Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ligi młodzieżowe > Wiadokosci ligi młodzieżowe
LIGA JUNIORÓW2009-11-13 23:36:00



GRUPA 1


Tabela:

1. Resovia II
10 20 30-4
2. Feniks 10 18 27-11
3. Orkan 10 15 19-19
4. Stal M.
10 13 14-26
5. MKS Łańcut
10 12 13-26
6. Bartosze 10 12 11-28

1. kolejka - 28 września 2009

AKS Resovia II Rzeszów - MKPS Stal Mielec 3-0 (25-20, 25-22, 25-15)
TSSPS Bartosze Tarnobrzeg - LTS Feniks Leżajsk     0-3 (14-25,22-25,23-25)
MKS Łańcut - AKS Orkan Nisko  0-3 (26-28, 19-25, 23-25)

2. kolejka - 4 października 2009

MKPS Stal Mielec -TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 3-2 (24-26, 27-29, 25-23, 26-24, 15-13)
MKS Łańcut - AKS Resovia II Rzeszów 0-3 (27-29, 17-25, 16-25)
LTS Feniks Leżajsk - AKS Orkan Nisko 3-0 (25-23, 25-22, 25-21)

3. kolejka - 11 października 2009

LTS Feniks Leżajsk  MKS Łańcut 3-2 (25-18, 21-25, 25-18, 17-25, 15-9)
TSSPS Bartosze Tarnobrzeg - AKS Resovia II Rzeszów 0-3 (15-25, 19-25, 14-25)
AKS Orkan Nisko - MKPS Stal Mielec 2-3 (21-25, 25-20, 24-26, 25-15, 11-15)

4. kolejka - 18 października 2009

MKS Łańcut - TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 2-3 (20-25, 25-21, 24-26, 15-25, 13-15)
MKPS Stal Mielec - LTS Feniks Leżajsk 0-3 (20-25, 22-25, 19-25)

AKS Orkan Nisko - AKS Resovia II Rzeszów

5. kolejka - 25 października 2009

AKS Resovia II Rzeszów - LTS Feniks Leżajsk 3-1 (23-25, 25-20, 25-14, 25-20)
MKS Łańcut  MKPS Stal Mielec 3-1 (25-17, 25-21, 25-27, 25-18)
AKS Orkan Nisko - TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 3-0 (25-15, 25-20, 25-20)

6. kolejka - 15 listopada 2009

MKPS Stal Mielec - AKS Resovia II Rzeszów 1-3 (16-25, 17-25, 27-25, 20-25)

LTS Feniks Leżajsk - TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 3-1 (22-25, 25-15, 25-17, 25-19)

AKS Orkan Nisko - MKS Łańcut 3-2 (19-25, 25-19, 21-25, 25-20, 15-8)

7. kolejka - 22 listopada 2009

TSSPS Bartosze Tarnobrzeg - MKPS Stal Mielec 3-2 (19-25, 24-26, 25-23, 25-20, 15-12)
AKS Resovia II Rzeszów - MKS Łańcut 3-0 (25-18, 25-20, 25-18)

AKS Orkan Nisko - LTS Feniks Leżajsk 2-3 (25-23, 14-25, 26-24, 23-25, 8-15)

 

8. kolejka - 29 listopada 2009

MKS Łańcut - LTS Feniks Leżajsk 0-3 (22-25, 22-25, 22-25)
AKS Resovia II Rzeszów - TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 3-0 (25-16, 25-12, 25-12)
MKPS Stal Mielec - AKS Orkan Nisko 1-3 (16-25, 25-14, 20-25, 23-25)

 

9. kolejka - 6 grudnia 2009

TSSPS Bartosze Tarnobrzeg - MKS Łańcut 1-3 (22-25, 23-25, 25-17, 17-25)
LTS Feniks Leżajsk - MKPS Stal Mielec 3-0 (25-16, 25-18, 25-17)

 

10. kolejka - 13 grudnia

LTS Feniks Leżajsk - AKS Resovia II Rzeszów 2-3 (25-23, 32-30, 14-25, 24-26, 10-15)
MKPS Stal Mielec - MKS Łańcut 3-1 (25-15, 25-19, 30-32,25-16)
TSSPS Bartosze Tarnobrzeg - AKS Orkan Nisko 1-3 (25-16, 18-25, 21-25, 17-25)


GRUPA 2


Tabela:

1. Resovia I 10 20 30-3
2. Sokół 10 17 22-11
3. Karpaty 10 16 19-18
4. Błękitni 10 15 19-17
5. Mansard 10 12 13-25
6. San 10 10 1-30

1. kolejka – 28 października 2009

UKS San Lesko - AKS Resovia I Rzeszów  0-3 (14-25, 21-25, 17-25)
UKS Sokół Strzyżów - TSV Mansard Sanok 3-1 (25-17, 25-20, 17-25, 25-17)
KS Błękitni Ropczyce - Karpaty MOSiR Krosno 1-3 (22-25, 23-25, 25-21, 26-28)

2. kolejka – 4 października 2009

AKS Resovia I Rzeszów - UKS Sokół Strzyżów 3-0 (25-14, 25-17, 25-19)
UKS San Lesko - KS Błękitni Ropczyce 0-3 (20-25, 14-25, 14-25)
TSV Mansard Sanok - Karpaty MOSiR Krosno 2-3 (17-25, 25-19, 25-22, 24-26, 14-16)

3. kolejka – 11 października 2009

TSV Mansard Sanok -KS Błękitni Ropczyce 2-3 (22-25, 25-18, 25-16, 21-25, 8-15)
UKS Sokół Strzyżów - UKS San Lesko 3-0 (25-18, 25-19, 25-16)
Karpaty MOSiR Krosno - AKS Resovia I Rzeszów 0-3 (17-25, 16-25, 23-25)

4. kolejka – 18 października 2009

KS Błękitni Ropczyce -UKS Sokół Strzyżów 3-0 (25-19, 27-25, 25-23)
AKS Resovia I Rzeszów - TSV Mansard Sanok 3-0 (25-20, 25-21, 25-9)
Karpaty MOSiR Krosno  -UKS San Lesko 3-0 (25-20, 25-23, 25-21)

5. kolejka – 25 października 2009

UKS San Lesko - TSV Mansard Sanok 1-3 (28-26, 16-25, 15-25, 18-25)
KS Błękitni Ropczyce - AKS Resovia I Rzeszów 1-3 (19-25, 18-25, 26-24, 18-25)
Karpaty MOSiR Krosno -UKS Sokół Strzyżów 1-3 (25-23, 21-25, 16-25, 24-26)

6. kolejka – 15 listopada 2009

AKS Resovia I Rzeszów - UKS San Lesko 3-0 (25-8, 25-19, 25-17)

TSV Mansard Sanok - UKS Sokół Strzyżów 0-3 (19-25, 15-25, 18-25)

Karpaty MOSiR Krosno - KS Błękitni Ropczyce 3-2 (25-21, 25-19, 23-25, 20-25, 15-10)

7. kolejka – 22 listopada 2009

UKS Sokół Strzyżów - AKS Resovia I Rzeszów 1-3 (20-25, 25-20, 18-25, 16-25)
KS Błękitni Ropczyce - UKS San Lesko 3-0 (25-13, 25-17, 25-8)
Karpaty MOSiR Krosno - TSV Mansard Sanok 3-1 (25-21, 22-25, 25-11, 25-23)

 

8. kolejka - 29 listopada 2009

KS Błękitni Ropczyce - TSV Mansard Sanok 3-0 (25-18, 25-21, 25-18)
UKS San Lesko - UKS Sokół Strzyżów 0-3 (15-25, 10-25, 14-25)
AKS Resovia I Rzeszów - Karpaty MOSiR Krosno 3-0 (25-13, 25-21, 25-18)

 

9. kolejka - 6 grudnia 2009

UKS Sokół Strzyżów - KS Błękitni Ropczyce 3-0 (25-23, 25-18, 25-18)
TSV Mansard Sanok - AKS Resovia I Rzeszów 1-3 (14-25, 23-25, 25-18, 19-25)
UKS San Lesko - Karpaty MOSiR Krosno 0-3 (15-25, 27-29, 19-25)

 

10. kolejka - 13 grudnia 2009

TSV Mansard Sanok - UKS San Lesko 3-0 (25-12, 25-18, 26-24)
AKS Resovia I Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce 3-0 (25-17, 25-17, 25-15)
UKS Sokół Strzyżów - Karpaty MOSiR Krosno 3-0 (25-23, 25-21, 25-19)





REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty