Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Rzeszów)

Strug Tyczyn - Zimowit Rzeszów 4-0 (4-0)

1-0 Brocki 8

2-0 Brocki 20

3-0 Ciupak 39

4-0 Brocki 43

Sędziował Witold Gładyszewski z Mielca. Żółte kartki: Ślączka, Socha - Sikora, Machnica. Widzów 100.

STRUG: Socha - Łyszczarz, Paśko, Ślączka, M. Mucha (61 Nazar) - T, Mucha (60 Kucharzyk), Opoń, Bryk, Zawadzki (54 Czyrek) - Brocki, Ciupak (75 Malinowski).

ZIMOWIT: Ł. Sowa - Stańko, Sikora, Hałdys, Dziedzic - Lęcznar, Podolski, Szyszka, Pakiet - Machnica, Bogdanowicz.

Spotkanie rozstrzygnęło się już do przerwy, przy prowadzeniu 4-0 goście zostali obdarci ze złudzeń. Strug cieszył się nie tylko z samej wygranej, ale i z przełamania strzeleckiego Brockiego, który znów zaczął trafiać. Notabene mógł pokusić się o kolejnego gola, ale skończyło się "zaledwie" na ostemplowaniu poprzeczki.

Nie można powiedziec, że przyjezdni ograniczali się do gry na własnej połowie i obronie - zresztą mało skutecznej - dostępu do własnej bramki. Zimowitowi nie po drodze jednak było ze szczęściem, a w dodatku golkiper Strugu nijak nie dawał się zaskoczyć, w efekcie czego wynik pozostał już nietknięty.