Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Siatkówka > Ligi młodzieżowe > Wiadokosci ligi młodzieżowe
LIGA KADETEK: TERMINARZ, WYNIKI, TABELA2009-11-14 13:50:00 TC

GRUPA A

 

MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1. V LO Rzeszów I 10 20 30-0
2. I LO Łańcut I 10
17
21-11
3. Olimp Czudec 10 16 20-16
4. PBS Bank Sanoczanka Sanok
10 13 11-26
5. KPSK Stal Mielec
10 12 12-27
6. KPS Nowa Dęba 10 12 11-25

 

RUNDA I

1. kolejka - 21 listopada 2009

KPSK Stal Mielec - KPS Nowa Dęba 3-1 (25-22, 25-14, 21-25, 25-20)

 

V LO Rzeszów I - Olimp Czudec 3-0 (25-14, 25-11, 25-8)

 

PBS Bank Sanoczanka Sanok - I LO Łańcut I 0-3 (20-25, 18-25, 17-25)

2. kolejka - 28 listopada

KPS Nowa Dęba - V LO Rzeszów I 0-3 (8-25, 13-25, 9-25)

 

KPSK Stal Mielec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 2-3 (13-25, 25-16, 22-25, 25-10, 12-15)

 

Olimp Czudec - I LO Łańcut I 3-0 (25-22, 25-21, 25-13)

3. kolejka - 5 grudnia

Olimp Czudec - PBS Bank Sanoczanka Sanok 2-3 (25-14, 25-27, 22-25, 25-15, 10-15)

 

V LO Rzeszów I - KPSK Stal Mielec 3-0 (25-10, 25-21, 25-16)

 

I LO Łańcut I - KPS Nowa Dęba 3-0 (25-19, 26-24, 25-15)

4. kolejka - 12 grudnia

PBS Bank Sanoczanka Sanok - V LO Rzeszów I 0-3 (18-25, 12-25, 14-25)

 

KPS Nowa Dęba - Olimp Czudec 1-3 (15-25, 25-23, 17-25, 15-25)

 

I LO Łańcut I - KPSK Stal Mielec 3-0 (25-13, 25-16, 25-19)

5. kolejka - 19 grudnia

KPSK Stal Mielec - Olimp Czudec 0-3 (15-25, 21-25, 17-25)

 

PBS Bank Sanoczanka Sanok - KPS Nowa Dęba 0-3 (18-25, 20-25, 19-25)

 

I LO Łańcut I - V LO Rzeszów I 0-3 (16-25, 15-25, 17-25)

 

RUNDA II

6. kolejka - 9 stycznia 2010

KPS Nowa Dęba - KPSK Stal Mielec 2-3 (25-21, 25-15, 21-25, 24-26, 11-15)

 

Olimp Czudec - V LO Rzeszów I 0-3 (16-25, 11-25, 13-25)

 

I LO Łańcut I - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3-1 (23-25, 25-10, 25-6, 25-17)

7. kolejka - 16 stycznia

V LO Rzeszów I - KPS Nowa Dęba 3-0 (25-8, 25-18, 25-9)

 

PBS Bank Sanoczanka Sanok - KPSK Stal Mielec 3-1 (25-21, 20-25, 25-22, 25-23)

 

I LO Łańcut I - Olimp Czudec 3-0 (25-19, 27-25, 25-18)

8. kolejka - 23 stycznia

PBS Bank Sanoczanka Sanok - Olimp Czudec 0-3 (21-25, 20-25, 18-25)

 

KPSK Stal Mielec - V LO Rzeszów I 0-3 (15-25, 14-25, 16-25)

 

KPS Nowa Dęba - I LO Łańcut I 0-3 (15-25, 11-25, 17-25)

9. kolejka - 6 lutego

V LO Rzeszów I - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3-0 (25-9, 25-7, 25-11)

 

Olimp Czudec - KPS Nowa Dęba 3-1 (25-14, 19-25, 25-15, 25-17)

 

KPSK Stal Mielec - I LO Łańcut I 1-3 (20-25, 25-12, 13-25, 14-25)

10. kolejka - 13 lutego

Olimp Czudec - KPSK Stal Mielec 3-2 (25-19, 19-25, 25-19, 24-26, 15-12)

 

KPS Nowa Dęba - PBS Bank Sanoczanka Sanok 3-1 (23-25, 25-19, 25-11, 25-14)

 

V LO Rzeszów I - I LO Łańcut I 3-0 (25-15, 25-19, 25-17)

 

GRUPA B


MIEJSCE ZESPÓŁ MECZE PUNKTY SETY
1. Karpaty Krosno
20 38 36-7
2. Lubcza Racławówka
21 38 34-12
3. Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl
22 38 34-16
4. V LO Rzeszów II 21 34 29-19
5. Wisłoka Dębica
20 33 30-16
6. I LO Łańcut II 20 33 29-16
7. Vega Stalowa Wola
22 33 28-24
8. UMKS Dubiecko
22 30 18-31
9. Siarka Tarnobrzeg 22 29 18-32
10. Stal Nowa Dęba
20 26 12-30
11. San Jarosław
20 24 11-33
12. Kolbuszowianka Kolbuszowa
22 22 1-44

 

RUNDA I

1. kolejka - 21 listopada 2009

KROSNO:

Karpaty Krosno - San Jarosław 2-0 (25-16, 25-20)

 

Wisłoka Dębica - I LO Łańcut II 0-2 (18-25, 21-25)

 

Wisłoka Dębica - San Jarosław 2-0 (25-14, 25-12)

 

Karpaty Krosno - I LO Łańcut II 2-0 (25-15, 25-13)

STALOWA WOLA:

VEGA Stalowa Wola - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 1-2 (27-25, 18-25, 7-15)

 

Siarka Tarnobrzeg - UMKS Dubiecko 0-2 (15-25, 18-25)

 

Siarka Tarnobrzeg - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 0-2 (16-25, 22-25)

 

VEGA Stalowa Wola - UMKS Dubiecko 2-0 (25-13, 25-20)

KOLBUSZOWA:

Kolbuszowianka Kolbuszowa - V LO Rzeszów II 0-2 (19-25, 16-25)

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Lubcza Racławówka 0-2 (7-25, 14-25)

 

Stal Nowa Dęba nie przyjechała na turniej.

2. kolejka - 28 listopada

ŁAŃCUT:

I LO Łańcut II - Stal Nowa Dęba 2-0 (25-14, 25-17)

 

San Jarosław - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-17, 25-9)

 

San Jarosław - Stal Nowa Dęba 2-0 (25-21, 25-19)

 

I LO Łańcut II - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-7, 25-22)

RZESZÓW:

V LO Rzeszów II - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 0-2 (18-25, 16-25)

 

Lubcza Racławówka - UMKS Dubiecko 2-1 (22-25, 25-18, 15-13)

 

Lubcza Racławówka - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-0 (25-13, 25-19)

 

V LO Rzeszów II - UMKS Dubiecko 2-1 (22-25, 25-11, 15-9)

KROSNO:

Karpaty Krosno - VEGA Stalowa Wola 2-0 (25-15, 25-18)

 

Wisłoka Dębica - Siarka Tarnobrzeg 2-0 (25-14, 25-12)

 

Wisłoka Dębica - VEGA Stalowa Wola 1-2 (25-17, 20-25, 12-15)

 

Karpaty Krosno - Siarka Tarnobrzeg 2-0 (25-10, 25-18)

3. kolejka - 5 grudnia

PRZEMYŚL:

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - I LO Łańcut II 2-0 (25-15, 25-21)

 

UMKS Dubiecko - San Jarosław 2-0 (25-19, 25-18)

 

UMKS Dubiecko - I LO Łańcut II 0-2 (15-25, 24-26)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - San Jarosław 2-0 (25-13, 25-15)

TARNOBRZEG:

Siarka Tarnobrzeg - V LO Rzeszów II 0-2 (19-25, 18-25)

 

VEGA Stalowa Wola - Lubcza Racławówka 0-2 (20-25, 14-25)

 

VEGA Stalowa Wola - V LO Rzeszów II 1-2 (25-19, 23-25, 6-15)

 

Siarka Tarnobrzeg - Lubcza Racławówka 0-2 (11-25, 26-28)

KOLBUSZOWA:

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wisłoka Dębica 0-2 (22-25, 6-25)

 

Stal Nowa Dęba - Karpaty Krosno 0-2 (9-25, 14-25)

 

Stal Nowa Dęba - Wisłoka Dębica 0-2 (20-25, 16-25)

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Karpaty Krosno 0-2 (9-25, 16-25)

4. kolejka - 12 grudnia

JAROSŁAW:

San Jarosław - Siarka Tarnobrzeg 0-2 (19-25, 27-29)

 

I LO Łańcut II - VEGA Stalowa Wola 1-2 (16-25, 26-24, 13-15)

 

I LO Łańcut II - Siarka Tarnobrzeg 2-1 (25-14, 24-26, 15-12)

 

San Jarosław - VEGA Stalowa Wola 2-1 (17-25, 25-21, 15-12)

RACŁAWÓWKA:

Lubcza Racławówka - Karpaty Krosno 0-2 (15-25, 23-25)

 

V LO Rzeszów II - Wisłoka Dębica 2-0 (25-22, 25-21)

 

V LO Rzeszów II - Karpaty Krosno 0-2 (16-25, 21-25)

 

Lubcza Racławówka - Wisłoka Dębica 0-2 (23-25, 23-25)

DUBIECKO:

UMKS Dubiecko - Stal Nowa Dęba 2-0 (25-16, 25-11)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-8, 25-13)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - Stal Nowa Dęba 2-0 (25-11, 25-12)

 

UMKS Dubiecko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-15, 25-13)

5. kolejka - 19 grudnia

RZESZÓW:

V LO Rzeszów II - San Jarosław 2-0 (25-18, 25-9)

 

Lubcza Racławówka - I LO Łańcut II 2-1 (19-25, 25-17, 15-8)

 

Lubcza Racławówka - San Jarosław 2-0 (25-20, 25-11)

 

V LO Rzeszów II - I LO Łańcut II 1-2 (24-26, 25-14, 9-15)

NOWA DĘBA:

Stal Nowa Dęba - Vega Stalowa Wola 0-2 (13-25, 12-25)

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Siarka Tarnobrzeg 0-2 (13-25, 13-25)

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Vega Stalowa Wola 0-2 (9-25, 11-25)

 

Stal Nowa Dęba - Siarka Tarnobrzeg 0-2 (10-25, 17-25)

PRZEMYŚL:

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - Karpaty Krosno 1-2 (25-18, 19-25, 12-15)

 

UMKS Dubiecko - Wisłoka Dębica 2-1 (27-29, 25-18, 15-9)

 

UMKS Dubiecko - Karpaty Krosno 0-2 (16-25, 22-25)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - Wisłoka Dębica 2-1 (25-12, 22-25, 15-8)

6. kolejka - 9 stycznia 2010

Vega Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 0-2 (26-28, 22-25)

 

Stal Nowa Dęba - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-17, 25-20)

 

Lubcza Racławówka - V LO Rzeszów II 2-0 (25-23, 25-23)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - UMKS Dubiecko 2-0 (25-16, 25-16)

 

Karpaty Krosno - Wisłoka Dębica 2-0 (25-11, 25-16)

 

I LO Łańcut II - San Jarosław 2-0 (25-14, 25-15)

 

RUNDA II

7. kolejka - 16 stycznia

Siarka Tarnobrzeg - Vega Stalowa Wola 2-1 (26-24, 16-25, 15-10)

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Stal Nowa Dęba 0-2 (15-25, 16-25)

V LO Rzeszów II - Lubcza Racławówka 0-2 (23-25, 22-25)

UMKS Dubiecko - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 0-2 (13-25, 22-25)

Wisłoka Dębica - Karpaty Krosno 2-0 (25-11, 25-23)

San Jarosław - I LO Łańcut II 0-2 (15-25, 18-25)

8. kolejka - 23 stycznia

JAROSŁAW:

San Jarosław - Wisłoka Dębica 0-2 (12-25, 15-25)

 

I LO Łańcut II - Karpaty Krosno 0-2 (14-25, 13-25)

 

I LO Łańcut II - Wisłoka Dębica 1-2 (25-22, 9-25, 5-15)

 

San Jarosław - Karpaty Krosno 0-2 (15-25, 16-25)

DUBIECKO:

UMKS Dubiecko - Vega Stalowa Wola 0-2 (15-25, 23-25)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - Siarka Tarnobrzeg 2-0 (25-8, 25-16)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - Vega Stalowa Wola 2-1 (25-10, 22-25, 15-2)

 

UMKS Dubiecko - Siarka Tarnobrzeg 2-1 (25-18, 17-25, 15-10)

RZESZÓW:

Lubcza Racławówka - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-15, 25-10)

 

V LO Rzeszów II - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-9, 25-5)

 

Stal Nowa Dęba nie przyjechała na turniej.

9. kolejka - 6 lutego

KOLBUSZOWA:

Kolbuszowianka Kolbuszowa - San Jarosław 0-2 (13-25, 15-25)

 

Stal Nowa Dęba - I LO Łańcut II 0-2 (7-25, 13-25)

 

Stal Nowa Dęba - San Jarosław 2-1 (21-25, 25-19, 15-13)

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - I LO Łańcut II 0-2 (16-25, 9-25)

PRZEMYŚL:

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - V LO Rzeszów II 2-1 (14-25, 25-20, 15-11)

 

UMKS Dubiecko - Lubcza Racławówka 0-2 (20-25, 16-25)

 

UMKS Dubiecko - V LO Rzeszów II 0-2 (14-25, 14-25)

 

Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl - Lubcza Racławówka 2-0 (27-25, 25-23)

TARNOBRZEG:

Siarka Tarnobrzeg - Karpaty Krosno 1-2 (27-25, 13-25, 10-15)

 

Vega Stalowa Wola - Wisłoka Dębica 1-2 (25-17, 23-25, 11-15)

 

Vega Stalowa Wola - Karpaty Krosno 0-2 (16-25, 14-25)

 

Siarka Tarnobrzeg - Wisłoka Dębica 1-2 (24-26, 25-22, 3-15)

10. kolejka - 13 lutego

ŁAŃCUT:

I LO Łańcut II - UMKS Dubiecko 2-0 (25-21, 25-13)

 

San Jarosław - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 0-2 (14-25, 15-25)

 

San Jarosław - UMKS Dubiecko 1-2 (25-19, 24-26, 14-16)

 

I LO Łańcut II - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-0 (27-25, 25-19)

RACŁAWÓWKA:

Lubcza Racławówka - Vega Stalowa Wola 0-2 (24-26, 23-25)

 

V LO Rzeszów II - Siarka Tarnobrzeg 2-0 (25-15, 25-15)

 

V LO Rzeszów II - Vega Stalowa Wola 2-0 (25-22, 25-20)

 

Lubcza Racławówka - Siarka Tarnobrzeg 2-0 (25-9, 25-11)

DĘBICA:

Wisłoka Dębica - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-15, 25-14)

 

Karpaty Krosno - Stal Nowa Dęba 2-0 (25-14, 25-7)

 

Karpaty Krosno - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-13, 25-11)

 

Wisłoka Dębica - Stal Nowa Dęba 2-0 (25-17, 25-12)

11. kolejka - 6 marca

TARNOBRZEG:

Siarka Tarnobrzeg - San Jarosław 2-0 (25-17, 25-19)

 

Vega Stalowa Wola - I LO Łańcut II 2-0 (25-19, 25-19)

 

Vega Stalowa Wola - San Jarosław 2-0 (25-23, 25-14)

 

Siarka Tarnobrzeg - I LO Łańcut II 0-2 (15-25, 24-26)

DĘBICA:

Wisłoka Dębica - V LO Rzeszów II 2-0 (25-20, 25-16)

 

Karpaty Krosno - Lubcza Racławówka 0-2 (23-25, 18-25)

 

Karpaty Krosno - V LO Rzeszów II 2-1 (25-6, 17-25, 15-10)

 

Wisłoka Dębica - Lubcza Racławówka 1-2 (25-18, 19-25, 9-15)

NOWA DĘBA:

Stal Nowa Dęba - UMKS Dubiecko 2-0 (25-19, 25-17)

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 0-2 (13-25, 14-25)

 

Kolbuszowianka Kolbuszowa - UMKS Dubiecko 0-2 (17-25, 15-25)

 

Stal Nowa Dęba - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-1 (17-25, 25-23, 17-15)

12. kolejka - 13 marca

JAROSŁAW:

San Jarosław - Lubcza Racławówka 1-2

 

I LO Łańcut II - V LO Rzeszów II 1-2

 

I LO Łańcut II - Lubcza Racławówka 0-2

 

San Jarosław - V LO Rzeszów II 0-2

STALOWA WOLA:

Vega Stalowa Wola - Stal Nowa Dęba 2-0 (25-18, 25-15)

 

Siarka Tarnobrzeg - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 (25-13, 19-25, 18-16)

 

Siarka Tarnobrzeg - Stal Nowa Dęba 0-2 (19-25, 19-25)

 

Vega Stalowa Wola - Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-0 (25-16, 25-18)

KROSNO:

Karpaty Krosno - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-0 (25-17, 25-22)

 

Wisłoka Dębica - UMKS Dubiecko 2-0 (25-21, 25-15)

 

Wisłoka Dębica - Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl 2-0 (25-22, 25-14)

 

Karpaty Krosno - UMKS Dubiecko 2-0 (25-14, 25-11)


TC


REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty