Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Rzeszów)

Górnovia Górno - Crasnovia Krasne 0-2 (0-2)

0-1 Rozborski 11
0-2 Górak 39
Sędziował Paweł Charchut (Rzeszów). Żółte kartki: Partyka, Tereba, Ziemiański. Widzów 200.

GÓRNOVIA:
Zabłocki - Kawalec, Gorzelany, Partyka, Indycki - Staroń, Tereba, Świętoniowski, Głodowski (75 Ziemiański), Pacuła, Radomski.

CRASNOVIA: Drapała -Oostrowski, Górak, D. Korbecki, Goleś - Szczepański (78 Komisarz), Baran (84 Reiman), Rozborski, Zieliński (65 janik) - Stępień (66 S. Korbecki).

Lider nie zwalnia tempa. Piąty mecz i piąta wygrana.  W 11 minucie D. Korbecki na pełnej szybkości  dośrodkował na pole karne a tam efektownym Szczupakiem popisał się Rozborski. W 39 minucie było już 2-0. Tym razem Górak po kornerze Barana strzałem głową pokonał Zabłockiego. Potem goście umiejętnie bronili korzystnego wyniku.