Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Rzeszów)

Sawa Sonina - Błażowianka Błażowa 3-1 (2-1)

1-0 Graczyk 6
1-1 Makara 12, karny
2-1 Szylar 32
3-1 Lech 88Ż
Sędziował: Grzegorz Wąchadło (Mielec). Żółte kartki: Szmuc, Graczyk. Widzow 150.

SAWA: R. Cisek - Dobosz, K. Cisek, Sopel, T. Gaweł - Buk (46 Dołęga), P. Szmuc (60 Sołek), D. Szmuc,  Szylar, Lech - Graczyk (90 M.Gaweł).
BŁAŻOWIANKA: Jamrozik - Ostafiński, A. Chuchla, M. Kruczek, Mijalny - Sopkowicz, Drewniak, Ślemp, Gwizdacz - P. Kruczek, Makara.

Zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Sawa postawiła na atak. Jej graczom nie przeszkadzał rzęsisty deszcz. Dobry mecz rozegrał Arkadiusz Szylar. Już w 6 minucie Graczyk, wykończył akcję Szylara i było 1-0. Wyrównał z karnego Makara. Piłki w polu karnym ręką dotknął Cisek. W 32 minucie Szylar efektownie przymierzył z dystansu, zaskakując Jamrozika. Wynik ustalił Lech nie marnując okazji sam na sam z bramkarzem gości.  Napastnik Sawy idealnie przymierzył w długi róg.