Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ligi młodzieżowe > Wiadokosci ligi młodzieżowe
LIGA KADETÓW: TERMINARZ, WYNIKI, TABELA2009-11-14 13:49:00 TC

FINAŁ

 

MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1. Resovia Rzeszów I
3 6 9-0
2. Resovia Rzeszów II
3 5 6-3
3. MOSiR Jasło
3 4 3-8
4. Mansard Sanok
3 3 2-9

 

Resovia Rzeszów I - Resovia Rzeszów II 3-0 (25-20, 25-20, 25-13)

 

Mansard Sanok - MOSiR Jasło 2-3 (25-22, 27-29, 25-22, 24-26, 9-15)

 

Resovia Rzeszów II - Mansard Sanok 3-0 (25-17, 25-7, 25-23)

 

MOSiR Jasło - Resovia Rzeszów II 0-3 (20-25, 21-25, 18-25)

 

Resovia Rzeszów I - Mansard Sanok 3-0 (25-16, 25-9, 25-22)

 

Resovia Rzeszów I - MOSiR Jasło 3-0 (25-17, 25-17, 25-23)

 

GRUPA A

 

MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1. Resovia Rzeszów I 10 20 30-1
2. Resovia Rzeszów II 10 17 23-13
3. Mansard Sanok 10 16 21-16
4. Feniks Leżajsk 10 15 17-16
5. MOSiR Jasło 10 12 9-24
6. Dwójka Kuźnia Stalowa Wola 10 10 0-30

 

RUNDA I

1. kolejka - 21 listopada 2009

Resovia Rzeszów I - Dwójka Kuźnia Stalowa Wola 3-0 (25-16, 25-11, 25-10)

 

Resovia Rzeszów II - Feniks Leżajsk 3-0 (25-18, 25-15, 25-15)

 

Mansard Sanok - MOSiR Jasło 3-0 (25-16, 25-20, 25-16)

2. kolejka - 28 listopada

Dwójka Kuźnia Stalowa Wola - Resovia Rzeszów II 0-3 (10-25, 17-25, 11-25)

 

Mansard Sanok - Resovia Rzeszów I 1-3 (18-25, 25-20, 18-25, 13-25)

 

Feniks Leżajsk - MOSiR Jasło 3-1 (25-14, 25-12, 23-25, 25-18)

3. kolejka - 5 grudnia

Feniks Leżajsk - Mansard Sanok 3-0 (25-14, 25-21, 25-22)

 

Resovia Rzeszów II - Resovia Rzeszów I 0-3 (19-25, 16-25, 15-25)

 

MOSiR Jasło - Dwójka Kuźnia Stalowa Wola 3-0 (25-21, 25-12, 25-21)

4. kolejka - 12 grudnia

Mansard Sanok - Resovia Rzeszów II 2-3 (25-20, 25-20, 20-25, 15-25, 8-15)

 

Dwójka Kuźnia Stalowa Wola - Feniks Leżajsk 0-3 (25-21, 25-12, 25-21)

 

Resovia Rzeszów I - MOSiR Jasło 3-0 (25-13, 25-13, 25-16)

5. kolejka - 19 grudnia

Resovia Rzeszów I - Feniks Leżajsk 3-0 (25-15, 25-15, 25-17)

 

Mansard Sanok - Dwójka Kuźnia Stalowa Wola 3-0 (25-10, 25-8, 25-0)

 

MOSiR Jasło - Resovia Rzeszów II 1-3 (29-27, 14-25, 20-25, 16-25)


RUNDA II

6. kolejka - 9 stycznia 2010

Dwójka Kuźnia Stalowa Wola - Resovia Rzeszów I 0-3 (10-25, 14-25, 16-25)

 

Feniks Leżajsk - Resovia Rzeszów II 1-3 (21-25, 25-21, 21-25, 17-25)

 

MOSiR Jasło - Mansard Sanok 1-3 (25-23, 13-25, 20-25, 22-25)

7. kolejka - 16 stycznia

Resovia Rzeszów II - Dwójka Kuźnia Stalowa Wola 3-0 (25-1, 25-17, 25-13)

 

Resovia Rzeszów I - Mansard Sanok 3-0 (25-19, 25-20, 25-15)

 

MOSiR Jasło - Feniks Leżajsk 0-3 (17-25, 17-25, 16-25)

8. kolejka - 23 stycznia

Mansard Sanok - Feniks Leżajsk 3-1 (18-25, 25-23, 25-22, 25-22)

 

Resovia Rzeszów I - Resovia Rzeszów II 3-0 (25-16, 25-16, 25-15)

 

Dwójka Kuźnia Stalowa Wola - MOSiR Jasło 0-3 (20-25, 23-25, 18-25)

9. kolejka - 30 stycznia

Resovia Rzeszów II - Mansard Sanok 2-3 (25-21, 25-18, 14-25, 12-25, 12-15)

 

Feniks Leżajsk - Dwójka Kuźnia Stalowa Wola 3-0 (25-17, 25-9, 25-10)

 

MOSiR Jasło - Resovia Rzeszów I 0-3 (17-25, 20-25, 14-25)

10. kolejka - 6 lutego

Feniks Leżajsk - Resovia Rzeszów I 0-3 (25-27, 26-28, 21-25)

 

Dwójka Kuźnia Stalowa Wola - Mansard Sanok 0-3 (11-25, 17-25, 13-25)

 

Resovia Rzeszów II - MOSiR Jasło 3-0 (25-16, 25-17, 25-23)

 

 

GRUPA B, RUNDA I


MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1. Orkan Nisko
12 23 23-4
2. Karpaty Krosno
12 21 19-9
3. Sokół Strzyżów
12 19 16-13
4. Anilana Rakszawa
12 17 12-15
5. Błękitni Ropczyce
12 17 13-15
6. Bartosze Tarnobrzeg
12 17 11-17
7. Gimnazjum Dębowiec 12 12 3-24

1. kolejka - 5 grudnia 2009

STRZYŻÓW:

Sokół Strzyżów - Gimnazjum Dębowiec 2-0 (25-15, 30-28)

 

Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno 1-2 (24-26, 27-25, 9-15)

 

Błękitni Ropczyce - Gimnazjum Dębowiec 2-1 (23-25, 25-15, 15-12)

 

Sokół Strzyżów - Karpaty Krosno 2-1 (20-25, 25-14, 15-12)

TARNOBRZEG:

Bartosze Tarnobrzeg - Orkan Nisko 0-2 (20-25, 14-25)

 

Orkan Nisko - Anilana Rakszawa 2-0 (25-22, 25-14)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Anilana Rakszawa 2-0 (25-19, 25-20)

2. kolejka - 19 grudnia

ROPCZYCE:

Błękitni Ropczyce - Bartosze Tarnobrzeg 1-2 (28-26, 17-25, 18-20)

 

Sokół Strzyżów - Orkan Nisko 0-2 (21-25, 12-25)

 

Sokół Strzyżów - Bartosze Tarnobrzeg 1-2 (31-33, 25-21, 14-16)

 

Błękitni Ropczyce - Orkan Nisko 0-2 (16-25, 16-25)

RAKSZAWA:

Anilana Rakszawa - Gimnazjum Dębowiec 2-0 (25-17, 25-11)

 

Gimnazjum Dębowiec - Karpaty Krosno 0-2 (15-25, 19-25)

 

Anilana Rakszawa - Karpaty Krosno 0-2 (18-25, 14-25)

3. kolejka - 16 stycznia 2010

NISKO:

Orkan Nisko - Karpaty Krosno 2-0 (25-17, 25-21)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Gimnazjum Dębowiec 2-1 (25-14, 19-25, 17-15)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 1-2 (25-22, 22-25, 10-15)

 

Orkan Nisko - Gimnazjum Dębowiec 2-0 (25-17, 25-12)

ROPCZYCE:

Błękitni Ropczyce - Sokół Strzyżów 2-0 (25-17, 26-24)

 

Sokół Strzyżów - Anilana Rakszawa 2-0 (25-22, 25-23)

 

Błękitni Ropczyce - Anilana Rakszawa 2-0 (25-11, 25-14)

4. kolejka - 30 stycznia

KROSNO:

Karpaty Krosno - Sokół Strzyżów 2-0 (25-11, 25-11)

 

Gimnazjum Dębowiec - Błękitni Ropczyce 0-2 (19-25, 22-25)

 

Gimnazjum Dębowiec - Sokół Strzyżów 0-2 (16-25, 19-25)

 

Karpaty Krosno - Błękitni Ropczyce 2-0 (25-23, 25-16)

NISKO:

Orkan Nisko - Bartosze Tarnobrzeg 2-0 (25-19, 25-20)

 

Bartosze Tarnobrzeg - Anilana Rakszawa 0-2 (12-25, 24-26)

 

Orkan Nisko - Anilana Rakszawa 2-1 (25-18, 22-25, 15-7)

5. kolejka - 13 lutego

TARNOBRZEG:

Bartosze Tarnobrzeg - Błękitni Ropczyce 0-2

 

Orkan Nisko - Sokół Strzyżów 1-2

 

Orkan Nisko - Błękitni Ropczyce 2-0

 

Bartosze Tarnobrzeg - Sokół Strzyżów 0-2

KROSNO:

Karpaty Krosno - Gimnazjum Dębowiec 2-0 (25-17, 25-23)

 

Gimnazjum Dębowiec - Anilana Rakszawa 0-2 (21-25, 19-25)

 

Karpaty Krosno - Anilana Rakszawa 2-1 (29-27, 23-25, 15-10)

6. kolejka - 6 marca

RAKSZAWA:

Anilana Rakszawa - Błękitni Ropczyce 2-0 (25-23, 25-17)

 

Błękitni Ropczyce - Sokół Strzyżów 1-2 (25-16, 19-25, 9-15)

 

Anilana Rakszawa - Sokół Strzyżów 2-1 (23-25, 25-22, 15-7)

DĘBOWIEC:

Gimnazjum Dębowiec - Bartosze Tarnobrzeg 0-2 (21-25, 17-25)

 

Karpaty Krosno - Orkan Nisko 0-2 (18-25, 26-28)

 

Karpaty Krosno - Bartosze Tarnobrzeg 2-0 (25-15, 25-10)

 

Gimnazjum Dębowiec - Orkan Nisko 1-2 (25-20, 10-25, 13-25)


TC


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty