2
2. MKS I Łańcut
9 16 15-5
3. Karpaty MOSiR I Krosno 9 15 15-9
4. UKS TKKF Orlik Rzeszów 9 15 13-8
5. MKS II Łańcut 9 12 9-13
6. UKS Gimnazjum Dębowiec 9 12 7-14
7. MUKS Olimp Czudec 9 11 6-15
8. Karpaty MOSiR II Krosno 9 9 1-18

1. kolejka - 18 października 2009

MKS I Łańcut - UKS Gimnazjum Dębowiec 2-0 (25-16, 25-15)


MKS II Łańcut - UKS MOSiR Jasło 0-2 (14-25, 22-25)


MKS II Łańcut - UKS Gimnazjum Dębowiec 1-2 (25-14, 18-25, 11-15)


MKS I Łańcut - UKS MOSiR Jasło 1-2 (21-25, 25-19, 13-15)

2. kolejka - 11 października 2009

MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR I Krosno 0-2 (13-25, 12-25)


UKS TKKF Orlik Rzeszów - Karpaty MOSiR II Krosno 2-0 (25-16, 25-14)


UKS TKKF Orlik Rzeszów - Karpaty MOSiR I Krosno 2-1 (25-10, 20-25, 15-13)


MUKS Olimp Czudec - Karpaty MOSiR II Krosno 2-1 (23-25, 25-18, 15-3)

3. kolejka - 16 października 2009


MKS II Łańcut - MUKS Olimp Czudec 2-1 (24-26, 25-14, 15-8)


MKS I Łańcut - UKS TKKF Orlik Rzeszów 2-0 (25-18, 25-13)

 

MKS I Łańcut - MUKS Olimp Czudec 2-0 (25-23, 25-16)


MKS II Łańcut - UKS TKKF Orlik Rzeszów 1-2 (18-25, 25-23, 12-15)

4. kolejka - 25 października 2009


UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR I Krosno 2-1 (20-25, 25-11, 15-13)


UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR II Krosno 2-0 (25-17, 25-15


UKS Gimnazjum Dębowiec - Karpaty MOSiR I Krosno 1-2 (25-19, 19-25, 12-15)


UKS MOSiR Jasło - Karpaty MOSiR II Krosno 2-0 (25-5, 25-7)

5. kolejka - 8 listopada 2009


UKS TKKF Orlik Rzeszów - UKS Gimnazjum Dębowiec 2-0 (25-7, 25-16)


MUKS Olimp Czudec - UKS MOSiR Jasło 0-2 (12-25, 12-25)


MUKS Olimp Czudec - UKS Gimnazjum Dębowiec 1-2 (25-23, 24-26, 6-15)


UKS TKKF Orlik Rzeszów - UKS MOSiR Jasło 0-2 (17-25, 14-25)


Karpaty MOSiR II Krosno - MKS II Łańcut 0-2 (11-25, 13-25)


Karpaty MOSiR I Krosno - MKS I Łańcut 1-2 (25-27, 25-14, 11-15)


Karpaty MOSiR I Krosno - MKS II Łańcut 2-1 (21-25, 25-13, 15-8)


Karpaty MOSiR II Krosno - MKS I Łańcut 0-2 (13-25, 23-25)

6. kolejka - 13, 15 listopada 2009


UKS Gimnazjum Dębowiec - UKS MOSiR Jasło 0-2 (21-25, 18-25)


Karpaty MOSiR I Krosno - Karpaty MOSiR II Krosno 2-0 (25-8, 25-3)


MUKS Olimp Czudec - UKS TKKF Orlik Rzeszów 0-2 (21-25, 12-25)


MKS II Łańcut - MKS I Łańcut 0-2 (14-25, 23-25)

 

 


Pawlo


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty