Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Rzeszów)

Korona Rzeszów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 (2-0)

1-0 Gubernat 23
2-0 Pietrasiwicz 41
3-0 Kołodziej 87
Sędziował Waldemar Czapiga (Mielec). Żółte kartki: Brusik, Sieńko - D. Sołek. Widzów 100.

KORONA: Migut -  Ferenc, Brusik, Gubernat, Telesz - Omiotek (87 Kołodziej), Sieńko (71 Stec). Pluta, Skupień - Bazylak  (60 Wesół), Pietrasiewicz (89 Prucnal).
GRODZISZCZANKA: Woźniak - Kryla, P. Przeszło, Urbański, Piróg (73 D. Sołek) - H. Słysz, Ł. Przeszło, W. Słysz (72 M. Słysz), Rapałow. - Płoszaj, Gałusza.

SJ

Szybki mecz. W 23 minucie na strzał z 25 metrów zdecydował się Gubernat. Piłka wylądowała w długim rogu bramki. Grodziszczanka prowadziła otwartą grę. Jednak nie zagrażała do przerwy bramce Miguta. Drugiego gola zdobył Pietrasiewicz, który sfinalizował indywidualną akcję lewym skrzydlem Skupienia. W 57 minucie powinno być 3-0 , powinno gdyby Brusik wykorzystał jedenastkę. Jego strzał obronił Woźniak. Ten wynik pojawił się trzy minuty przed końcem. Kołodziej dokonał egzekucji na gościach, wykańczając z 8 metrów zespołową akcję.